Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Czy logował się ktoś z Was już z tzw. kontem specjalnym ze zniżką 33% na zawsze? Ja będę mógł dopiero wieczorem sprawdzić, ale może ktoś już to zrobił i może napisać jakie treści są dostępne, czy Player także jest wmiksowany w ten pakiet?

Wszystkiego z Playera, Discovery+ nie ma, wszystkich filmów z pakietu player w nowym serwisie również nie ma bo sprawdzałem.

 

O produkcjach innych nadawców np. MTV, TV Puls trzeba zapomnieć.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, swordfish napisał(a):

Najnowszy odcinek z "Na wspólnej" ma numer 3833, gdy w Playerze są dwa odcinki do przodu. Nie ma całego "Na wspólnej" od pierwszego odcinka. Są tylko 4 ostatnie sezony.
Podobnie z Kubą Wojewódzkim, Kuchennymi Rewolucjami i Milionerami. Nie ma tych najstarszych odcinków sprzed lat, tylko z ostatnich lat.

Z tego co na FB pisali prapremiery odcinków np "Na wspólnej" będą nadal w Playerze. W Max ma być bieżący odcinek co poleci wieczorem w TVN juz od rana dostępny. Wg mnie słaba opcja, aby oglądać prapremiery trzeba dodatkowo Playera opłacać a druga sprawa nr odcinków jest inna niż na Playerze, a tak nie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się najwyraźniej uciekać od razu z PLAYER do MAXA obecnym abonamentom. Usunięcie produkcji np Warsaw Shore będzie strzałem w kolano. Skoro nie ma już w nazwie streamingu HBO to problemu nie ma by te produkcje sie znalazły w MAX. Oferta ma byc bogata za taka cene jaka sobie zycza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalny bałagan. Nie zależnie co się teraz wyrabia, nie ma co rezygnować z playera przynajmniej na kilka miesięcy.

Polski oddział platformy nie ma nic do gadania jak ma wyglądać serwis, wszystko idzie z góry, z ameryki.

Śmieszne jest to, że najnowsze odcinki np. "Na Wspólnej" będą umieszczane na samym końcu listy, a nie jak w playerze na samym początku.

 

 

@tompatrz Warsaw Shore powinieneś mieć w SkyShowtime. To nie jest produkt Grupy TVN Discovery Warner Bros. Poland.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mrjacob990 napisał(a):

Brakuje treści z Playera z Kanałów Grupy TVN (Turbo/Style

Póki co to jeszcze Player niewykastrowany jest to można korzystać, ale szybko to się może zmienić bo MAX dał jasno do myślenia jaka polityka serwisu będzie.

3 minuty temu, mrjacob990 napisał(a):

Ale playera mam za 50 zł/rok i póki jeszcze nie anulowali płatności to będę trzymał

Najbliższą płatność anulują i dostaniesz ofertę w stylu 60zł/150 beż reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał wcześniej na tym forum, że już w kwietniu komuś nie przedłużyli te 50zł/rok.

 

Jestem ciekaw czy wprowadzą zakładkę "Ostatnio dodano", "Najnowsze" czy "W najbliższym czasie zostanie usunięte".

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Drmscape napisał(a):

Miałem HBO w ramach pakietu w UPC, w którym obecnie jestem na beztermincówce. Został przeniesiony jako Premium w MAX, więc przyjemnie. :)

EDIT: ale bez sportu i nie można dokupić.

Też mam Maxa Premium  z Vectry i też jest bez opcji Sport. Wiadomo po co komu sport na Igrzyska Olimpijskie ? :D 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mega słaba ta migracja na MAX u nas w Polsce.. chyba jakościowo nic nowego nie doszło.. a produkcje z Player'a 4K doszły jako HD.. Ciekawe czy to się poprawi.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tompatrz napisał(a):

Z tego co na FB pisali prapremiery odcinków np "Na wspólnej" będą nadal w Playerze. W Max ma być bieżący odcinek co poleci wieczorem w TVN juz od rana dostępny. Wg mnie słaba opcja, aby oglądać prapremiery trzeba dodatkowo Playera opłacać a druga sprawa nr odcinków jest inna niż na Playerze, a tak nie powinno być.

 

Tutaj widnieje zupełnie coś innego: "Do Maxa mają trafiać także premierowe treści z ramówek kanałów TVN."

Player ma być serwisem zupełnie bezpłatnym więc prapremiery seriali tvn np. wspomniane "Na Wspólnej" będą trafiać do Maxa. Na razie faktycznie jest tylko dzisiejszy wieczorny odcinek ale może jest to związane z "bałaganem" jaki mają. Zobaczymy w czwartek, czy wlecą nowe odcinki na cały następny tydzień. Na pewno nie dadzą prapremier za darmo w Playerze więc docelowo muszą być w Max.

 

Cytat pochodzi z: https://media2.pl/media/170993-Player-zmieni-sie-w-serwis-bezplatny.-Tresci-premium-tylko-w-Max.html

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grubsza patrząc to nic nowego w 4K nie doszło.. a nawet z TVN/Player praktycznie też nie, poza małymi wyjątkami jak 4 sezon Skazanej, ale to nawet cieżko nazwać 4K.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy coś poprawią.. może na start zrobili prostą migrację i powoli będą aktualizować treści tak jak to miało z HBO Max.. fajnie by było.. ale nie liczę na zbyt wiele.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak Dokupienia dodatkowych kanałów to żenada i co z tego że korzysta się z platformy ale żadna łaska żeby umożliwili dopłacenie do rachunku opcji TV miesięcznie lub rocznie i mają dodatkowa kasę.... czają tam w ogóle?? Nie właśnie nawet nie wpadli na to....tylko amatorzy my polaczki myślimy. 😉😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...