Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podziel się ceną za bibliotekę Showmaxa, jak masz takie insiderskie newsy ;). Moim zdaniem "Kler" to akurat najlepszy możliwy kąsek dla telewizji premium, filmy Vegi zresztą też całkiem niezły.

Tak samo "Rojst", C+ zapewne lepiej by wyszedł na kupnie praw do tego niż na tej całej "Zasadzie przyjemności" (może niezawodny @STARS.TV by sypnął danymi ile osób to ogląda?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biblioteka Showmaxa jest bez filmu Kler, który został już sprzedany. Filmów Vegi poza Plagi Breslau też raczej nie ma, jest za to wersja serialowa Kobiet Mafii. Co do ceny, to pisały o niej różne portale, że jest zawyżona.

Edytowane przez Pawop
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden portal dywagował, a inne to powtórzyły, a ceny ani pełnej zawartości poza zainteresowanymi nikt nie zna ;). A wiadomo, że jeśli biblioteką jest zainteresowana np. TVP to w jej interesie jest obniżenie ceny.

Kler został sprzedany do VOD, a o tym, żeby jakiś kanał tv go kupił nie wiadomo - a premiera dvd była na początku lutego, więc jest zaraz czas na emisję w tv płatnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat te seriale są bez wyłączności i  krąża od serwisu do serwisu,

"Opowieści podręcznej" pojawiły się w HBO GO w kwietniu 2018, czyli na długo przed końcem Showmaxa, a "Mr. Robot" był dostępny z pl napisami w Amazonie w 2017 roku i jest nadal ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, bugmenot napisał:

"Opowieści podręcznej" pojawiły się w HBO GO w kwietniu 2018, czyli na długo przed końcem Showmaxa

 

Owszem, ale była to druga emisja. Mieli prawa tylko do pierwszego sezonu w momencie jak Showmax zaczął emitować premierowo drugi sezon. Dopiero niedawno pojawił się drugi sezon na HBO, a trzeci jest emitowany już premierowo w HBO GO.

 

EDIT: Zresztą jest to serial Hulu, nie pierwszy już w HBO, dlatego pewnie przejąć do tego prawa nie było trudno ;)

Edytowane przez nix124
Informacja o Hulu
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2019 o 21:04, swordfish napisał:

Te seriale Marvela nie wystartują od razu ze startem Disney+. One będą pojawiać się sukcesywnie co kilka miesięcy. Premiera Disney+ w USA planowana jest na listopad 2019. Pewnie u nas może wystartować wcześniej niż w 2022, ale będzie słabo z tłumaczeniem na j.polski (podobnie jak w przypadku debiutu Netflixa i Amazona w Polsce). Na seriale nie ma co się napalać. Na pewno kiedyś będziemy mogli je obejrzeć i psiocząc jednocześnie jakie to dno ("po co ten Disney+? Same starocie i słabe nowości! Oni są żałośni, wyłudzają tylko kasę. Nowe" Star Wars" i "Marvely" nie są takie jak dawniej. Mogliby skończyć produkcje na filmach i odpuściliby te seriale Itd. Etc.") 

Dokładnie. Ten cały Marvel to badziew, w ogóle nie wiem, po jakiego groma Kevin Feige chce to dalej ciągnąć,

Spoiler

to uniwersum powinno się skończyć po śmierci Iron Mana i "Far From Home", to już takie DC jest niewiele lepsze, przynajmniej próbują jakoś uratować ich uniwersum.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban na spoilery już dawno się skończył, więc kiedy wreszcie zamierzasz obejrzeć film???? Będziesz niecierpliwie czekać do Gwiazdki, aż HBO puści "Endgame"???? To wiedz, że na YT i tak już będziesz wiedział, co się stanie od A do Z ?

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bugmenot napisał:

Obejrzałem w kinie w dzień premiery, ale wiele osób pewnie nie.. Jest zasada żeby chować elementy fabuły w odpowiednim tagu.

Ja obejrzałam w necie, tylko urywkami, bo strasznie się męczyłam, film dla mnie nudny i dziecinny, zresztą mało co ze świata Marvela mi się podoba, jeżeli chodzi o filmy (komiksy to już co innego).

4 minuty temu, Kirk napisał:

To nie chodzi o jakieś bany (przy czym to chyba nie u nas, bo za to nie karzemy), ale raczej o to, że nie każdy zainteresowany ten film widział i pewnie też dlatego nie chce zerkać na to, co się wrzuca na YT, bo woli poczekać aż puszczą w HBO.

O ile w ogóle puszczą, bo jak wystartuje Disney+, to nigdy nic nie wiadomo.

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie polecam ci wpisać w YT hasło: Avengers Endgame i wleść na jakikolwiek amerykański filmik np. ze scenami z filmu ? Tylko radzę ci uważać, jak jeszcze nie widziałeś filmu, bo wtedy to aż popsujesz sobie zabawę.

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem kobietą, chyba jedną z niewielu tutaj ? no niestety, oprócz trailera są i spoilery na Youtube już od czasu premiery filmu aż się roi od scen z "Endgame" oraz od komentarzy pod nimi, wystarczy tylko wpisać frazę: "Avengers Endgame", najpierw oczywiście będzie link do zwiastuna, lecz dalej, to już masakra, zwłaszcza jeżeli ktoś nie widział jeszcze filmu, to dla niego miniaturka do sceny z filmu z twarzą poległej osoby w "Endgame", czy twarzy kogoś, kto uciekł (nie będę pisać o kogo chodzi) to już jest mega spoiler.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie macie wygórowane wymagania :D. To bardzo dobrze oceniany przez krytyków, efektowny (i efekciarski) film, który akurat mi minąl znacznie szybciej niż się spodziewałem...

