Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@efekt: można, kwestia tylko jak długo jesteś w C+: ponad rok umowa to 15zł, niecały rok to 35zł (opłaty miesięczne). Napisz/zadzwoń do BOK'u żeby dowiedzieć się jak w Twoim przypadku będzie wyglądać.

 

@shidishi16: każdy chce zarobić więc dodają do wyższych pakietów multiroom który przy 2 niezależnych odbiornikach wychodzi niewiele drożej niż 2 umowy na kompakt (63,90zł + 35zł = 98,9zł, a 2x kompakt 42,9 x 2 = 85,8zł czyli za 13zł więcej masz wyższy pakiet i na 2 tv rozdzielony przy 1 umowie) [podane cenny są cennikowe ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem kolejną osobą, która dała się nabić w butelkę - przy przedłużeniu umowy MR oferowany na 8 m-cy za 7,50zł i pozostałe miesiące za 15zł, po otrzymaniu aneksu okazało się, że na MR mam rabat 7,50zł przez 13m-cy i 15zł to cena MR do 31 sierpnia a od września 35zł. Po kontakcie mailowym dostałem potwierdzenie tej informacji - do 31 sierpnia (czyli przez 7 m-cy) będę płacił 7,50zł a przez pozostałe 27,50zł. Zadzwoniłem z reklamacją, ale tak naprawdę to nie liczę na wiele - spodziewam się, że pewnie dostanę odpowiedź, że jak mi nie pasuje to mogę zrezygnować z MR. Owszem, mogę, ale różnicy jaką dopłacam do Optimum nikt mi nie zwróci. Do tej pory byłem zadowolony z Cyfry+, głównie z powodu promocji cenowych, ale chyba będzie to ostatni okres minimalny naszej współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem kolejną osobą, która dała się nabić w butelkę - przy przedłużeniu umowy MR oferowany na 8 m-cy za 7,50zł i pozostałe miesiące za 15zł, po otrzymaniu aneksu okazało się, że na MR mam rabat 7,50zł przez 13m-cy i 15zł to cena MR do 31 sierpnia a od września 35zł. Po kontakcie mailowym dostałem potwierdzenie tej informacji - do 31 sierpnia (czyli przez 7 m-cy) będę płacił 7,50zł a przez pozostałe 27,50zł. Zadzwoniłem z reklamacją, ale tak naprawdę to nie liczę na wiele - spodziewam się, że pewnie dostanę odpowiedź, że jak mi nie pasuje to mogę zrezygnować z MR. Owszem, mogę, ale różnicy jaką dopłacam do Optimum nikt mi nie zwróci. Do tej pory byłem zadowolony z Cyfry+, głównie z powodu promocji cenowych, ale chyba będzie to ostatni okres minimalny naszej współpracy.

Pisz reklamację.Ja przedłużyłem umowę na 25 miesięcy z opcją multiroom za 1 zł.Dostałem aneks a w nim informacja o rabacie 14 zł czyli od sierpnia miałoby być 21 zł.Złożyłem reklamację i dostałem pisemną odpowiedź-multiroom gratis do końca umowy czyli 28.02.2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy biorąc MR w trakcie umowy (bliżej je końca) mogę dokupić dekoder Sagemcom, czy taka możliwość jest tylko przy nowej umowie lub przedłużaniu starej?

 

Dekoder do MR można otrzymać tylko raz w ciągu trwania umowy. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś to w każdej chwili możesz z tego skorzystać :) Pamiętaj iż MR musisz mieć przez minimum 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączę się do pytania...

 

to jeśli mam optimum bez hd to mogę zakupić multiroom z dekoderem hd? czy tylko sd?

czy biorąc multiroom 2 marca to płacę już do rachunku za to w marcu czy liczone od kwietnia?

moja umowa kończy się z końcem czerwca tego roku.

i czy mogę zrezygnować po tych 2 miesiącach z mutiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za Sagemcoma lub Philipsa HD wynosi 198zł do MR (przynajmniej taka cena obowiązywała do końca stycznia, ale wątpię aby coś się zmieniło).

