Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Zrozumcie jedno. 15zł dla stażu powyżej 12 miesięcy to nie promocja. Stawkę macie zagwarantowaną aneksem. Jeśli bez nowego aneksu będzie podwyżka, tego samego dnia wysyłam zawiadomienie do UOKiK.

 

Witam.

Proszę o dokładniejsze czytanie aneksów. Albo czytanie ich w ogóle przed podpisaniem (czego 99% klientów nie robi).

Najpewniej znajduje się tam zapis, iż promocyjna cena obowiązująca jest po danym stażu, naliczana od następnego miesiąca po tym stażu, obowiązującą do 31 sierpnia 2011.

W tym przypadku UOKIK nie może Ci pomóc. Jedyny ratunek to reklamacja przez CTA na konkretnego dystrybutora, że zostałeś poinformowany inaczej. Ale podpis jest przeważnie ważniejszy i to podpisany dokument ma moc prawną.

 

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam.

Zgadzam się w pełni. Kwota 35zł jest dla mnie śmieszna.

Z drugiej strony MR w N jest rozwiązany dość pokrętnie.

 

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam.

Witam.

Mnie bardziej ciekawi rzecz z dwoma niezależnymi kartami. Póki co nie ma jednoznacznej informacji nt. tego, czy Cyfra powróci do użytkowania Modułów; proszę jednak zauważyć, że w aneksach (jak i w systemach) jako "Zestaw" dalej widoczne są nazwy "Moduł główny" i "Moduł dodatkowy" - więc Cyfra jest ewentualnie zabezpieczona przed reklamacjami.

Jednakże zmiana byłaby rzeczą okropną dla sporej części abonentów.

 

Nieoficjalnie (tj. z własnych obserwacji) mogę powiedzieć, że z wielu powodów takie zmiany raczej (a przynajmniej nieprędko) nie zajdą.

 

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAKT dziwne ze moze w umowie byc zapis o dwoch modulach ktorych nie dostajesz , i ze taka umowa moze byc prawnie obowiazujaca , kto nam udowodni ze nie dali nam modulow w chwili podpisania aneksu skoro w aneksie jest mowa ze je otrzymujemy , podpisalismy i wsio do domu , a tak naprawde rozdaja tylko karty kodowe !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
FAKT dziwne ze moze w umowie byc zapis o dwoch modulach ktorych nie dostajesz , i ze taka umowa moze byc prawnie obowiazujaca , kto nam udowodni ze nie dali nam modulow w chwili podpisania aneksu skoro w aneksie jest mowa ze je otrzymujemy , podpisalismy i wsio do domu , a tak naprawde rozdaja tylko karty kodowe !!

Witam.

Moduł to nazwa ogólna urządzenia (np. moduł CAM, czyli zwykła karta CI), moduł GPS etc. Odsyłam do SJP.

Udowodnią Ci bez problemu - na CTA, w CC+ czy APS bez problemu mogą to sprawdzić. No i zawsze pozostaje zgodność numeru seryjnego (formularz wydania karty).

 

Panie [beep]zipałek,

a czy jest z tym jakiś większy problem? Najgorszym przypadkiem mogłoby być 3 dni bez oglądania telewizji na drugim odbiorniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz jestem w kropce chciałem iść w piątek kopic drugi dekoder z multiroom mam cyfrę około 9 lat i nie wiem czy ryzykować 35 zł to trochę dużo nie wiem czy brać ? :?

