Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, adiq22 napisał(a):

Ciekawe czy obecne rankingi top10 to tak na serio, czy ktoś sobie z nas jaja robi.

Jeśli na serio to źle wróży przyszłości HBO.

Są przetasowania w Topce. "Ród Smoka" z 2. sezonem zadebiutował wczoraj. Top 10 dzisiaj ma więc dane za wczoraj. "Ród Smoka" na miejscu pierwszym. Do Top 10 wskoczyło jeszcze "All American".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwróciłem uwagi wcześniej czy było to w HBO Max.. ale widzę ze pojawiają się klasyki zremasterowane do 4K takie jak Lśnienie Jack Nicholsonem.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie dodane na MAX (19.06.24 r. [upflix.pl]):

"Synek mamusi", 


Dodane tytuły:

"Rodzina 10+", [S05E05]

 

Nowe odcinki:

"All American", [S06E11] 
"Fani czterech kółek: w trasie", [S01E06] 
"Między nami, misiaczkami", [4 odcinki] 
"Morze złota", [S17E05] 
"Najlepsze drinki z Shay Mitchell", [S01E04] 
"Poligamista szuka żony", [S05E11]
"Ród, który zbudowały smoki", [S02E01] 
"Usterka", [88 odcinków] 
"Uśmiechnięci przyjaciele", [S02E07] 
"Wiza na miłość: Romans na Karaibach", [S04E03] 
"Ślub od pierwszego wejrzenia", [S08E06] 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na MAX (20.06.24 r. [upflix.pl]):

 

"Aline. Głos miłości",

"Błąd w sztuce", [5 odcinków] 

"Idealny facet dla mojej dziewczyny",

"Listy do M.", 

"Na rauszu", (2020 r.)

"Wrzesień", 

"Wyznania zbiegów", [12 odcinków] [+ 11 audio, + napisy]

 

Ponownie dodane:

 

"Nowy początek", 

 

Nowe odcinki:

 

"Zbrodnia w rodzinie", [S01E04] 

"Łowcy opali", [S07E02] 

 

Uzupełnione tłumaczenia:

 

"Gorączka złota: klan Hoffmanów", [+ napisy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w imieniu mojej żony 😁

Na Max jest między innymi serial Na Wspólnej jednak nie ma nowych odcinków. Na Playerze, natomiast od dzisiaj są już nowe odcinki na przyszły tydzień. Jak więc jest z tym przejęciem seriali od Playera? Mam płacić za Max i Player? Przecież miało być inaczej. Ktoś zna na to odpowiedź? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, daro napisał(a):

Pytanie w imieniu mojej żony 😁

Na Max jest między innymi serial Na Wspólnej jednak nie ma nowych odcinków. Na Playerze, natomiast od dzisiaj są już nowe odcinki na przyszły tydzień. Jak więc jest z tym przejęciem seriali od Playera? Mam płacić za Max i Player? Przecież miało być inaczej. Ktoś zna na to odpowiedź? 

W playerze masz jak na razie tylko możliwość oglądania przedpremierowo odcinków a w MAX odcinek pojawia się w dniu jego premiery w TV.  Być może jak będą wygaszać Playera to taka funkcjonalność pojawi się w MAX.

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bułgar
19 hours ago, daro said:

Pytanie w imieniu mojej żony 😁

Na Max jest między innymi serial Na Wspólnej jednak nie ma nowych odcinków. Na Playerze, natomiast od dzisiaj są już nowe odcinki na przyszły tydzień. Jak więc jest z tym przejęciem seriali od Playera? Mam płacić za Max i Player? Przecież miało być inaczej. Ktoś zna na to odpowiedź? 

Im nie śpieszy się, wola jak cześć osób zapłaci za Max i Player. Sprytne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na MAX (21.06.24 r. [upflix.pl]):

"Balladyna", 
"Billy Elliot: The Musical", 
"Dodatkowy gość",
"Halloween", (2018 r.)
"Menu", 
"Piłsudski", 
"Prawie całkowicie lekka katastrofa",
"Split",
"The Lost Boys",


Nowe odcinki:

"Gorączka złota: rzeka skarbów", [2 odcinki] 
"Hotrod wg Kindiga", [S10E05] 
"Mali ludzie, wielka rodzina", [S14E03] 
"Na Wspólnej", [4 odcinki] 
"Na planie", [S01E25] 
"Pogromcy guzów", [S01E06] 
"Poszukiwacze przeklętego złota", [S03E06] 
"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny", [S02E08] 
"Weekendowa metamorfoza", [S05E08] 
"Zwyczajny serial", [S03E05] 
"Łowcy staroci: renowacje", [S06E15] 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za biedę MAX odwala?!

