Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe tylko, czy ten kanał będzie choć trochę podobny do Al Jazeera Sport 1, który zniknął z HotBirda.. Ale marne szanse... Po pierwsze, koncern Al Jazeera Sports ma wiele kanałów, oprócz JSC SG, ma ich chyba 13. Po drugie - prawa, prawa i jeszcze raz prawa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy ten kanał niż szczekanina Arabów 24/7 przeplatana meczami UFL Professional z opóźnieniem w marnej jakości. Jakoś ta stacja wygląda - arabskie ligi + magazyny i bramki, które mogą zainteresować. Kanał News bardzo by się przydał - FTA na 13E - zastąpiłby lukę po Sky TG 24 Sport (o Orange Sport pseudo info nie będę wspominał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, kolega janusz080 ma rację. Sam dzisiaj widziałem o 17:15 program 'Calcio Goals', w którym prezentowane były gole z Serie A, a tuż po nim, były gole z LM 09/10. :)

Co do kanału informacyjnego: Nie wiem, jak często bym go oglądał, na pewno byłoby najlepiej, żeby był po angielsku. Bym był zadowolony, jeśli emitowane były by w nim skróty meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to rewelacji nie ma, pokazują tylko ligę katarską na żywo, może dopiero po jakimś czasie będą pokazywać coś wartego uwagi, ale raczej wątpię, oferta kodowanych kanałów Al Jazeera Sport jest tak duża, że właściwie nie ma czego pokazywać FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie po cichu myslałem ze moze pokazą przynajmniej 1mecz z ligi holenderskiej ale jak patrzyłem na program na weekend to niestety posmutniałem co z tego ze w jakis dzien pokaża retransmisje meczu realu i to w dodatku do południa. miejmy nadzieje ze wraz z upływem czasu cos sie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na razie OK. Widziałem Calcio Goals (po roku!) a także skróty meczów LM z dnia moich urodzin. :D Czyli to, o czym pisał Marco97. Nawet od biedy można popatrzeć na te arabskie ligi. Gorzej z jakością. O ile na kineskopie wygląda bardzo dobrze, jednak na LCD 26'' nie prezentuję się to zbyt dobrze. Kontrast jest OK, ale pikseloza się często pojawia.

Co do kanału informacyjnego: Nie wiem, jak często bym go oglądał, na pewno byłoby najlepiej, żeby był po angielsku. Bym był zadowolony, jeśli emitowane były by w nim skróty meczów.

Raczej nie byłby po angielsku. Patrząc na ich serwisy z JSC 1, nie da się ich nadawać jednocześnie w dwóch językach. Nadawanie w wielu mowach jest możliwe tylko w przypadku stacji takiej jak Euronews (same materiały z tłumaczeniem). Tu na to się nie zanosi. Nie będzie nikt tłumaczył arabskiego gadania w locie na agielski. A po arabsku powinni nadawać, bo przecież adresatami będą arabowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...