Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...i ja rowniez czekam jak na ZBAWIENIE kiedy multiroom ruszy ... OBIECALI WIEC niech sie WYWIAZA z obiecanki ...

 

 

z automatu rozstaje sie z kablowka i wole dolozyc kilka zlotych wiecej i miec cos lepszego i moze lepiej dopracowanego niz POZNANSKA inea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Panowie jak by nie patrzeć na chwilę obecną jest możliwość podziału splitterem:) jest to rozwiązanie nie autoryzowane przez Cyfrę no ale....:) Na 2 tv bez problemu działa:) Zastanawia mnie jak wygląda to cudowne urządzenie oficjalnie zapewniające podział uprawnień;)Czas mija i moja i zero przecieków:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c+ będzie dawał dwie karty, jedną główną a druga do drugiego dekodera, którą trzeba co mniejwiecej 6 godzin przylozyc na chwile do tej głównej w celu jej doładowania. abonent będzie musiał na własną ręke załatwić sobie drugi dekoder( w przypadku jak ma kupiony na właśność od c+ może bez problemu nastepny wynająć) i drugą antenę,ew antene z podwójny konwerterem. cena prawdopodnie za usługę multiroom będzie 15 zeta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Tylko kiedy to nastąpi? Miał być 1 kwartał, i co? Kwartał mija a tu ni widu nie słychu. Czyli jak mam pvr i konwerter twin, to rozumim że bede musiał go wymienic na quada? i jeszcze dokupic dekoder? Cyfra powinna wtedy sprzedawać za 1 zeta jakies dekodery dla tych którzy chcą miec opcje multiroom oraz wymieniać konwertery, taką mam koncepcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin to zdecydowanie krótki okres. Wiadomo, że operator będzie chciał się zabezpieczyć przed wypożyczaniem sobie kart między sąsiadami, ale tego i tak nie unikną. Problem pojawia się wówczas, gdy chcemy coś obejrzeć po kilku godzinach przerwy. I w połowie programu karta przestaje działać. Mam nadzieję, że wydłużą ten okres do przynajmniej 24 godzin.

 

Swoją drogą czekam z niecierpliwością na tę usługę. Pomijając już kłopotliwą instalację dodatkowego kabla i wymianę konwertera, to byłoby bardzo wygodne rozwiązanie. Nie mam coś przekonania do splitterów, tym bardziej, że koszt na starcie jest niemały, a ponadto piszecie jeszcze o tym, że C+ może zablokować splitting. Choć nie sądzę. Mogliby zrobić to już dziś, gdyby mieli takie możliwości. Po co mają czekać na wprowadzenie Multiroomu?

 

Czekamy na jakieś oficjalne potwierdzenie informacji o Multiroomie.

 

ArtS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Problem pojawia się wówczas, gdy chcemy coś obejrzeć po kilku godzinach przerwy. I w połowie programu karta przestaje działać. Mam nadzieję, że wydłużą ten okres do przynajmniej 24 godzin....

ArtS :)

Ma być 6 godzin. Moduł dodatkowy wyposażony jest w diodę, która mruga lub świeci w określonym kolorze (zielony lub czerwony), w zależności od stanu. Przykładowo, rozładowana na czerwono, naładowana na zielono, a na około godzinę(??) przed końcem naładowania (czyli przed upływem 6 godzin) zaczyna mrugać.

Być może trochę pokręciłem, bo widziałem u znajomego, który mi się tym chwalił (testuje), ale tak to mniej więcej ma działać.

Moduły są większe niż zwykłe karty - dłuższe i grubsze z zewnętrznej strony - muszą więc wystawać z czytnika, co trochę głupio wygląda - ale chyba nie gorzej niż przy splitterze.

Ogólnie znajomek twierdzi, że to działa i jest ok., ale nawet on nie wie, kiedy to będzie usługa dostępna dla abonentów (albo wie, ale nie może powiedzieć, w każdym razie mi nie powiedział).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajmy na to że są w domu 4 telewizory 2 na pietrze i 2 na parterze... lataj tak co kilka godzin z kartą... Chore... Zwłaszcza w nocy jak przykładowo wkurzony i zmęczony po robocie ojciec śpi w pokoju gdzie trzeba aktywować kartę... Jeszcze raz chore, utrudniają życie...

Jak już chcą się zabezpieczyć to np: po przez podłączenie boxa pod internet i niech sprawdzają po nr tel lub IP czy jakoś tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...