Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, diabeu napisał:

To pewne? Bo się zastanawiam czy oglądać na HBO GO. Ale na Netflix nawet jakby był tylko w HD to i tak by lepiej wyglądał. No ale właśnie - skąd info że ten film ma tam być. Innych filmów ze świata SW tam nie widzę.

 

To są filmy Disneya, a one przechodzą po kilku mies. od premiery z HBO GO do Netflixa. Potem tv otwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pawop napisał:

Filmy Disneya w HBO Go są przez pół roku, potem na ten sam okres czasu lądują w Netflixie.

Otoż już chyba tak nie jest. W lutym skończyła sie licencja dla hbo:go na Star Wars i Coco. A na Netflixie wciąż nie zapowiedziano tych produkcji.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Cały czas wychodzą filmy na nośniku DVD i jak widać nawet 720x576 niektórym nie przeszkadza  
Wybacz, ale dużo filmów bym kupiła na BR, ale w naszym szacownym kraju wydanie filmu w wyższej rozdzielczości to ewenement. Przykład np. 72 godziny z K. Costnerem. Do kupienia tylko i wyłącznie na DVD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Pawop napisał:

Gdzie tak było? Streaming czy kanał? Sat czy kabel? Jeśli streaming to komp czy smart tv?

Napisałem, że na sat wszak. Z dekodera Uno 4k na TV 55 cali. Z NC+ jakby co.

 

A co do ciemnych scen i porównywania z innych źródeł to ten sam film z sieci w 4K wygląda rewelacyjnie nawet w ciemnych scenach.

Dla mnie oczywista wina HBO tylko i wyłącznie.

Powtarzam, żeby na satelicie w tych czasach leciał takiej jakości badziew na płatnym filmowym kanale to zwykły skandal.

 

@diabeu

Nie oglądaj Hana Solo na HBO GO bo jest to samo.

Poczekaj na Netflixa lub jak ci zależy na już  to znajdź inne źródło tak jak ja?, szkoda się męczyć.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, PWojciechowska napisał:
21 godzin temu, Rasheed napisał:
 
Cały czas wychodzą filmy na nośniku DVD i jak widać nawet 720x576 niektórym nie przeszkadza emoji6.png 

Wybacz, ale dużo filmów bym kupiła na BR, ale w naszym szacownym kraju wydanie filmu w wyższej rozdzielczości to ewenement. Przykład np. 72 godziny z K. Costnerem. Do kupienia tylko i wyłącznie na DVD.

 

Tylko jak z braku HD oglądać DVD gdy oczy się już odzwyczaiły od dawnej rozdzielczości ? Ja regularnie kupowałem filmy na DVD a teraz zaprzestałem kolekcjonowania bo najzwyczajniej nie spojrzę już na film DVD. Nawet jeśli masz mały tv to przy spadających cenach i tak kupisz kiedyś większy ekran a im większy tv tym DVD wygląda koszmarniej (każda rozdzielczość przeznaczona jest na określone przekątne). Chyba, że nie dostrzegasz różnicy, to ok (znalezione w internecie: W ankiecie przeprowadzonej przez Daily Mail w 2012 r. prawie 40 proc. zapytanych przyznało, że ma trudności z zauważeniem różnicy pomiędzy jakością DVD i Blu-ray.)

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Rasheed napisał:

 

 W ankiecie przeprowadzonej przez Daily Mail w 2012 r. prawie 40 proc. zapytanych przyznało, że ma trudności z zauważeniem różnicy pomiędzy jakością DVD i Blu-ray.)

Naprawdę?? Choć zapewne pytanie było skierowane do anglików więc w sumie nie dziwota.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to może to trochę nie na temat, ale wcześniej było o BR i ich jakości w porównaniu do HBO GO. Wczoraj byłam w najbliższym Empiku.- Gniezno. Niestety chcąc kupić film na BR, choćby "Kler" i "Bohemian Rapsody", zawiodłam się totalnie. Ani jednej płyty na tym nośniku, tylko DVD. I to też pojedyncze tytuły. No żal.... Pisałam na stronie FB Empiku. Dostałam standardowa formułkę, o uwzgleniu opinii klientów i skorzystaniu ze strony internetowej. I jak tu wymagać aby ludzie nie piracili, i oczekiwali wyższej jakości HBO GO, NC+GO, jak nawet taki potentat jak Empik olewa klientów?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PWojciechowska Wypożycz albo kup w którymś serwisie VOD typu vod.pl czy Chilli. W tym drugim są nawet materiały dodatkowe itd jak w wydaniach tradycyjnych, do tego wersja 4K w przypadku Bohemian Rapsody.

No chyba, że zbierasz płyty. Ja już z tego się wyleczyłem, a większość kolekcji spakowana czeka w kartonach i nie wiadomo co z tym zrobić, niektórze rzeczy sprzedać po 10-20 zł trochę szkoda, ale czy jeszcze kiedyś to obejrze/odsłucham też nie wiem ;d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zbieram razem z mężem książki i płyty DVD, choć już teraz coraz częściej BR. Wkurza mnie, że pomimo dobrych chęci nasz rynek wydawniczy jest traktowany po macoszemu. Zagraniczne wydania filmów mają o wiele opcji niz polskie, już nie wspomnę o dobrych filmach, które u nas w ogóle się nie ukazują, lub tylko na DVD. Lub gdy DivX ma lektora, napisy i dubbing a płyta nie.... A na serwisy VOD nie mam tyle czasu. Mam HBO GO, NC+ GO, i to starczy. Miałam Showmax i Netflix, ale brakło czasu by to wszystko ogarnąć. A co film w domu, to w domu. W chwili obecnej mam chyba ok. 1000. Dawno straciłam rachubę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2019 o 08:42, tracer10 napisał:

Rewelacyjna jakość filmu Han Solo wczoraj na HBO.

