Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Wataha" i "Pakt", to znakomite seriale. "Belfer" niestety jest dużo słabszy. 2 sezon "Watahy" zapowiada się rewelacyjnie. Dobrze dobrani aktorzy, ciekawe wątki w serialu i świetne zdjęcia, to największe atuty tego serialu. Jednak dla mnie "Pakt", to jeden z lepszych seriali jakie widziałem. Dorociński fajnie tam zagrał, ogólnie tam jest ciekawa obsada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wiele bardziej mi się podoba "Wataha" od "Belfra". Trzeba przyznać , że produkcje HBO wymiatają i nawet nie ma co porównywać z przereklamowaną produkcją ich konkurenta, którą mogliby zakończyć na 5 odcinku  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie "Pakt" jest absolutnie beznadziejny, "Wataha" mocno średnia, a "Belfer" niezły, ale też bez rewelacji. Z tych trzech produkcji na pewno najlepszy. Według mnie najlepszym polskim serialem ostatnich lat jest produkcja HBO "Bez tajemnic" z rewelacyjnym Radziwiłowiczem i wieloma innymi genialnymi rolami choćby Dorocińskiego czy Stanisławy Celińskiej. Do tej pory żałuję, że nie ma kontynuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceny na Filmweb:
Wataha 7,7
Pakt 7,7
Belfer 8,1

Mi zdecydowanie najbardziej przypadł ''Belfer'' i takie też widzę opinie u znajomych. Chociaż Wataha też bardzo dobrze wychodzi HBO póki co. Pakt, to była męczarnia - drugi sezon bardzo słaby, po bardzo obiecujących i trzymających w napięciu pierwszych odcinkach. Bardzo dobrze, że zarówno HBO jak i Canal+ tworzą polskie produkcje, nieporównywalnie lepsze seriale od tych, które przecież wielu z nas kiedyś oglądało w kanałach otwartych. Oby było ich więcej, a wiemy, że Canal+ dwa kolejne seriale już kręci(albo zaraz zacznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnogość świeżych produkcji - serialowo-filmowych w HBO jest bezkonkurencyjna w porównaniu z konkurencją i to jest fakt niezaprzeczalny. Nie dziwię się w ogóle, że większość widzów C+ pozytywnie oceniło "Belfra". Spowodowane to było nie tyle kunsztem tej produkcji, co pragnieniem, żeby było więcej tego typu seriali. Jak nie ma czego oglądać, to ogląda się cokolwiek. A później czeka się ponad rok na kontynuację. Trochę drogo to wychodzi  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem dwa pierwsze epizody "Babylon Berlin". Naprawdę niezła niemiecka produkcja z rozmachem, pokazano zarówno życie pewnej rodziny w ówczesnym ubóstwie, oraz dla kontrastu wszelkie balety i inne imprezy tych bogatszych. Jak na razie wątek kryminalny jest dość średni. Widz poprostu wsiąka w klimat 20.-sto lecia międzywojennego. Drugi epizod, a zwłaszcza ostatnie 20 minut to najlepszy, póki co, fragment serialu.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnogość świeżych produkcji - serialowo-filmowych w HBO jest bezkonkurencyjna w porównaniu z konkurencją i to jest fakt niezaprzeczalny. Nie dziwię się w ogóle, że większość widzów C+ pozytywnie oceniło "Belfra". Spowodowane to było nie tyle kunsztem tej produkcji, co pragnieniem, żeby było więcej tego typu seriali.

 

Chyba nikt nie kupuje C+ dla seriali ale bardziej dla filmów, których na HBO nie ma przecież tak wiele. I bardziej chodzi pewnie o pragnienie więcej takich seriali polskich a nie seriali w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mnogość świeżych produkcji - serialowo-filmowych w HBO jest bezkonkurencyjna w porównaniu z konkurencją i to jest fakt niezaprzeczalny. Nie dziwię się w ogóle, że większość widzów C+ pozytywnie oceniło "Belfra". Spowodowane to było nie tyle kunsztem tej produkcji, co pragnieniem, żeby było więcej tego typu seriali. Jak nie ma czego oglądać, to ogląda się cokolwiek. A później czeka się ponad rok na kontynuację. Trochę drogo to wychodzi :wink:

Lepiej czekać trzy lata na kontynuacje Watahy.

Daruj sobie te przemyślenia, bo nie mają one nic wspólnego z rzeczywistością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...