Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli śmierć naturalna niespodziewana...? :cry:
Dlaczego niespodziewana? Nawet w wykazach na Forum przy tym kanale widnieje adnotacja na czerwono, ale o zakodowaniu kanału w przyszłości, a ostatecznie stało się, że został wyłączony. Od samego początku twierdziłem, że ten kanał nie ma wielkich szans być FTA na HotBird'zie. Prawa, prawa i jeszcze prawa...

 

Marna jakość, ale jeszcze w internecie można oglądać: http://tv-here.ru/1098-al-jazeera-sport.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto co było :

1. Piłka nożna:

- liga francuska

- liga holenderska

- liga argentyńska

- liga katarska

- liga szkocka

- Arabyan Gulf Cup

- skróty meczów ligi włoskiej

- skróty meczów ligi hiszpańskiej

- magazyn ligi portugalskiej „Portugol”

2. Piłka ręczna:

- Handball Bundesliga

- liga hiszpańska

3. Koszykówka:

- Euroliga

4. Boks zawodowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo - tvn sport i tak jest lepszy. Bo tvn w ogóle z założenia jest najlepszy :lol:

 

Przecież nie ma tvn sport, a nsport samą tylko Ligą Mistrzów jakoś do mnie nie przemawia. A co tam więcej jest to nie wiem bo nie oglądałem.

A co do tematu - te ligi francuska i holenderska to na żywo były na tym kanale??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie ale nie w całosci to dlaczego jesli im nie zalezy na kasie przestali nadawac fta AJS

a inne kanały sportowe ? czemu nie sa ogólnodostepne ? przecie Dubai Sports transmituje mecze z wiązką na dostepną tylko na arabskie kraje czyli kasa to tylko czesc prawdy umowy w sprawie trasmisji to inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakim cudem to mogło być FTA? Skoro w większości krajów za dostęp do ligi francuskiej trzeba płacić spore pieniądze.
Tak samo można nawiązać do Polsatu i TV4 - polskie kanały, które przez kilka miesięcy były niekodowane na HotBird po uruchomieniu transpondera 11.158V. A przecież w tym czasie, gdy nadali FTA na całą Europę, równolegle w ramówce znajdowały się programy, których licencja wymagała na nadawanie tylko na kraj, z którego kanały pochodziły. To samo było z niekodowanym Al Jazeera Sport 1 na HotBirdzie, z kolei na Nilesat 7.0W jest niekodowany od co najmniej kilku lat. Być może nadawca jest bogaty i finansowo byłoby go stać nadawać ten jeden program niekodowany w Europie, ale w grę nie wchodzą pieniądze, a raczej prawa autorskie do wydarzeń, które AJS1 emitował, które w końcu są chronione i trochę to by się kłóciło ze sobą, gdyby jeden płatny nadawca pokazywał transmisje kodowane, a inny z tego samego satelity nadawał w tym samym czasie FTA dla wszystkich. Albo ktoś wyżej postawiony się zorientował i sprawę zgłosił do Eutelsat'u, albo zamiarem nadawcy była emisja tylko tymczasowa - np. promocja swojej marki. Przeglądam jeszcze zagraniczne media - Niemcy, czy Rosjanie zawsze więcej od nas wiedzą, ale na razie nie znajduję żadnych konkretnych informacji co do tego kanału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formuła 1 jest przecież na HB chyba na Dubai Sports, albo Abu Dhabi Sports. Przynajmniej była w poprzednim sezonie, a jak będzie teraz to nie wiem... może ma ktoś jakieś info???

Nie, na ADS leci Superleague Formula, to inna seria wyścigowa. Startują w niej bolidy w barwach klubów piłkarskich (oczywiście znanych w Europie, a nie np. Kaszubii Kościerzyna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...