Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio widziałem, że JSC pokazywała Azjatycką Ligę Mistrzów, ale tylko spotkania grup zachodnich. Dziś w programie pojawiły się również spotkania grup wschodnich. Wie ktoś, czy to taka ich normalna praktyka, wynikająca np. z sporej liczby spotkań europejskich pucharów w lutym i marcu, czy po prostu wyjątkowo w tym roku nie pokazywali 4 pierwszych kolejek grup wschodnich?

 

Podobnie jest cały czas z AFC Cup (czyli taką liga mistrzów dla słabszych krajów), pokazywane są mecze tylko grup zachodnich. Tutaj akurat to zrozumiałe, bo pewnie spotkania drużyn z Wietnamu czy Birmy nie byłyby zbyt popularne, ale patrząc na doświadczenia poprzednich lat, czy jest szansa czasem zobaczyć na JSC mecze grup wschodnich AFC Cup?

 

No i skoro już taka tematyka pytania, to ta sama kwestia odnośnie Copa Libertadores. W chwili obecnej trwa faza grupowa, ostatnie kolejki, a na JSC nadal można oglądać tylko jedno spotkanie każdej kolejki. Czy to też reguła i zawsze tak było, czy akurat w tym roku? I czy faza pucharowa jest już pokazywana w większym wymiarze?

 

Mnie osobiście bardzo interesują takie dość egzotyczne rozgrywki i gdy zaczynałem się interesować ofertą JSC bardzo kręciły mnie właśnie te amerykańskie i azjatyckie puchary, a tymczasem widzę, że nie jest wcale tak pięknie jak mogło być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ podziękowałem monsieur Julienowi za współpracę jako klient n-ki i C+, gdyż nie zamierzam napychać brzucha komuś , kto uważa mnie za idiotę, sika mi w twarz i mówi, że to wiosenny deszczyk pada, mam pytanko w temacie AJS.

Czy na Digyboxx HD C+ będzie mi grała karta w czytniku, czy muszę wziąć ją z modułem CI? Pytam bo nie kumam do końca ,a tak wykorzystałbym slot CI dla modułu CAM polsatowskiego, zaś w czytniku kart, w którym grał sobie Cameleon z Cyfry umieściłbym kartę AJS. Dobrze kumam, czy bredzę z digyboxem? Jak się nie da z Diggym, to kupię inny tunek z polecanych w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z pierwszego linka:

dont expect it to be shown on 13e though

Więc raczej złudne nadzieje na 13E.

Jakby dali np z 3E gdzie nadają byłbym zadowolony.Ale znając życie 7W i 26E...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ronin2012.

Tzn. ze karty AJS nie miałem i ligi angielskiej z oryginalnym komentarzem tez nie i wszystko nadawane z Hb.

Człowieku skąd ty się urwałeś.

A jeżeli chodzi teraz o Hb,to pewnie anglikom zależy żeby kupować ich Sky a nie inne zagraniczne platformy.(tańsze).

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...