Skocz do zawartości

Pakiet HBO&Cinemax


tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu ten pakiet by się nazywał HBO MaX Pak. Na początku jak Cinemax wchodził do Polski, to było mówione, że będzie sprzedawany oddzielnie lub w pakiecie Max Pak. Ale jak narazie Cinemax jest sprzedawany wszędzie oddzielnie. W sprawie HBO na CP, to wszystko są rozmowy, więc trzeba poczekać do nowego roku, a jak narazie cieszmy się życiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co niema HBO w CP!

Poza tym ceny dyktuje C+

unich HBOMAXPAK kosztuje 29zł tyle samo co Canal+ Multiplex!

A wiadomo że canal+ Multiplex a dodatkowo kosztowny Sport!

czyli cena za HBO jest wygórowana!

Nieliczne sieci kablowe oferują HBO MAXPAK za 29zł, z reguły jest taniej!

 

Dlatego mysle że Podstawowa wersja HBO (HBO+HBO2)

bedzie kosztowac 19,90zł

a wraz z Cinemax i Cinemax2 cena wzrosnie do 29,90zł

LUB

HBO MAXPAK -> 24,90zł

+ Cinemaxy -> 34,90zł

 

Takie kwoty chyba są najbardziej realne

 

Edycja Burli: Poprawiłem błąd ortograficzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już zaczynacie duskusję na temat HBO Max Pak, to moim zdaniem będzie się składał, tak jak podajecie z HBO, HBO2, Cinemax, Cinemax2 oraz możliwe z HBO Comedy, który ma wejść do Polski w najbliższym czasie. Jeśli chodzi o cene, to ja nie będę w tej kwesti sie wypowiadał, ale musi być moim zdaniem konkurencyjna, nawet w stosunku do kablówek i wtedy CP będzie górą, no prawie górą :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle mnie zrozumiałeś, matix przeczytaj sobie porozumienie w sprawie Relax Mix które podpisałeś i zobaczysz że nie ma tam żadnej zmianki na temat Cinemax, natomiast jest o innych kanałach które znajdują się w tym pakiecie.

 

Powtarzam jeszcze raz: CP NIE ZAGWARANTOWAŁ W POROZUMIENIU CINEMAX'U I DLATEGO W KAŻDEJ CHWILI MOŻE GO BEZKARNIE WYKLUCZYĆ Z TEGO PAKIETU!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co na infolini mago wiedziec na ten temat co włascicicel wymysli? To, że ktos ci powie nie ma nic do tego jak bedzie. Tak samo ja ci moge napisac, ze Fiat przejmuje Mercedesa. To co słyszaysz na infolini o planach na przyszłosc traktuj z przymrózeniem oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już chyba C+ nie zje konkurenta większego od siebie samego...

 

Przypomnę dane z września:

CP -> 850 tys. abonentów

C+ -> 820 tys. abonentów

 

W tym tempie to właśnie CP zje CYFRĘ+ na deser, bo każdy głupi zauważy, że C+ z tymi swoimi cenami praktycznie nawet nie drgnęła z liczbą abonentów do przodu...

 

Po wygaśnięciu umowy HBO i C+ na wyłączność, zapewne zostanie podpisana umowa również z CP, a jeśli nadal będą chcieli się bawić w umowy na wyłączność to więcej (wyższą stawkę) będzie w stanie zaproponować aktualnie potężniejsza platforma (CP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile te dane sa prawdziwe. Tempo zwrostu CP w ostatnim czasie jest za duze. A był to okres letni i czesc klientów napewno czekała na N wiec zyskanie 100 tys klientów przez ostanie 4-5 miesiecy jest raczej nie realne. Nawet jesli CP ma wiecej tych klientów to nie ejst potezniejsza platforma bo zarobki C+ sa kilkukrotnie wyzsze. I na przejecie C+ ich jest nie stac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile te dane sa prawdziwe. Tempo zwrostu CP w ostatnim czasie jest za duze. A był to okres letni i czesc klientów napewno czekała na N wiec zyskanie 100 tys klientów przez ostanie 4-5 miesiecy jest raczej nie realne. Nawet jesli CP ma wiecej tych klientów to nie ejst potezniejsza platforma bo zarobki C+ sa kilkukrotnie wyzsze. I na przejecie C+ ich jest nie stac.

 

No tak, Cyfra ma wieksze dochody! Tyko powiedz mi w co te dochodzy pakuje! Oddaje je Żabojadom i tyle! Powiesz pewnie że wprowadzili nowe kanały, planują HD i VOD, nowe dekodery z PVR!

 

Powiem ci że Polsat tez planuje PVR, HD już "testował" i ma w planach wprowadzenie HD i VOD, wprowadza własny moduł, nowe dekodery z dyskiem i bez dysku, oraz wprowadził puki co 6 nowych kanałów z czego 3 do pakietu familijne!

A zobacz ile ma mniejsze dochody od C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...