Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sagemcom za 0 zł jest tylko przy nowej umowie lub przedłużeniu, więc możesz wynająć jako główny Sagemcom za 15 zł / mies a jako drugi tylko i wyłącznie Philips PVR za 20 zł mies lub za 198 zł Sagemcom na własność i Philips PVR za 20 zł / mies :? No i oczywiście 20 zł / mies za MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra.tv

I tu mam problem.Przy przedłużeniu konsultant powiedział że mogę wynająć Sagemcoma za 0zł lub Pace za 10zł+ Phil PVR za 5zł i MR zależnie od umowy 10zł-20zł.Powiedziałem że ''może za miesiąc wezmę'' czyli teraz nadszedł czas :) Po wysłaniu mejla z zapytaniem w odpowiedzi dostałem ze żadne zniżki mi się nie należą!!!Nie dzwoniłem jeszcze żeby zapytać o co chodzi ale już jestem w..rwiony bo ktoś coś z.ebał w systemie.Przedłużałem 18 marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra.tv

I tu mam problem.Przy przedłużeniu konsultant powiedział że mogę wynająć Sagemcoma za 0zł lub Pace za 10zł+ Phil PVR za 5zł i MR zależnie od umowy 10zł-20zł.Powiedziałem że ''może za miesiąc wezmę'' czyli teraz nadszedł czas :) Po wysłaniu mejla z zapytaniem w odpowiedzi dostałem ze żadne zniżki mi się nie należą!!!Nie dzwoniłem jeszcze żeby zapytać o co chodzi ale już jestem w..rwiony bo ktoś coś z.ebał w systemie.Przedłużałem 18 marca

 

Trzeba było brać jak dawali, teraz to już musztarda po obiedzie.

Obudziłeś sie z reką w nocniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Spokojnie czekaj do końca umowy. We wrześniu szykuję się połączenie N z Cyfrą+ , zmiana ofert i wtedy na pewno cześć ludzi odejdzie z Cyfry+. Będą się starali zatrzymać klientów więc poczekaj spokojnie nie ma się co denerwować.

Tak poza tematem;)

Gdybyś miał dwa dekodery - Fergusona Ariva 102e to byś mógł spokojnie zrobić multiroom z jednej karty po sieci lan;). Do jednego dekodera Ariva wkładasz kartę Cyfry - łączysz oba dekodery kablem lan ( po wifi nie próbowałem ale też powinno działać ) i masz multiroom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie czy wiadomo coś o wymianie modułów zbliżeniowych na 2 nie zależne karty ???

Chodzi mi oczywiście o klientów stałych nie nowych.

Gdyż jestem ciekaw, kiedy nastąpi taka wymiana nie naliczając dodatkowych kosztów lub zmieniając ceny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie więc o to mi chodzi że zmiana kwoty, oraz brak wszelkich zniżek.

Wiadomo coś czy będzie wymiana w tej samej cenie co była /?/

Zobaczymy co zaproponują bo w tym roku koniec umowy.

Jaka najtańsza teraz jest możliwość multiroomu ?

Czy jest szansa tak jak ze starym najniższa cena z niezależnymi kartami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...