Skocz do zawartości

16 lat Polsatu i 9 lat Cyfrowego Polsatu


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NO pamiętam jak dostałem dekoder CP za to że założyłem konto w inwest banku (chyba tek się nazywał tej ze słoneczkiem :roll: ), dekoder sagema bo był. :jupi: Jak na tamte czasy było sporo kanałów, abonament za 19,90zł, teraz z 70 kanałów polskojęzycznych jest i czasami nie ma co oglądać :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie promocji to przydałyby się promocje na dekodery i pakiety dla nowych i stałych ( :!: ) abonentów. Mam nadzieję, że oferta kanałów też się powiększy. Chodzi mi tu głównie o kanały filmowe i HD, bo reklamować się z 5 tylko kanałami HD na 10 urodziny? :/ Takie okazje zdarzają się raz na 10 lat, więc chyba można się trochę postarać i wyprzedzić chociaż jednego konkurenta (mam na myśli Cyfrę+). Wystarczy dołączyć Filmbox HD, TVP HD i już konkurencja dogoniona. Można jeszcze uruchomić kanał Polsat HD i wstawić się u BBC Worldwide o przyspieszenie prac nad kanałem BBC HD w Polsce i mamy już 9 kanałów! Dodatkowo w tym roku ma wystartować kanał Kino Polska HD, więc gdyby jeszcze się o to postarali to by była już równa 10! Czyli tyle samo ile lat CP będzie obchodził w tym roku. Jeszcze tylko złożyć to wszystko do jednego pakietu i konkurencja wymiata (przynajmniej na okres urodzin). :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411 Czasami warto pomarzyć, choćby dla poprawy nastroju. :smile: Mam nadzieję, że przynajmniej dwa nowe kanały HD Cyfrowy Polsat doda do końca tego roku. W końcu mamy jeszcze całe drugie półrocze i jesień, a wiadomo, że o tej porze roku nie tylko na rynku medialnym robi się ciekawie. Wszystko zależy od nich, czyli od Cyfrowego Polsatu i ich zaangażowania w pracę na rzecz rozwoju platformy. Walczyć o klientów nie muszą (niestety :/ ), bo mają ich tyle, co cała konkurencja razem wzięta. Czas pokaże... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

http://www.telemax.lublin.pl/obrazki/cp3swieta.JPG

Nie wiem czy macie może w domach tą ulotkę (promocja świąteczna na boże narodzenie 2008r.), bo zdaje się, że istnieją dwie wersje tej ulotki, bo na obrazku na samym środku jest jeszcze program Podróże TV, natomiast na ulotce, którą ja mam tego kanału już nie ma, ale za to jest nad napisem "Tylko u nas 4 kanały BBC" kanał TVS. Czy ktoś zauważył jeszcze tą różnicę? Najwyraźniej w CP nieco spóźniono się z tą informacją i część ulotek jest z przedawnioną informacją. Podobnie było z Discovery HD, był już wówczas dostępny w ofercie CP, ale w ulotce go jeszcze nie uwzględniono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróże.tv, niekodowany, telezakupowy kanał telewizyjny, ma od stycznia zniknąć z satelity z Hot Bird - 13E z 12,476GHz, pol. H. Zniknie też z polskich sieci kablowych i platform satelitarnych. Od stycznia będzie dostępny tylko w Internecie, co przy restrukturyzacji kosztów ma pomóc spółce osiągnąć rentowność w 2010 roku.

 

Widocznie dowiedzieli się o tym za późno i zareagowali na to wypuszczając nową ulotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...