A ci, którym jakiś wątków mogą szykować się na jeszcze dłuższy "extended cut" - wchodzi niedługo do kin ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery  HBO 1-7.07.2019:

 

FILM:

 

czwartek, 4 lipca 2019:

20:10 Wyznania zakupoholiczki - komedia romantyczna, USA 2009 HBO

 

piątek, 5 lipca 2019:

22:00 Jeff wraca do domu komediodramat, USA 2011 HBO

 

sobota, 6 lipca 2019:

18:30 Dawno temu w trawie - animowany, USA 1998 HBO

 

niedziela, 7 lipca 2019:

20:10 Dusza towarzystwa - komedia, USA 2018 HBO

 

SERIALE:

 

poniedziałek, 1 lipca 2019:

03:00 Wielkie kłamstewka (odc. 4) - serial obyczajowy, USA 2019 HBO

21:10 Euforia (odc. 3) - serial obyczajowy, USA 2019 HBO

22:10 Gösta (odc. 1) - serial komediowy, Szwecja 2019 HBO

 

wtorek, 2 lipca 2019:

19:25 Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki (odc. 9) - serial obyczajowy, USA 2019 HBO

20:10 Opowieści podręcznej 2 (odc. 8, 9, 10) - serial obyczajowy, USA 2018 HBO

22:55 Rozwód 3 (odc. 1) - serial komediowy, USA 2018 HBO

 

środa, 3 lipca 2019:

16:35 Durrellowie 4 (odc. 5) - serial obyczajowy, Wielka Brytania 2019 HBO

21:00 Roswell, w Nowym Meksyku (odc. 11) - serial obyczajowy, USA 2019 HBO3

 

czwartek, 4 lipca 2019:

22:00 Spawa idealna 3 (odc. 10) - serial obyczajowy, USA 2019 HBO3

 

piątek, 5 lipca 2019:

20:10 Billions 4 (odc. 9) - serial obyczajowy, USA 2019 HBO

21:10 Templariusze 2 (odc. 7) - serial obyczajowy, USA 2019 HBO

22:00 Prezydent z kreskówki 2 (odc. 5) - serial komediowy, USA 2019 HBO3

 

niedziela, 7 lipca 2019:

11:40 Angie Tribeca 4 (odc. 3) - serial komediowy, USA 2018 HBO3

12:05 Współczesna rodzina 10 (odc. 21) - serial komediowy, USA 2018 HBO3

21:00 Wiktoria 3 (odc. 4) - serial obyczajowy, Wielka Brytania 2019 HBO3

21:50 Paragraf 22 (odc. 2) - serial komediodramat, USA 2019 HBO3

 

DOKUMENT:

 

czwartek, 4 lipca 2019:

21:50 Lód płonie - film dokumentalny, USA 2019 HBO

23:30 W trasie z Aspergerem (odc. 5) - serial dokumentalny, USA 2019 HBO

 

niedziela, 7 lipca 2019:

21:55 Wiatr - film dokumentalny, Polska 2019 HBO

 

INNE:

 

poniedziałek, 1 lipca 2019:

17:40 Na planie - magazyn filmowy HBO

 

piątek, 5 lipca 2019:

17:40 Filmy i gwiazdy - magazyn filmowy HBO

21:00 Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 6 (odc. 17) - talk-show, USA 2019 HBO3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2019 o 20:08, shevchenko1987 napisał:

Nie ma na co czekać. Film przeciętny i przedłużony do granic możliwości. Poprzednia część była zdecydowanie lepsza ?

Dokładnie. IW było ciut, ale tylko ciut lepsze, ostatnio Marvel zaczął robić coraz słabsze filmy, nic nie przebije "Kapitana Ameryki i Zimowego Żołnierza" i pierwszych "Strażników Galaktyki"

W dniu 26.06.2019 o 22:36, bugmenot napisał:

Strasznie macie wygórowane wymagania :D. To bardzo dobrze oceniany przez krytyków, efektowny (i efekciarski) film, który akurat mi minąl znacznie szybciej niż się spodziewałem...

A ci, którym jakiś wątków mogą szykować się na jeszcze dłuższy "extended cut" - wchodzi niedługo do kin ;).

No niestety, bo krytycy w dzisiejszych czasach są bardziej naiwni na kiczowate filmy, w tym roku wyszło sporo lepszych produkcji od "Endgame", a są mniej docenione, od jakiejś kolejnej superbohaterskiej papki.

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdzie się lepszy film od kolejnego odcinka Marvela.

Ale jeśli chodzi o kino popcornowe, to ciężko znaleźć coś lepszego w tym roku.

 

Dotychczasowe tytuły kina rozrywkowego 2019 po za Marvelem:

"Bumblebee"

"Alita"

"Śmierć nadejdzie dziś 2" - horror dla nastolatków poszedł w kino przygodowe sf

"Laleczka" - Chucky również przestał być typowym horrorem, otrzymujemy przygodówkę z nastolatkami a'la "Gremliny"

"Men in Black: International"

"Godzilla 2"

"Anna"

"Pokemon Detektyw Pikachu"

"Shazam!"

"X-Men: Mroczna Phoenix"

 

Chyba po za "Laleczką" tytuły miały średni odbiór - zarówno chodzi o wyniki w kinach, jak i w recenzjach.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...