 

"Na rauszu" - ostrzyłem sobie zęby od dłuższego czasu na ten film. Teraz kiedy się pojawił, jest dostępny wyłącznie... z lektorem. 🤯

 

Brak 4K/Dolby Vision/Atmos to jedno, ale żeby wrzucać pojedynczą, dziadowską wersję z lektorem, to już dno dna.

 

Rozumiem, że Prime za 49 zł na rok wrzuci tylko jeden sezon Dynastii, w SD i tylko z lektorem - bo nie ma co oczekiwać za tę kasę. Ale żeby taki niby "wypasiony" MAX robił taką wiochę i to po podwyżce cen, to się nie spodziewałem.

 

Aktualnie subskrybuję Netflixa, Disney'a, MAXa, Prime'a i Skyshowtime. I chyba wymienię MAXa na Apple TV, bo czara rozczarowania zaczęła się już przelewać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na MAX (22.06.24 r. [upflix.pl]):

 

"Taylor Swift kontra Scooter Braun", [2 odcinki] 

"Zaufanie",

 

Nowe odcinki:

 

"Bimbrownicy", [S13E16] 

"Cztery żony i mąż", [7 odcinków] 

"Dzika więź", [S01E01]

"Fantasmas", [S01E03] 

"Mamuśki rządzą", [S02E07] 

"Mroczne piętno", [S03E03] 

"Mroczne sekrety Playboya", [7 odcinków]

"Nagrani – przyłapani", [S01E20] 

"Victor Lessard", [2 odcinki] 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wchodzilo HBO MAX - skopromitowali sie oferta. Weszlo MAX - skopromitowali sie oferta. To naprawde wielka sztuka w ciagu kilku lat 2 razy robic rebranding i 2 razy sie skopromitowac. Gdyby czlowiek nie mial oferty dla "dotychczasowych abonentow HBO MAX", to musialby dzisiaj placic 50zl za najwyzszy pakiet. A w zamian dostaje... nic nowego, czego by nie mial przed rebrandingiem. Gdzie klasyki Cartoon Network? Gdzie polskiemu MAX do amerykanskiego MAX? Wybrakowany produkt i nic wiecej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, white snake napisał(a):

*Nie uogólniajmy, nie wszyscy (niestety) dostali najwyższy pakiet  od swojego operatora.

Oferta nie rzuca na kolana, tu pełna zgoda.

Przedmówca raczej miał na myśli pakiet "przed Max" do którego dostęp dostały osoby które wcześniej abonowały HBO Max bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, TimesSquare napisał(a):

 Gdyby czlowiek nie mial oferty dla "dotychczasowych abonentow HBO MAX", to musialby dzisiaj placic 50zl za najwyzszy pakiet. A w zamian dostaje... nic nowego, czego by nie mial przed rebrandingiem. 

Pewnie to jest właśnie powodem.. że utrzymali ceny/oferty jeszcze z czasów HBO GO, więc w tych cenach nic więcej dać raczej nie mogli.. przecież większość ma dalej jako dodatek za zero lub maks za 10 zł.. albo nawet jak mają za 19,99 to co więcej w tej cenie może być.. pewnie za rok.. dwa lata..  lub choćby do końca roku, tak jak obiecali utrzymanie Premiumna na czasie nieokreślonym.. i wtedy pewnie zrobią korekty cen.. i dopiero wtedy zobaczymy prawdziwego Maxa.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwoją się i troją by z bardzo małej ilości praw, które są dziś rozdrobnione totalnie wyciągnąć jeszcze więcej kasy .cóż chyba czas pożegnać się z zapychaczami czasu w tv i staranniej wybrać się się obejrzy wypożyczając ..te serwisy są dla ludzi nie odrywających d z kanapy..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...