Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wątpie by było we wrześniu, nie poszło by tyle kasy bo się klapka nie zamyka, w końcu to jest usługa dodatkowa, do dekoderów muszą pasować karty zwykłe, podstawowe. gdyby tak było to cyfra by nie zrobiła takiej kasy bo im części nie pasują 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam takie pytanie . Jak w tej chwili wygląda sprawa blokowania splitterów ? Bo mam zamiar podzielic w domu sygnał cyfry na 3 TV a z tego co czytałem są jakieś problemy w tej kwestii . Jak to faktycznie jest ? Nie chcę wyrzucić kasy w błoto bo grosze to nie są : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

I tak złamali słowo dane abonentom, że usługa będzie dostępna chyba na wiosnę 2009 roku (albo w pierwszej połowie roku), także teraz już ich nic może to nie obchodzić :)

Miejmy nadzieję, że kiedyś kierownictwo tej firmy pójdzie po rozum do głowy, bo teraz to co oni wyprawiają normalnie we łbie się nie mieści :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie ma się co nastawiać jak się specjaliści od softu do DSR 6201 wyłożyli na podstawowej funkcjonalności tunera.

Poza tym nie spotkałem się w handlu z kombajnem który coś takiego oferuje.

Tak że tylko trzeba zbierać fundusze na SnartWi i po zawodach bo ponoć multiroom ma kosztować 20 zł na miesiąc przy wynajmie

więc i tak nas wydoją a SmartWi obsługuje w zasadzie wszystkie interesujące nas systemy kodowania (ewentualnie zmiana softu

w SmartWi która trwa dosłownie 10 sekund :lol2: ) więc zawszwe można to wykorzystać albo odsprzedać no i część kasy odzyskać

a co C+ wydoi to już nie odzsykamy :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie ma się co nastawiać jak się specjaliści od softu do DSR 6201 wyłożyli na podstawowej funkcjonalności tunera.

Poza tym nie spotkałem się w handlu z kombajnem który coś takiego oferuje.

Tak że tylko trzeba zbierać fundusze na SnartWi i po zawodach bo ponoć multiroom ma kosztować 20 zł na miesiąc przy wynajmie

więc i tak nas wydoją a SmartWi obsługuje w zasadzie wszystkie interesujące nas systemy kodowania (ewentualnie zmiana softu

w SmartWi która trwa dosłownie 10 sekund :lol2: ) więc zawszwe można to wykorzystać albo odsprzedać no i część kasy odzyskać

a co C+ wydoi to już nie odzsykamy :crazy:

 

dokładnie, ja też słyszałem, że 15zł..

I tak było głośno o tym w grudniu ze 15zł oraz w maju iż MultiRoom ma kosztować 15zł..

Tak czy inaczej mnie osobiście wydaje się, ze lepszy rozwiązaniem jest po prostu stary SPLITER :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nawet 15 to i tak sporo, za dekoder płaci się 15 lub 20 złotych no chyba że ktoś trafił w jakąś promocję to ma szczęście, według mnie to i tak zdzierstwo, bo w tym układzie trzeba mieć i tak swój tuner drugą instalację

antenową lub konwerter minimum twin i coś tam jescze zwsze dojdzie, ktoś kto zna 6201 drugiego takiego sprzętu nie weźmie :lol2: więc i tak trzeba parę stów na tuner wydać a jak będzie HD no to wiadomo 700 stów nie wyjęte :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj dzwoniłem do centrum obsługi cyfry i przy okazji zapytałem się jak tam sprawa multiroomu, a pan na to, że obecnie nic nie wiadomo, za ile i kiedy, czyżby aż takie mieli problemu, a tak przy okazji czy to prawda, że tylko do końca tego roku mają udostępniać sygnał aby odbierać telewizję na więcej niż jednym tv przy pomocy splittera? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...