Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .W sobote pobrałem druga karte cameleon ale nie kupiłem dekodera bo chcieli 99 zł za thompsona za 1 zł był tylko sagem sd i mediasat . Ile mam czasu na kupienie dekodera do moltiroomu mam fergusona AF6318 ale nie jestem do konca z niego zadowolony , i raczej kupie orginalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to coś wnosi (i prawda), ale w rozmowach z biurem sprzedaży C+ w W-wie (chciałem OptimumHD +MR) radzono mi szukać sklepów gdzie multiroom dostanę jako 2 karty (ponoć mają wracać moduły) . Gwarantowano (prawie 100%), że ci co mają 2 karty tak pozostanie do końca umowy.

Nowi nabywcy MR -nie wiadomo do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD JUTRA. Multiroom można wziąć za 15zł do Optimum albo do każdego pakietu Canal+. Aktywacja przy dekoderze SD - 1zł, przy HD - 99zł.

 

Czyli kozacko, można wziąść np canal+kompakt i cieszyć się multiroomem. Może w końcu uda się przekonać starszego :D

 

@edit

Jeszcze jedno pytanko. Przy wzięciu multiroomu jak to jest z dekoderem? Mozna wziasc jakis SD na wynajem za 1zl czy trzeba placic tyle ile kosztuje zakup ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ixmotop, oby nie bylo jaj z tym parowaniem kart, bo zamierzam kupic sobie taki splitterek a to wydatek 500stow. Od razu zaznaczam, wkrotce wracam do PL i jak tylko C+ wytnie jakis numer z parowaniem, to zegnaj C+ na zawsze i witaj UPC kablowko! Bo strasznie mnie juz mecza z tym MR. Mam 2 dekodery PVR i tak co 6 godzin liczyc, kiedy to karta sie wylaczy, to swira idzie w robocie dostac. Zadnego filmu nie mozna sobie zaprogramowac, to wogole jest bez sensu...

 

Wyjmuje oczywiscie zawsze ta karte z Philipsa, zeby w Technisacie tego lichego Astona nie zepsuc. I to jest zazwyczaj tak. Wlaczam Philipsa, karta oczywiscie niewazna, wyjmuje przytykam do modulu glownego i wkladam ponownie do Philipsa PVR 250, ten sie zacina i trzeba znowu wylaczyc i 5 min czekac az ten sie wlaczy. :/ Ale np gdy na Technisacie nie ustawie TVP1 z modulem glownym, tylko np jakis inny kanal, to po wlozeniu do Philips modulu dodatkowego zawsze nie chodzi TVN24! :mrgreen: Moge robic i probowac i aktywowac, TVN24 nie odpali. Jedyna mozliwoscia jest ponowne wyszukanie kanalow... Wtedy chodzi! Czary mary, nie..? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto może zamówić MULTIROOM?

Abonent korzystający z pakietu CANAL+ START, CANAL+ KOMPAKT, CANAL+ OPTIMUM, Optimum, Optimum HD i Prestiż HD+.

 

Info ze strony Cyfry :)

 

Gdzie tak pisze?! Ja widze co innego : "Zestaw CYFRA+ MULTIROOM pozwala na niezależne oglądanie różnych programów z oferty CYFRA+ w dwóch pomieszczeniach jednocześnie w ramach jednego abonamentu. Usługa udostępniona jest dla pakietów Prestiż HD+, Optimum HD+, Optimum HD oraz Optimum."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz dobrać w każdej chwili (poza okresem gdy na wypowiedzeniu jesteś), cena dla Ciebie 15zł/m-c. oddać multiroom możesz po pierwszym płatnym miesiącu (np. bierzesz w marcu to płacisz dopiero w kwietniu, a multi oddajesz dopiero w maju (jeśli zrezygnujesz w kwietniu))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...