 

Według regulaminu do MR :

 

Artykuł 3, punkt 5 : "Rozwiązanie umowy w zakresie Opcji Cyfra+ Multiroom może nastąpić nie wcześniej niż po upływie dwóch pełnych miesięcy kalendarzowych od daty zawarcia Umowy w zakresie Opcji Cyfra+ Multiroom, ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy biorąc MR w trakcie umowy (bliżej je końca) mogę dokupić dekoder Sagemcom, czy taka możliwość jest tylko przy nowej umowie lub przedłużaniu starej?

Tak, możesz dokupić dekoder Sagemcom za 198zł. Jeżeli jesteś abonentem Cyfry dłużej jak 12 miesięcy to do końca sierpnia opłata za Multiroom będzie wynosiła 15zł. Od 1 września opłata będzie wynosiła 35zł - dostałem już oficjalne potwierdzenie od Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahaha... Dobre... Mam aneks, który podpisałem. Jest tam, jak byk, zapis, że dla abonentów ze stażem powyżej 12 miesięcy opłata wynosi 15zł. Zatem mogą mnie w zadek pocałować. Chyba, że dadzą mi nowy aneks do podpisu. Jeśli podwyżka będzie bez nowego aneksu, sprawę trzeba będzie skierować do UOKiK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi powiedzieli, że kwota 15zł jest tzw. "promocją" i kończy się ona ostatniego dnia sierpnia. A od września będzie już normalnie naliczane, czyli 35zł do rachunku...

 

A może jest tak że zamierzają wprowadzić nowy system kodowania lub inne zabezpieczenie które zdezaktualizuje "splittery" ?

I wtedy jedynym wyjściem będzie multiroom za 35pln. Cyfra odbije sobie lata splitterowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ludzie odbiją sobie lata płacenia i przejdą do N :lol2:

Ciekawe jak sobie wyobrażasz zmianę systemu kodowania? Ot tak, po prostu, z dnia na dzień? A co z milionem odbiorników na Seca? Samobójcami chyba nie są.

Co do ceny to pewnie znowu wskoczy jakaś promocja od września i po kłopocie. Przecież konsultanci nie mają prawa jeszcze o tym wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja według aneksu który podpisałem 17.12.2010r przy przedłużeniu umowy na 19 mieś mam stałą cenę zagwarantowaną do końca umowy 12m x 7,5 i 7m x 15 zł.Dzwoniłem też do BOA i potwierdzili mi że mam taką cenę jak w aneksie do końca umowy,a jeśli by mi chcieli zmienić aneks ze zmianą ceny to mogę odstąpić od umowy bez ponoszenia konsekwencji tak mi powiedzieli w BOA.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ktos czegos tu nie rozumie

CENA WYJSCIOWA za multi to 35 zl

 

promocje to wlasnie te staże 12 18 24 36 miesiecy i od tego gwarantowana jest cena multi albo 7.50zl albo 15zl albo jak niektorzy maja nawet 1 zl do konca umowy ale NIE DLUZEJ niz do 31 sierpnia 2011

od 1 wrzesnia kazdego obowiazuje kwota 35 zl , tak jest w aneksach ktore nie czytacie , nawet jesli umowe macie np do konca 2011 roku to i tak od wrzesnia kwota niepromocyjna to 35zl, chyba ze cyfra wykaze nowa promocje na multi wtedy bedzie wiadomo

 

Tak wytlumaczono mi gdy bralem multi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahaha... Dobre... Mam aneks, który podpisałem. Jest tam, jak byk, zapis, że dla abonentów ze stażem powyżej 12 miesięcy opłata wynosi 15zł. Zatem mogą mnie w zadek pocałować. Chyba, że dadzą mi nowy aneks do podpisu. Jeśli podwyżka będzie bez nowego aneksu, sprawę trzeba będzie skierować do UOKiK.

 

Muszę Ci powiedzieć, że @youandi ma rację. Od 1 września będzie kwota 35zł i zapewne Ciebie też to dotyczy. Przeczytaj sobie ostatnie zdanie w aneksie umowy na multiroom który zawarłem. TUTAJ. Inną sprawą jest że planuje przed tą datą zadzwnić do Cyfry i oznajmić że jak cena 15zł nie pozostanie to od 1 września rezygnuję z multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...