Skocz do zawartości

nBox i nBox Recorder - problemy, oceny, komentarze


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po załadowaniu w/wymienionego softu, na moim Turbo zniknęły nagrane filmy i programy, które miałem zamiar wkrótce obejrzeć. Co prawda wyświetla się info o zapełnieniu dysku w 36% ale jest tylko napis "Proszę czekać". Może ktoś miał podobny przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Istnieje taka ewentualność, że przy instalowaniu softu Turbo system może wyczyścić listę nagrań nieusuwając tego z dysku. Wtedy będzie pozorne zapełnienie dysku. Jak brałem w 2009 dekoder, to w APS'ie zostałem poinformowany, by z nagrywaniem programów poczekać, aż się ściągnie i zainstaluje soft turbo.

 

Jeśli są hocki-klocki z wolnym miejscem na dysku - to pozostanie tylko hard-reset z formatowaniem dysku. Jeśli to nie pomoże - wymiana dekodera w APS'ie.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, to mój drugi dzień dekodera. Nie wiem ocb, ale nie przepuszcza uprawnień czy co. Dzwoniłem do nich, wysłali raz jeszcze i ciemność.

Sygnał/Jakość 90%/100%. Podpięty tylko jeden tunerek.

Próbowałem reseta w formie EPG -> RES -> Strzałka w górę / prawo i zero reakcji. Żadnego "TEST" ani nic.

Jak mam to robić?

Odłączanie wtyczki na 10 minut od dekodera również nie pomagało... (włączony jest w takim stanie (plansza aktywacyjna "czekaj 24h bla bla")od wczoraj z przerwami na próby resetów/wtyczkowanie)

 

P.S. Coś się stanie złego, gdy wyciągnę dysk z dekodera na stałe? Dekoder mam na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciskam to tak: EPG, puszczam, RES, puszczam, strzałka w prawo i czekam 5 sekund. Bo tak na tym forum wygrzebałem, żeby nie wszystkie przyciski na raz - ktoś wprowadza w błąd?

a i dla strzałki w prawo jest REC (nagrywanie), a dla góry RES(zmiana rozdzielczości)?

...czemu tego nie ma w instrukcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz na myśli... naciśnij i przytrzymaj przez kilka sekund

EPG REC Strzałka w prawo - przywrócisz ustawienia domyślne

EPG RES Strzałka w górę - przywrócisz ustawienia domyślne i sformatujesz HDD

Nie do końca w ten sposób się resety wykonuje.

EPG RES Strzałka w prawo - przywrócisz ustawienia domyślne, w dekoderach CLRA - EPG RES Strzałka w dół

EPG REC Strzałka w górę - przywrócisz ustawienia domyślne i sformatujesz HDD

 

Tak powinno być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...