Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rzeczywiście mecz Ajaxu ma być dziś na jedynce czyli znów liveonsat nie popisał się i na ich stronie jest bład

program aljs w zasadzie zaktualizowali wczoraj dopiero po 22 i wcześniej właśnie miała aljs2 puszczać(ale fakt liveonsat mógł chociaż rano zaktualizować stronę)

 

edit:Co prawda trochę może ponad 2 min opóźnienia,ale mecz jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie brak przekazu Al Jazeera Sport 1 na hotbird 12,245 H kanał wyszukuje ale brak PID A, PID V itp

ciekawe co sie dzieje z tym kanałem. dawno nie ogladałem tego kanału czyzby zmienił parametry?

Wczoraj wieczorem jeszcze odbierał w każdym razie,jak puszczali Puchar Francji.No głupio by właśnie było jakby już miał zupełnie zniknąć ten kanał z hotbirda :/

 

edit: No i niestety kanał najprawdopodobniej opuścił satelitę.Patrzyłem na jednej ze stron i tak jak była informacja wcześniej przy spotkaniu PSG-Caen,że transmitowane będzie z hotbirda,tak teraz jest tylko nilesat&badr. :/

link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sciana: Jak ten kanał mógł tak zniknąć bez zapowiedzi? :/ Pamiętam, że jak go włączyli, wszyscy u mnie w domu mieli dosyć arabskiego komentarza :lol2: Kanał był włączony niemal cały dzień - oglądałem jak leci, bo naprawdę było co. :roll: Zaserwowali taki weekend, że nie można było się oderwać od telewizora. Potem już nie było tak super, ale i tak AJSP1 biła na głowę konkurencję - dotychczasowi liderzy (Rai Sport Piu i Abu Dhabi Sport) nie mieli żadnych szans. :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...