Skocz do zawartości

123 SAT


mysz997
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

też się dziwiłem, czemu nigdy nie mieli belki z wykonawcą i tytułem. Choć kiedyś (pewnie coś koło 2007) wprowadzili w niektórych piosenkach.

W 2005 też wprowadzili półprzeźroczyste belki dla niektórych klipów, lecz belki te były zasłonięte nr telefonów dla zainteresowanych Panów :D

Wtedy też zrobili kilka list (do tej pory mieli jedną która liczyła ok. 40 pozycji) i między nimi nadawali krótkie, ok. 20-sekundowe przerywniki erotyczne (bez względu na porę dnia).

To był rok 2006.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ah, pamiętam czasy 123SATa. :-D Dzięki niemu pamiętam, że jak byłem młodszy, to sam robiłem takie listy, i puszczałem sobie w kółko jakieś piosenki z komputera. :-P I nawet nie ukrywam, że niektóre sam śpiewałem, bo nie posiadałem jakiejś piosenki. :-P:mrgreen: Jakość kanału może najlepsza nie była, ale wspomnienia mam z tego kanału bardzo fajne. :-D Szkoda, że upadł, i zastąpił go nijaki Beur TV. I również szkoda, że kanał jest tak mało popularny w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Ostatni post 10 lat temu ;) 

 

Taka ciekawostka - okazuje się, że firma, która stała za tym kanałem - przetrwała do dziś, teraz jako 123MULTIMEDIA.

Na oryginalnej, starej stronie był podany mail kontaktowy wskazujący na domenę everykindofpeople.com. Dziś ta domena kieruje na babel.com - wygląda na jakiś serwis z czatami i z aplikacją na smartfony od 123MULTIMEDIA właśnie. Jedną ze stron partnerskich jest tchatche.com - z logo z charakterystyczną chmurką czatową, przypominającą stary logotyp 123sat.tv - https://en.kingofsat.net/channelhistory.php?ch=311 ;) I tchatche.com był promowany na 123sat - użytkownik YouTube Alex Avlitchev podzielił się materiałami z ID ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...