Skocz do zawartości

123 SAT


mysz997
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i pozdrawiam. zakładam ten wątek bo chce sie dowiedziec co wy myślicie o 123 sat a pozatym mam pare pytan 1. dlaczego na kanale nie ma tytułów utworów 2. dlaczego niema reklam 3. co oznaczają liczby na dole ekranu i te dziwne litery. Zapraszam do dyskusji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona domowa jest raczej uboga w informacje: http://www.123sat.com/ Jest tylko czat, można zalogować się na niego i pogadać np. z Arabami :lol: Ja osobiście już kilka razy próbowałem, niestety bezskutecznie, mimo, że poprawnie byłem zalogowany i widziałem innych "czatowców", a również nazwy nicków pisane arabską czcionką :]

 

123 Sat jest kanałem, który posiada dość długą i bogatą historię... Zaczynał w systemie analogowym na 13E jako kanał z sextelefonami i erotyką - LiveSat, później został zastąpiony przez 69XTV (ta sama tematyka). Następnie pojawił się 123Sat, który współdzielił pasmo antenowe z 69XTV - ten drugi pojawiał się już późnymi wieczorami. Dzisiaj nadaje tylko 123 Sat.

 

123 Sat adresowany jest przede wszystkich do Marokańczyków, Algierczyków i Tunezyjczyków, którzy wyemigrowali do Francji, Belgii i to na nich głównie ten kanał zarabia emitując sextelefony (w przerwie między teledyskami), w trakcie puszczania klipu na ekranie cały czas widnieje numer telefonu wraz z arabską czcionką (o czym wyżej w postach już było wspomniane) - to też jest forma reklamy i zarabiania. Oczywiście jest to numer jakiejś agencji towarzyskiej. Dlaczego kanał nie wyświetla nazw wykonawców i ich piosenek? Pewnie dlatego, że posiadają jakiś prowizoryczny sprzęt emisyjny do nadawania, zresztą widać jak kanał technicznie się prezentuje. Produkcja 123 Sat nie jest kosztowna, więc utrzymywanie się z numerów telefonów agencji towarzyskich i sextelefonów zdecydowanie wystarczy na pokrycie kosztów transmisji kanału, a także całego zaplecza i siedziby stacji (pewnie jakiś niewielkie pomieszczenie, a nad telewizją pracuje góra kilka osóB).

 

Jak widać ze strony domowej, 123Sat jest też kierowany do widzów innych krajów (np. do Polski). Kiedyś było to bardziej widoczne, dzisiaj mniej. Moim zdaniem tą samą drogą kroczy teraz AirBox TV ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

123 SAT niespodziewanie wstrzymał nadawanie.Ciekawe co się stało???

Czyżby właśnie nastąpił koniec?? Obecnie na parametrach na jakich nadawał kanał jest ID: Beur TV.

Jednak mam nadzieję,że kanał powróci.Choćby na nowej częstotliwości.

 

https://satkurier.pl/news/44483/koniec-m ... 23sat.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi ten kanał wpadł w oko...? hm... oj chyba nie, założyłem wątek raz ze jeszcze takiego nie bylo dwa ze chciałem sie cos o nim dowiedzieć trzy lubie muzykę i kazden kanał grający wspólczeną (lub w miarę przyzwoitą) muzykę jest przezemnie mile widziany jak cos to piszcie :jupi:

i co juz znowu nadaje czy nadal cisza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...