Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czy mógły mi ktoś podać link do strony na której jest program do kanałów Al Jazeera Sport z "+". Tylko, żeby był jakiś sprawdzony, porządny i nie po arabsku. Jak nic takiego nie macie to spoko, jakoś daje rade z liveonsat, ale tam tylko co live leci niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za program, ale czy on jest na 100 % wiarygodny, bo trochę, sie nie pokrywa z tym, co leci, dla przykładu teraz według tej strony na +7 powinno być Pico Super Cup Basketball: Germany vs Croatia [L], a leci piłka nożna jakiś stary mecz. Nie które są ok, ale troche błędów też jest z tego co ja zaobserwowałem. Mam jeszcze pytanko czy ma ktoś sprawdzony na 100 % program na kodowane Al Jazeera Sport +1 - +8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kilka dni temu nabyłem w Technisat nowa kartę Al Jazeera w systemie Irdeto 2. mam z nią mały problem, mianowicie karta pokazuje kanały tylko przez ok 2-3 godz, później wszystkie kanały znikają i wymagają powtórnego przesłania uprawnień, tak samo wszystko zanika po wyłączeniu tunera, konieczne jest znów powtórne przesłanie uprawnień. Miałem poprzednio taką kartę kodowana viaccess, ale po słynnej sprawie z kradzieżą wyłączyli mi ją, na niej nie było żadnego problemu, wszystko odbierało ok. Mam pytanie - czy obecnie może mi pomóc jedynie reklamacja karty, czy może da się jakoś samemu to usunąć? Mam tuner Arrive 200, ale to chyba nie jest problem z tunerem? Czy można próbować wymienić ją na kodowaną viaccess 4.0? Czy ten tuner obsłuży ten standard?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Proponuję dla nowych zakup viaccess 4.0, niedługo będzie wymiana kart w irdeto2.. Wczoraj w nocy z piątku na sobotę AJS zmieniła format nadawania obrazu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

( Rafiq93 ) polecam Viacess 4.0 ! a co do tunera to polecam Ferguson FK - 6900 CR. Karta w systemie Viacess 4.0 myślę że nie zostanie poddana tak szybkiej wymianie jak to miało miejsce z systemem kodowania w wersji 3.0,a co do Irdeto 2 to pierwsze słyszę o jakiej kolwiek wymianie....jest tańsza od viacess,ale różni się chyba tylko nazwą.Miałem już obydwie karty i nie odczułem różnicy poza jedną.Po uruchomieniu tunera musiałem czekać kilka sekund na obraz z kartą Irdeto 2 poza tym OK. polecam sklep TechDigital - 100% gwarancji ! Można również zakupić na Ebay właśnie z tego sklepu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm przymierzam się do zakupu karty Al Jazeera, ale za bardzo nie wiem na co się zdecydować.

 

Czy dużo tracę rezygnując z kanałów +9 i +10, tzn co tam puszczają? I jaki polecacie sklep? Bo osławiony tu i tam TechDigital sprzedaje dość drogo (149,99 funtów za całą paczkę), a na ebayu są tańsze opcje.

 

Poza tym mam odbiornik Ferguson FK 6900 CR i nie wiem, który typ kart byłby bardziej odpowiedni. Czytałem powyższe posty, ale potrzebowałbym więcej informacji na której karcie jest więcej cyrków z ginącymi kanałami i zwiechami. Z tego co czytam Ferdek poradziłby sobie z jednym i drugim formatem, bo od FW 117 wprowadzili "support for card Viaccess 4.0", a ktoś tu wcześniej wspominał, że Irdeto2 u niego chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zamówiłem w Irdeto 2 na kanały +1 do +10, bo widzę, że Viaccess ma co chwila jakieś problemy z piractwem, a przy Irdeto przynajmniej nie kombinują z wymianą kart.

 

Można wiedzieć w jakim sklepie, bo jestem zainteresowany kupnem tylko nie nie wiem gdzie. Z góry dzięki za opdowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć w jakim sklepie, bo jestem zainteresowany kupnem tylko nie nie wiem gdzie. Z góry dzięki za opdowiedź!

 

Większość osób poleca sklepy typu TechDigital. Ja zaryzykowałem z ebayem i tą aukcją:

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... 3D1&_rdc=1

 

Gościu ma 100% pozytywnych komentów i z tego co wyczytałem na niemieckim forum, to jest bardzo rzetelny i jak są jazdy z kartami to pomaga. Kontakt też bezproblemowy, od razu jak wpłynęła kasa na PayPala to napisał, że wysłał.

 

Na TechDigital karty z 10 kanałami na 12 miesięcy kosztują ok 169 euro (tylko Viaccess 4.0), a na ebayu idzie wyhaczyć za 119 euro (Irdeto 2), więc oszczędność dość spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...