Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żartuj. Trzeba było chociaż włączyć tv. Program telewizyjny i internet to i ja mam. Ale już wiem: leci Blade się im przesuną. Coś się porypało ze Stacją.

Akurat patrzyłem z EPG. Faktycznie jak przebaczyłem leciało co innego. Chyba godziny programu im się pochrzaniły bo Blede miał byv o 23:10 bodajże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Starania o licencję dla HBO Comedy

 

HBO Česká republika, spol. s r.o. żąda od czeskiego regulatora medialnego (RRTV) wydania licencji dla nowego kanału HBO Comedy. RRTV licencji jednak nie udzieliła, wydając ustną decyzję wg § 25 odst. 3 prawa č. 231/2001 Sb. co do udzielania licencji kanałom transmitowanym przez satelity.

HBO Comedy miałby być kolejnym kanałem pod bardzo popularną w Europie Centralnej marką HBO. Na razie w Polsce i innych krajach tej części Europy nadawane są tylko kanały HBO i HBO2. HBO Comedy miałby uzupełnić ofertę tych dwóch kanałów HBO.

 

Nieoficjalnie mówiło się, że w Polsce HBO Comedy miałby wejść do platformy Cyfra+ i wybranych sieci kablowych. Prawdopodobnie HBO Comedy działałby w Polsce w oparciu o czeską licencję. Nie do końca wiadomo kiedy sytuacja z czeską licencją dla HBO Comedy wyjaśni się oraz czy i gdzie kanał HBO Comedy faktycznie pojawi się w Polsce w 2007 roku.

 

żródło:satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos mi przypomnac tytul filmu w hbo,

byl o takim lebku co wymyslil ksiazke jak zrywac z kobietami,potem sie zakochal w bylej dziewczynie swojego brata ktory chcial do niej wrocic,

byl tam taki pies ktoremu dawal whisky ten brat,

taka ameryknaska komedia,bym se to jeszcze raz ogladnal(na dvd) ale zapomnialem tytulu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mamy kolejny kanał z grupy HBO Polska - HBO Comedy. Komediowy kanał, dołączył 1 lutego br. do oferty Cyfry+. Co sądzicie na temat nowego kanału?

Również HBO ma inne kanały, takie jak HBO Failmy, HBO Sports itd. Co sądzicie? Kiedy mniej więcej mogą wejść do Polski? Co to ciekawego? Jakie i kiedy kolejne kanały z grupy HBO mogą wejść do Polski? Piszcie wszystko na te tematy.

Teraz opcja premium HBO wygląda nieco lepiej z nowym kanałem HBO Comedy. Przynajmniej są trzy kanały a nie tylko dwa. Narazie w HBO Comedy mamy dużo filmów z HBO ale z czasem myślę, że to się zmnieni, bo na razie jest wiele powtórek z HBO aby wypełnić ramówkę HBO Comedy na cały dzień i wieczór bo kanał jak wiadomo jest dopiero dostępny od 1 lutego. Kiedy kanał będzie coraz dłużej to jednoznaczne jest z premierami na HBO Comedy i wtedy te premiery wypełnią ramówkę HBO Comedy o filmy z HBO Comedy a nie HBO. Od tych głównych wszystkich powtórek jest HBO2. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji na te tematy. :lol::wink::wink::D8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja tylko nie wiem gdzie szukac programu hbo comedy polska :roll:

Co do jakosci HBO Comedy to jest lepsza jak na moje oko od HBO czy HBO2.

HBO PPV to inaczej mowiac kanal pay-per-view placisz za to co ogladasz. Czyli interesuje Cie jakis film wykupujesz dostep do niego za np 10zl czy 2 zl zalezy juz od operatora i ogladasz. Film sie skonczy nie masz dostepu do oferty tego kanalu i tak ciagle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
HBO Comedy jest super niepotrzebny jest COMEDY Central mi :D

Żal czytać twoje posty. Zaczniesz wstawiać przeciwnki, czy mam je sobie wyobrażać, żeby wiedzieć co napisałeś? Stary, masz Cyfrowy Polsat a Comedy Central nawet na oczy nie widziałeś. Jak możesz się wypowiadać w ten sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w dosyle z Eurobirda 33E przy kanale o identyfikacji H1 (domyślnie HBO) jest ścieżka "AC3".

Później zerknę jeszcze na Amosa.

 

EDIT:

Dane z Amosa.

Tak wygląda transponder z dosyłami:

transponder11412kj1.jpg

Widać dodatkową identyfikację kanału HBO.

Video pid dla HBO to 210. Pidy audio to 200 (pol) oraz 202 (org).

Do identyfikacji "HBO Poland AC3" jest przypisany PID audio o numerze 204. Brak jest identyfikacji tej ścieżki ale można się domyślać, że jest to "Dolby".

wlasciwoscihboac3tn2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć od dawna tam jest ^^' chyba przez brak Eurobirda 33 na Kingofsat przegapiliśmy to ;> dam cytat posta pana od naszej cyfrówki PiotraG:

 

Witam,

 

Ścieżka DD na HBO pojawiła się tydzień temu. Pobierana jest z tego samego źródła co HBO. Ścieżka ta pojawiła się jakiś czas temu na satelicie jednak konieczność testów opóźniła jej wprowadzenie.

 

Jest to ścieżka oryginalna zatem lepiej słyszalen są wszelkie efekty Smile

 

pozdrawiam

PiotrG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...