Jump to content

Recommended Posts

rzeczywiście mecz Ajaxu ma być dziś na jedynce czyli znów liveonsat nie popisał się i na ich stronie jest bład

program aljs w zasadzie zaktualizowali wczoraj dopiero po 22 i wcześniej właśnie miała aljs2 puszczać(ale fakt liveonsat mógł chociaż rano zaktualizować stronę)

edit:Co prawda trochę może ponad 2 min opóźnienia,ale mecz jest :)

O 18:30 mecz Rosja-Tunezja. Kibicujmy Ruskim!!! Jak wygraja zachowaja szanse na wyjscie z grupy i na sam poczatek zalatwia 2 punkty Polsce w nastepnej rundzie

Edit: Sorry za pomylke, mecz o 19:30

Na pewno mecze piłki ręcznej, co do meczów piłki ręcznej to nie wiem

Patrzyłem na stronę AJS gdzie stoi: Francuski Cup (X Kounkarnillo Lyon) - bezpośrednie, środa 20.15

Ale sprawdziłem terminarze i to jakiś błąd bo ten mecz już się odbył a kolejna runda jest 3/4 marca. Mój błąd :roll:

No ale jednak dobra wiadomość:mecz będzie transmitowany na aljs,bo teraz sprawdzałem i zaktualizowali program :D.No a w czwartek koszykówka(Euroliga)-mecz Real Madryt-Barcelona.

To bedzie ten mecz pucharu francij czy nie i czy bedzie puchar niemiec na zywo czy cos takiego bo na sobote i na niedziele jeszcze nie ma chyba??? :)

No będzie :) Co do Pucharu Niemiec-będzie jutro jeden mecz,ale nie na Al Jazeera Sport.Wszystko napisałem w dziale Sport(przedostatnia strona).

W środę 28.01. na AJS o 12.30 Kwalifikacje do Pucharu Azji 2011 (Singapur vs. Jordania), o 15.30 Kwalifikacje do Pucharu Azji 2011 (Bahrajn vs. Japonia) a o 20.15 Puchar Francji Loyon - OM

Obecnie brak przekazu Al Jazeera Sport 1 na hotbird 12,245 H kanał wyszukuje ale brak PID A, PID V itp

ciekawe co sie dzieje z tym kanałem. dawno nie ogladałem tego kanału czyzby zmienił parametry?

Obecnie brak przekazu Al Jazeera Sport 1 na hotbird 12,245 H kanał wyszukuje ale brak PID A, PID V itp

ciekawe co sie dzieje z tym kanałem. dawno nie ogladałem tego kanału czyzby zmienił parametry?

Wczoraj wieczorem jeszcze odbierał w każdym razie,jak puszczali Puchar Francji.No głupio by właśnie było jakby już miał zupełnie zniknąć ten kanał z hotbirda :/

edit: No i niestety kanał najprawdopodobniej opuścił satelitę.Patrzyłem na jednej ze stron i tak jak była informacja wcześniej przy spotkaniu PSG-Caen,że transmitowane będzie z hotbirda,tak teraz jest tylko nilesat&badr. :/

link

Guest Anonymous
:sciana: Jak ten kanał mógł tak zniknąć bez zapowiedzi? :/ Pamiętam, że jak go włączyli, wszyscy u mnie w domu mieli dosyć arabskiego komentarza :lol2: Kanał był włączony niemal cały dzień - oglądałem jak leci, bo naprawdę było co. :roll: Zaserwowali taki weekend, że nie można było się oderwać od telewizora. Potem już nie było tak super, ale i tak AJSP1 biła na głowę konkurencję - dotychczasowi liderzy (Rai Sport Piu i Abu Dhabi Sport) nie mieli żadnych szans. :|

Dokładnie tak jak mógł pojawić się bez zapowiedzi :] Nikt o tym nie wiedział, to było jak grom z jasnego nieba, tak więc i należało się spodziewać że po pewnym czasie zniknie tak samo szybko jak i został wprowadzony na HB 13

może jakś awaria skutkująca chwilowym wyłączeniem sygnału...

pożyjemy zobaczymy co najbliższe dni przyniosą...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...