Skocz do zawartości
  • 0

Twin Tuner


Pawcio29
 Udostępnij

Pytanie

Mam taki plan, podpowiedzcie proszę, czy to wyjdzie:

Zestaw:

1 konwerter quad ---> 1 TV: TwinTuner (Topfield TF 6060); karta kliencka Cyfry+ oraz moduł CP -----> (spliter C+ z kartą oryginalną) ------> 2 TV: CP podłączony za pomocą koncentryka (wyjście antenowe z tunera Topfield - wejście antenowe w TV); Tuner Thompson: Cyfra plus (karta kliencka).

Wiem ze rozdzielić mogę tylko sygnał z Cyfry, w przypadku CP będzie tylko „przekazanie” sygnału na drugi TV.

Moje pytanie:

Czy oglądając na 1 TV programy z Cyfry, będę mógł jednocześnie na 2 TV oglądać programy z CP (i odwrotnie)? Czy ten podany przeze mnie twin tuner umożliwia to? (ewentualnie inny?). A moze podpowiecie jakieś inne rozwiązanie dla niezależnego oglądania Cyfry plus i CP na dwóch TV przy jednym abonamencie?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Czy oglądając na 1 TV programy z Cyfry, będę mógł jednocześnie na 2 TV oglądać programy z CP (i odwrotnie)? Czy ten podany przeze mnie twin tuner umożliwia to?
Tak, ten Topfield umożliwia oglądanie dwóch różnych kanałów jednocześnie, czyli działa na zasadzie takiej, jakbyśmy posiadali dwa oddzielne tunery. Możesz też zastosować zwykły tuner pojedynczy, też będzie chodzić, ale tutaj już na tym pierwszym telewizorze koniecznie osoba musiałaby oglądać kanał z CP, żeby druga mogła oglądać CP na drugim TV.

 

Tak, według powyższego schematu powinno wszystko działać, ten podwójny tuner to bardzo dobre rozwiązanie. Cyfra+ oczywiście niezależnie będzie sobie chodzić na dwóch telewizorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...