Do końca sierpnia będziesz mieć za 15zł. A potem jak przeraża Cię kwota 35zł miesięcznie to łykaj splittera i po sprawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje się niektórym dziwne, że w jednej chwili będą obowiązywać różne aneksy z różnymi cenami? Na aneksach starszych klientów widnieje data 31 sierpnia 2011r jako momentu zakończenia promocyjnej ceny za multiroom. Na moim aneksie (a właściwie w załączniku nr 1) promocyjna cena 15zł (po spełnieniu warunków stażu lub długości umowy) obowiązuje do 31 grudnia 2015r! Moim zdaniem automatycznie przedłużą promocyjną cenę 15zł do właśnie 31 grudnia 2015r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten multiroon to celowy przekręt Cyfry+. Najpierw w telefonie ściemniają, podając jego cenę na 1 zł odpłatności przez cały okres umowy i dodatkowo, że będzie w postaci dwóch typowych kart kodowych również przez cały okres umowy. Otrzymujesz aneks a w nim masz 14 zł rabatu. W aneksie do umowy masz odpłatność zgodnie z Załącznikiem 1. A w nim miesięczna opłata 35 zł/m-c. I dodatkowo następne uwarunkowanie: 15 zł promocyjnie przez 12 m-cy od daty zawarcia umowy nie dłużej niż do 31 sierpnia 2011 r. No a póżniej 35 - 14 rabatu = 21 zł miesięcznie.To jest celowe działanie oszukańcze Cyfry+. Celowe zagmatwanie. by abonent nie połapał się w tym wszystkim. I wielu się na tym łapie, w otrzymanym aneksie ani słowa o możliwości złożenia reklamacji Czyżby urząd antymonopolowy nie wiedział o tym? Czas najwyższy by się tym zajął. Następna sprawa: karty kodowe czy coś innego? Narazie są więc dam spokój ale znając ich działanie nie potrwa to zbyt długo. Wszystkie te działania zarówno legalne jak i mniej mają na celu pozyskanie abonentów.Nie ważne jakim sposobem, byle był efekt. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje się niektórym dziwne, że w jednej chwili będą obowiązywać różne aneksy z różnymi cenami? Na aneksach starszych klientów widnieje data 31 sierpnia 2011r jako momentu zakończenia promocyjnej ceny za multiroom. Na moim aneksie (a właściwie w załączniku nr 1) promocyjna cena 15zł (po spełnieniu warunków stażu lub długości umowy) obowiązuje do 31 grudnia 2015r! Moim zdaniem automatycznie przedłużą promocyjną cenę 15zł do właśnie 31 grudnia 2015r.

 

 

 

to co TY masz za umowe do 2015 roku z kosmosu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dowiedz sie konkretnej daty do kiedy masz tanszy multi , w aneksach jest zastrzezenie ze oficjalnie kazdy ma do 31sierpien2011 promocje

 

 

absurdem by bylo ze jeden ma az do 2015 umowe i taka sama cene bedzie placil do konca umowy za MR

drugi tez ma taka umowe ale jemu juz od wrzesnia nalicza 35zl za MR

a ja mam do 2012 umowe i co tez mi policza wg umowy do konca 2012 tylko 15 zl za MR

 

zamieszanie sie male robi z tymi aneksami

 

 

KAZDY ma co innego i inne warunki i DATY promocji obowiazuja

 

 

TRZEBA to wyjasnic chyba jakos konkretnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak rozumiec te maksymalna roznbieznosc miedzy

 

roznymi datami dla klientow dotyczaca promocji na MR

tym ze jedni taniej maja przez cala umowe mimo iz jest ona dluzsza niz data 31-08-2011

ze jedni maja tylko promocje wlasnie tylko do tej daty

ze inni nie maja nawet wzmnianki w aneksie na temat daty czy faktycznie MR maja na cala umowe

i tym ze mimo iz MR dostali na cala umowe w promocji , maja to w aneksie , ale i maja tez date ze od 1 wrzesnia cena promocyjna znika i placa 35 - w tym przypadku nastepuje konflikt umowy gdy tak jest zapisane wlasnie w aneksie

 

no i rezygnacja , niby mozliwa bez ponoszenia kary bo mozliwa juz po 2 oplaconych miesiacach kalendarzowych ( czytaj 3miesiacach )

co wy na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzwoniłem do nich i dowiedziałem się ze jako nowy klient ta promocja za 15zł będzie mnie dotyczyć dopiero po 22 miesiącach ale starzy klienci już tak pięknie nie mają

dokładnie jak napisa łkolega.jestem nowym uzytkownikiem cyfry i mam w aneksie 1 zł przez 22 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W chwili obecnej na wszystkich aneksach MR, przy podpisaniu nowej umowy drukuję się informacja, iż cennik ważny jest do 31 grudnia 2015 :D

 

Natomiast data 31 sierpień 2011 drukuje się wszystkim obecnym abonentom, którzy przychodzą po MR do istniejącej umowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...