Normalnie całe 2 Mb/s [ średnia ] szczena wylądowała na podłodze przy scenie toczącej się w mroku.?

Normalnie jak czasem zerkam na jakość na HBO to z reguły jest między 4-6 Mb/s.

Cóż, gratulacje panowie z HBO.

Ja rozumiem, że HBO ma wywalone na jakość, ale myślałem, że czasy divx już odeszły w zapomnienie szczególnie jeżeli biega o kanały tzw. Premium.

Cóż jak widać się myliłem.

Takiego syfu na sat dawno nie widziałem.

 

Sprawdziłem moje nagranie(kablówka Multimedia) i wygląda normalnie. Tzn. normalnie jak na ok.  8Mb/s, bo z takim bitratem jest nadawane HBO w tej kablówce. Widocznie tu nie czerpią sygnału z satelity tylko po światłowodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO HD główny uplinkuje tak jak Cinemax2 HD CP na swoich tp. HBO2 HD, HBO3 HD i Cinemax HD uplinkuje NC+ na swoich tp i nawzajem się wymieniają przekazami w ramach swoich ofert.

To że jakość HBO HD i Cinemax2 HD jest beznadziejna i niskich lotów ja wiem od dawna i wolę ogladac to co uplinkuje NC+. :-( Jakość HBO z tp NC+ to 5-6 czy nawet 7 Mb/s a z tp CP to 2-3 czy tam 4 Mb/s. CP stosuje agresywny VBR by upchać na swoich tp więcej kanałów. CP wciska po 10-11 kanałów w HD na jeden tp i jeszcze po jednym kanale w SD :-( NC+ góra 7-8 kanałów w HD i chyba na jednym z tp ma ich 9 ale jakość nadal bardzo dobra.

Podsumowując to CP odwala kaszanę z jakością! ;-( Inny przykład to jakość głównego AXN HD z tp CP i AXN Spin HD z tp NC+. AXN HD 2-3-4 Mb/s z tp CP a AXN Spin HD 4-5-6 Mb/s z tp NC+. To widać niestety. :-( Najlepiej by było gdyby kanały premium takie jak HBO i Cinemax przeszły na tp NC+ a tak mamy to co mamy czyli przepaść w jakości pomiędzy HBO HD i Cinemax2 HD z tp CP a HBO2 HD, HBO3 HD i Cinemax HD z tp NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery  HBO 25-31.03.2019:

 

FILM:

 

czwartek, 28 marca 2019:

20:10 Wyspa - film akcji, USA 2005 HBO

 

piątek, 29 marca 2019:

21:45 Sejf horror, USA 2017 HBO

 

sobota, 30 marca 2019:

18:40 George prosto z drzewa 2  - komedia, USA 2003 HBO

 

niedziela, 31 marca 2019:

20:10 Iniemamocni 2 animowany, USA 2018 HBO

 

SERIALE:

 

poniedziałek, 25 marca 2019:

20:10 I am the Night (odc. 4) - serial obyczajowy, USA 2019 HBO

21:10 Czarny poniedziałek (odc. 9) - serial komediowy, USA 2019 HBO

 

wtorek, 26 marca 2019:

20:10 Wampiry: Dziedzictwo (odc. 12) - serial fantasy, USA 2018 HBO

20:55 Szkoła zabójców (odc. 6) - serial obyczajowy, USA 2019 HBO

21:00 Crime time (odc. 1 i 2) - serial sensacyjny, Francja 2017 HBO3

 

środa, 27 marca 2019:

21:00 All American (odc. 14) - serial obyczajowy, USA 2018 HBO3

21:45 Fargo 3 (odc. 2) - serial kryminalny, USA 2017 HBO3

 

piątek, 29 marca 2019:

20:10 Osiem dni (odc. 3) - serial obyczajowy, Niemcy 2018 HBO

20:55 Gwiazda szeryfa 2 (odc. 3) - serial obyczajowy, Wielka Brytania 2018 HBO

21:30 W potrzebie 3 (odc. 7) - serial komediowy, USA 2019 HBO3

 

sobota, 30 marca 2019:

11:55 Lepsze życie 3 (odc. 4) - serial komediowy, USA 2019 HBO3

12:25 SMILF 2 (odc. 4) - serial komediowy, USA 2019 HBO3

 

niedziela, 31 marca 2019:

11:35 Współczesna rodzina 10 (odc. 8 ) - serial komediowy, USA 2018 HBO3

21:00 Syrena 2 (odc. 7) - serial obyczajowy, USA 2019 HBO3

22:00 Przystań (odc. 5) - serial sensacyjny, Hiszpania 2019 HBO3

 

DOKUMENT:

 

czwartek, 28 marca 2019:

22:25 Wynalazczyni: Dolina Krzemowa w kropli krwi   - film dokumentalny, USA 2019 HBO

 

INNE:

 

poniedziałek, 25 marca 2019:

18:10 Na planie - magazyn filmowy HBO

 

wtorek, 26 marca 2019:

16:25 Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 6 (odc. 5) - talk-show, USA 2019 HBO

 

piątek, 29 marca 2019:

17:30 Filmy i gwiazdy - magazyn filmowy HBO

22:00 Barbershop (odc. 1-4-ost.) - program satyryczny, USA 2018 HBO3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...