Jump to content

Recommended Posts

Pomyliły Ci się mecze Auxerre gra o 18.00 z Nice, a Marsylia o 18.00 gra z Le Havre. Transmisje tych meczów na Astrze 19.2 E na kodowanych kanałach A La Carte

Poldhinio 00 ma rację. W tą sobotę jest mecz Auxerre-Marsylia o godz. 21. W tej chwili wiadomo, że będzie na Kanal A, a czy pokaże go też Al Jazeera, to jeszcze nie wiadomo. W tym samym czasie wspomniana przez andiego12 Nicea gra na wyjeździe z Nancy.

Tak macie rację te mecze co Ja o nich pisałem są w następnej kolejce czyli 17 stycznia

Niestety Al Jazeera Spotr 1 nie będzie transmitować tego meczu, na Astrze transmisja w A La Carte 1 kodowana, transmisja niekodowane w Sports Plus Kuwejt na satelicie Badr 4 26.0 E, Kanale A Turksat 3A 42.0 E i TV5 Monde Orient Badr 4 26.0 E, TV5 Monde Asia Intelsat 704 66.0 E i TV5 Monde Africa NSS 7 22.0 W

Dziś rano na Al Jazeera Sport widziałem zwiastun Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej mężczyzn, więc może pokażą parę spotkań

Na TVP 2 tylko mecze Polaków, wszystkie mecze pokaże TVP Sport i TVP HD

W niedzielę(18.01) 3 mecze mś w piłce ręcznej na Al Jazeera Sport 1 :Algieria-Macedonia(15:30),Tunezja-Niemcy (17:30)

i Rosja-Polska(19:30). :)

W środę 21.01.2009 na Al Jazeera Sport mecz piłki nożnej Heerenven - Feyenord (Puchar Holandii) :D

Chyba jednak we wtorek(tak przynajmniej jest na głównej stronie aljs :) )

Poza tym w programie na 19.01. - 5 retransmisji spotkań serie A(o godz. 20 bodajże magazyn ligi włoskiej) i 3 z Primera Division.

W środę 21.01. 4 mecze mś w piłce ręcznej,w czwartek 22.01. - 3 spotkania.

Na RTiP jest liga portugalska a na ETR Word liga grecka . A na Al Jazeera Sport 1 bedzie jakis mecz w sobotę lub niedzielę??? :o

Dzisiaj tylko finał Pucharu Zatoki w piłce nożnej:Oman-Arabia Saudyjska.A jutro 3 spotkania mś w piłce ręcznej.

No to w końcu w środę czy we wtorek? :locked:

We wtorek 20:45.Tak było na głównej aljs i na paru innych stronach również termin meczu-20.01. :)

Na jakich stronach sa te programy sportowe.Chodzi mi o program tv to tych kanałów piszcie jak wiecie. :]

No i zaszły pewne zmiany w programie.Jutro o godz.14:30 Nijmegen - Ajax :D ,no i zamiast 3 spotkań ręcznej,tylko wieczorny pojedynek Kuwejtu z Chorwacja(20:30).

W programie na poniedziałek kolejne mecze mś w piłce ręcznej :) (Korea Płd.-Kuwejt,Norwegia-Egipt i Dania-Arabia Saudyjska).Retransmisji spotkań serie A i Primera Division jednak nie będzie.

W poniedziałek,wtorek i środę mecze kwalifikacyjne Pucharu Azji 2011.

To napiszcie jeszcze raz :read:

Wszystko jest napisane w tym temacie na 2-giej stronie.

Dzieki i fajnie ze pokazą AJAX ALE CHYBA GRA NA WYJEZDZIE???

z tego co wiem to liga holenderska ajax bedzie na Al Jazeera Sport 2 wiec [beep]a :(

rzeczywiście mecz Ajaxu ma być dziś na jedynce czyli znów liveonsat nie popisał się i na ich stronie jest bład

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...