Skocz do zawartości

nBox i nBox Recorder - problemy, oceny, komentarze


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Smiga u Was poprawnie You Tube ? :> u mnie od niedzili widnieje komunikat (Wystapil problem z odtwarzaniem wideo) w oknie gdzie jest wyswietlany filmik, z internetem raczej wszystko ok poniewaz jak cos szukam to wyswietla sie a nie idzie obraz z filmiku. ;)

Mam dokładnie to samo... Dziecko jest niepocieszone :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbacza mam od wczoraj ale jeszcze bez softu turbo. Dzisiaj zadzwoniłem do BOK pytać się jak długo muszę jeszcze czekać, miła Pani przełączyła mnie podobno do działu technicznego gdzie kolejna dobra dusza wzięła ode mnie numer seryjny dekoder oraz karty oraz poinformowała mnie że przekazuje sprawę do działu technicznego (sic!) gdzie wyślą do mnie soft turbo. Mam nadzieje że komunikacja między działami technicznymi w n jest dobra bo minęło 8 godzin od telefonu a turbo nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mam problem z HDCP co chwile mi wywala tabelkę z napisem ze mój TV nie ma ochrony i nie idzie nic oglądać, co ciekawe od roku działa na tym samym TV i było oki. teraz nagle coś mu się powaliło, do tego na drugim TV też jest to samo, co jest już zastanawiające, pewnie dekoder szlak trafił, ale z BOK ITI nie idzie się dogadać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ja mam takie pytanie. Jaką siłę i jakość macie na poszczególnych wejściach anteny?

Mam quad-a. Na pierwszym wejściu mam siłę ~82 i jakość ~100. Na drugim wejściu siłę ~79 i jakość ~68. Z czego wynika taka rozbieżność? Nadmieniam, że jedno wyjście z konwertera jest chyba uwalone, bo na nim nie odbiera nic. Czy to jest początek końca drugiego wyjścia/konwertera? Ile powinien być skręcony konwerter? Może w tym tkwi problem, bo dziś zmnieniałem talerz z mniejszego na większy, i nie wiem czy dobrze ustawiłem konwerter względem własnej osi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nic nie pada. "Jakość" zależy nie tylko od ustawienia, ale również od transpondera. Ja np mam Tak:

TVP1 HD we1-88%, we2-90%

TVN HD we1-100%, we2-100%

Polsat HD we1-90%, we2-78%

BBC HD we1-90%, we2-56%

Antena 95cm, lokalizacja- Kraków

Parametry te zmieniają się oczywiście w zależności od pogody. Powyższe wartości są przy ładnej pogodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z HBO HD,tzn wczoraj i dziś podczas emisji Zaplatanych zarywało mi obraz tworzyła się pikseloza,poczym znikał obraz dziwek tak na ok 3 sekundy.Dekoder nie podawał żadnej informacji,problem występuje tylko na tym kanale,co jakieś 5 -10 minut i tylko podczas emisji tej bajki,nadawany z tego samego tp Polsat HD działa bezbłędnie. Sygnał to Siła 72-73% wacha sie, jakośc 100%, na drugim wejsciu Sila 70% jakośc 100%.( na HBO wartość stała) na Polsat HD ant 1 sila 69% Jakośc 100% ant 2 siła 71% jakośc 100%. BBC HD ant 1 siła 69% jakośc 100% Ant 2 69% Jakość 80% Zastanawiam sie nad wezwaniem kogoś do ustawienia nie wiem czy słusznie? .Dzwoniłem do techników z N,tam pan podał co ma zrobić tzn resety,niestety nie pomogło,sprawdził u nich nie było problemu, zasugerował abym lekko przekręcił konwerter tylko nie wiem w która stronę i ile przekręcić czy to coś da.Zastanawiam się nad oddaniem dekodera do serwisu,chyba że ktoś mi podpowie co mogę jeszcze zrobić,lub ktoś tez miał taki problem na tym materiale to wtedy wina będzie po stronie Nadawcy.

Z góry dzięki za Pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz,

właśnie zostałem zalany mailami z odpowiedziami,oraz znalazłem na Facebooku wpisy innych osób,nawet ktoś z HBO napisał ze zbadają ten problem,Jeszcze raz dzięki bo już miałem wzywać technika do ustawienia anteny,po twojej wypowiedzi wnioskuje ze nie trzeba. :jupi:

 

Pozdrawiam.

 

Oto dyplomatyczna odpowiedz ze strony HBO HBO Polska Wystąpił problem techniczny dot. HBO HD, nad którego rozwiązaniem pracujemy. Przepraszamy za problemy i staramy się rozwiązać go jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,mam pytanie do wszystkich którzy korzystają lub korzystali z nbox HDTV telewizji n model ITI 2850ST, czy ktoś z was zauważył u siebie takie objawy, a mianowicie pilot od n boxa reaguje na telewizor,gdy przączam kanały pilotem w n boxie to raduje też telewizor sam się ścisza lub robi głośniej, kupiłem nke z pakietem Świat HD i dzisiaj zwróciłem go s powrotem do punktu n odstąpiłem od umowy. Może ten dekoder był uszkodzony nawet konsultanci n byli zdziwieni takim zjawiskiem, co o tym sądzicie czy ktoś z was miał taki przypadek? mam telewizor LG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...