Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do tematu.

Jeszcze jedno do mario1980, nie lepiej Ci dopłacić 50zł i mieć dek. HD (sagemcom kosztuje 149zł) z odblokowanym w listopadzie PVR?

 

Bardzo chętnie wziąłbym dekoder HD, nawet za 200-250 zł pod warunkiem, że by działał ze splitterem. Sagemcom jest dla Mnie niestety bezużyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do opcji multiroom można wziąć jeden dekoder Pace PVR , a drugi SAGEMCOM DSI87 HD? Czy taka opcja jest dostępna dla przedłużających umowę czy tylko dla podpisujacych nową umowę? Czy SAGEMCOM można wziąć w bezpłatne użytkowanie w takim wypadku. Szukałem na stronie cyfry odpowiedzi na te pytania, ale za [beep]ę nie mogę znaleźć cen i dostępnych dekoderów do opcji multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wymianie na 2 karty rabat na Multiroom się anuluje i wskakuje opłata 15zł. Aczkolwiek kolega i tak chce robić aneks a przedłużający mają Multiroom za 15zł, no chyba że ktoś miał ofertę z telewizorem i przedłuży umowę na pełen pakiet za 129zł wtedy ma usługę Multiroom za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, a dokładnie mój syn ma 2 karty MR zbliżeniowe z promocji TV, teraz ostatniego listopada zbliża sie koniec umowy terminowej (rezygnacja juz wysłana). Jak zdecyduje sie nie przedłużac umowy to ja mogę wtedy np. w grudniu 2011r. podpisac nową z 2 kartami niezależnymi. Tu zasadnicze pytanie czy przy przedłużeniu (aneksie) bedzie za darmo MR zblizeniowy?, bo przy nowej umowie będzie 15 zł lub 10 zł(w promocji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wymianie na 2 karty rabat na Multiroom się anuluje i wskakuje opłata 15zł. Aczkolwiek kolega i tak chce robić aneks a przedłużający mają Multiroom za 15zł, no chyba że ktoś miał ofertę z telewizorem i przedłuży umowę na pełen pakiet za 129zł wtedy ma usługę Multiroom za free.

 

No chyba, że moduły się popsuły, wtedy po wymianie na karty nadal multiroom jest za free :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy zainteresowałem się C+ multiroom. (do tej pory kablowka 39zł 56 progr.) Już wiem ze mogę wziąść same karty (nie chce wypożyczać i potem płacić kary za jakies uszkodzenia itp) ale czy sprzedają te tanie dekodery na własność pace czy strong? Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...