Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja bym dał i jednym i drugim po punkcie. HBO to stacja premium nastawiona tylko i wyłacznie na filmy i rozrywkę i czasami jakiś dobry koncert. Mają dwa flagowe kanały HBO i HBO2. Canal+ natomiast oprócz filmów i rozrywki ma także dobre dokumenty i oczywiście sport, mają trzy ( i pół ;-) ) kanału flagowe tj. Canal+, Canalf+ Film i Canal+ Sport (Canal+ Sport 2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale hitow,poza tym nie licz nowosci,bo te sa tu pozniej niz w wypozyczalniach,wiec licz normalne ceny,a moim miescie wyszloby okolo 12-15 filmow,oczywiscie bez sportu,ale to ja mialbym wplyw na to co biore.Nikt nie wrzucalby mi kaszanki(zarowno oferta,jak i sama jakoscia odbioru) 5-6 razy w tygodniu.Nie pisz tylko zebym rezygnowal,bo juz to zrobilem i od 1 wrzesnia czekam na lepsze czasy.Dotad w Cyfrze trzymal mnie tylko sport i moze w malym stopniu filmy,ale nawet kanalow muzycznych nie maja porzadnych,jest ich malo,w marnej jakosci i polowa fta,a co dopiero filmowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rzeczywiście lepszy jest canal+,plusem jest też to że premiere powtarzają tego samego dnia,jednak z tego co zauważyłem hbo i canal+ mają premiery o wiele póżniej niż np na Francuskich kanałach filmowych,a tak pozatym szkoda że skończył się Mank,ale dobrze że wrócił Soprano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni wprowadzić do Cyfry+ Cinemax 2, a opcje dodatkowe ułożyć tak:

Canal+, Canal+ Film, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2 - 29 zł

HBO, HBO 2, Cinemax, Cinemax 2 - 29 zł

 

Co puszczają na Canal+ Sport 2, jak nie ma nic w programie? Info+ już mają. Mogli by przywrócić Cyfra+ Miks, który by dzielił czas antenowy z C+S2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe info bede mial wkrotce- pawop na cp mial byc tez eurosport i zupelnie nowy kanał sportowy ktorego nigdy nie bylo- jesli pisal to ten user ze na 90% to odpowiedz sobie:):):):):)

bat pisalem+ - jeden miesiac ze moga byc roznice- nie kiedy sa dluzsze roznice natomiast ogolnie patrzac na premiery w c+ france,tps,sky czy premiere to filmy sa w podobnym czasie.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...