Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Roczne doładowania karta +1|+8 i +1|+10 na jsc-cards.com podrożały o 4 euro. :evil:

 

Poza tym pojawiła się wzmianka:

9,10,HD1,HD2 will be Valid till 31/05/2014

Więc to chyba ostatni piłkarski sezon na takich warunkach, a później szykują się pewnie te długo zapowiadane zmiany :roll:

 

No tak, MŚ. To już wszystko jasne. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Wimbledonu wyczytałem na ich stronie ze prawa mają http://www.en.aljazeerasport.tv/About

 

tylko pytanie, czy będzie na hotbird, na youtube jest wiele fimików z Wimbledonu ze znaczkiem al jazeera sport 2. W tym roku udostępnili WTA i ATP na Hotbird. Liczę, że z Wimbledonem będzie tak samo, bo niestety żadna polska telewizja poważnie tego turnieju nie pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że ten artykuł dotyczy ALJAZEERASPORT.TV, czyli oglądania na kompie, a nie drogą satelitarną.

 

Zdaje się, że do Wimbledonu 2013 w TV prawa na tamten region posiada Abu Dhabi Sports. Z relacji w necie można wyczytać, że na AD Sports 2 już jest małe logo Wimbledonu i odliczanie ile dni zostało do turnieju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

w czerwcu 2014 są MŚ w piłce nożnej w Brazylii, stąd za czerwiec trzeba będzie ekstra zapłacić, w historii JSC nie po raz pierwszy, po zakończeniu mistrzostw tak jak dotychczas, czyli ok 60 EUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJS ma coś skopane z kanałem HD1 na HotBirdzie (?). Obraz jest tak jakby mydlany. Myślałem, że to wina przekazu Pucharu Konfederacji, ale teraz gdy lecą równocześnie dwa mecze można dostrzec znaczną różnicę na korzyść HD2. Już samo logo i grafika wskazują, że coś jest nie tak:

89339_porownanie.png

Gdyby ta nieostrość występowała tylko na logo i grafikach to można by to przełknąć. Problem w tym, że cały obraz jest rozmyty. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie przedłużenia karty Al Jazeera Sport +1 +8 na stronie jcs-cards.com. W zeszłym roku zakupiłem kartę jsc na DMTrade, oni też ją aktywowali. Dlatego moje pytanie jest takie, czy w związku z tym iż to Oni mi ją aktywowali mogę ją sam przedłużyć na stronie jsc-cards.com, i jeśli tak to co mi jest do tego potrzebne. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie ma ku temu przeciwwskazań. Po prostu kupujesz w sklepie internetowym jsc-cards.com interesujące Cię przedłużenie (możesz kupić zarówno +1|+8 jak i +1|+10 z HD) i przy składaniu zamówienia będziesz miał (chyba) miejsce na podanie systemu (Viaccess lub Irdeto) i numeru seryjnego karty. Ew. po zakupie w mailu na info@jsc-cards.com po zakupie wysyłasz swój numer seryjny karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest możliwe. Sam tak robiłem: najpierw miałem przez rok kanały +1|+8, a później przy przedłużeniu na jsc-cards.com zakupiłem przedłużenie (renewal) na kanały +1|+10 i po podaniu numeru seryjnego tej karty przeszło bez najmniejszych problemów i dodatkowe kanały zaświeciły. Te karty Viaccess/Irdeto nie są przypisane do jakiegoś konkretnego pakietu, kanały na nich odbierane są zależne od tego, co wybierzesz przy zakupie/przedłużeniu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do bardziej doświadczonych z JSC: jeśli przedłuże w sierpniu, to poświeci mi tylko do MŚ 2014- w sensie całkiem zgaśnie czy tylko transmisje z MŚ będą niedostępne? bo wychodzi na to ze obejrze nadchodzący sezon Serie A jednak koszt mi wzrośnie, bo strace 3 mce oglądania (ważne mam do 30. sierpnia), czyli bede oglądał do końca maja, MŚ sie skończą 2 połowie lipca, a mimo ze do sierpnia bede miał opłacone, to tv świecić nie będzie? troche lipa ;/ czyli to 60€ "dopłaty" za MŚ obowiązuje tylko na czerwiec-lipiec? to co z sierpniem w moim przypadku?

 

EDIT:

chyba sie wyjaśniło troche w sumie: and 9,10,HD1,HD2 will be Valid till 31/05/2014 czyli ze +1 - +8 działa mi normalnie do konca sierpnia, a 9,10,HD1,2 tylko do konca maja a potem zeby je miec to dopłata zapewne. Ale jeżeli to ma byc 60€ to sporo jak za same MŚ skoro w TVP bedzie darmo i na ZDF / ARD HD na Astrze to samo. Bez sensu troszke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nas posiadających dostęp do TVP czy bezproblemową możliwość odbioru Astry to nie jest problem. Jednak oferta ta jest skierowana dla osób na bliskim wschodzie czy też innych krajów arabskich, a tam dostęp do Astry czy nawet Hot Birda (w kontekście odbioru paczki AJS, mają ją przecież na innych satelitach typu Nilesat itd.) jest niemożliwy czy też utrudniony. Właściwie zostanie sama kwestia dostępu do Astry, bo na Hot Birdzie odkąd pamiętam (a przynajmniej 2006 i 2010) na czas MŚ zamiast ARD czy ZDF dają jakieś eins festival czy zdf neo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem wczoraj do jsc-cards w sprawie tej paczki na MŚ w Brazylii. z tego co zrozumialem, a angielski tego jegomościa jest słabszy niż moj ;p , to +9+10 HD 1,2 działają do maja, a potem od sierpnia normalnie na tym samym przedłużeniu- czyli de facto wyłączą na czerwiec, lipiec te kanały, a w sierpniu z powrotem zaświecą. mam nadzieje ze tak jest, bo przedłuże a nie chce zeby mi uciekały miesiące ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...