Skocz do zawartości

Chilli ZET


Koz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od jutra nadawanie rozpoczyna Chilli ZET wasze opinie na temat nowej rozgłośni proszę umieszczać w tym wątku.

Częstotliwości : 5479-100.jpg

1. Warszawa 106,8 FM

2. Gdańsk 92,0 FM

3. Gdynia 101,1 FM

4. Katowice 93,6 FM

5. Kraków 101,0 FM

6. Koszalin 106,9 FM

7. Łódź 89,6 FM

8. Olsztyn 91,9 FM

9. Poznań 101,6 FM

10. Rzeszów 96,4 FM

11. Szczecin 104,9 FM

12. Wrocław 106,9 FM

13. Zielona Góra 92,9 oraz 98,4 FM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem dzisiaj mały ivent o tej rozgłośni. Mają mieć swoje siedziby w największych miastach w Polsce tzn. W-WA, GDAŃSK, GDYNIA, KATOWICE, KRAKÓW, KOSZALIN, ŁÓDŹ, OLSZTYN, POZNAŃ, RZESZÓW, SZCZECIN, WROCŁAW, ZIELONA GÓRA. CIekawe jaki konkretny rodzaj muzyki zaprezentują i kto będzie w tym radiu pracował z bardziej znanych ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Radio Chilli Zet świętuje swoje pierwsze urodziny. 6 grudnia 2008 r. o godz. 6.00 rozgłośnia rozpoczęła nadawanie.

 

Słuchaczy powitał głos Mariusza Rokosa. Pierwszą nadaną piosenką była "Your Love is King" Sade. W ciągu pierwszego roku funkcjonowania stacja zdobyła 0,4 proc. udziału w rynku (fala sierpień-październik 2009, dane Radio Track).

 

Z okazji pierwszych urodzin Chilli Zet przygotowało niespodzianki dla swoich słuchaczy. Od 30 listopada do 6 grudnia 2009 r. w konkursach można wygrać płyty i filmy, którym patronowała rozgłośnia, a także zestawy trzech kompilacji "Nastaw się na chill out". Specjalne prezenty

dla słuchaczy przygotowali również dziennikarze stacji, m.in. Beata Pawlikowska, Katarzyna Janowska i Marcin Smolik.

 

Radia Chilli Zet można słuchać w 13 największych miastach Polski.

Źródło: MediaRun.pl

 

Jak ten rok szybko minął. Oczywiście życzę dalszych sukcesów tejże stacji. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Mam taki sam problem. Ja mieszkam w Redzie ( okolice Gdyni lub Wejherowa ). Również lubię słuchać tego radia. W domu używam anteny pokojowej z zmacniaczem ( antena znajduje się na tarapecie który jest skierowany w kierunku Gdyni ), więc odbiera mi bardzo dobrze. Niestety gorzej z samochodem. Posiadam seata ibize z 2004, i ma radio bez zmiacniacza albo ma bardzo słaby ( nie wiem dokładnie ). Gdy podróżuje po redzie to zasięg jest tak bardzo słaby że nic nie słychać, a gdy pojadę do Rumi to sygnał się polepsza ale wciąż nie jest idealny bo wciąż przerywa. Po prostu chilli zet w każdym mieście umieszcza nadajniki o bardzo słabej mocy, co mnie też wkurza. Po prostu używaj radia z zmacniaczem a sygnał powinien się poprawić, choć nie wiem jaka jest moc nadajnika oraz gdzie się znajduje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dyskusję na temat nowych częstotliwości i ogłoszeń KRRiT wydzieliłem do nowego tematu: viewtopic.php?f=38&t=32573

 

Odnośnie Chilli Zet: obecnie nie ma takich informacji aby nadawca był zainteresowany nadawaniem w innych miastach. Myślę, że dowiemy się o tym już niebawem, jak rozpoczną się kolejne konkursy. Aktualnie w Częstochowie do obsadzenia są dwie skoordynowane częstotliwości: 95,8 i 101,9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja tę stację trawię, ale mój ojciec nie: uważa, że jest w niej zła muzyka i dużo kulturalnych informacji, te poglądy są niezależne od grupy docelowej, choć moi rodzice i tak do niej nie należą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...