Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 / HY40A / HY40A2 / HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, sebap napisał:

@adam606336Może kabel HDMI dam inny do sprawdzenia. Nawet gdyby to jak uniknąć tego, że box będzie "wołał" o parowanie oryginalnego pilota?

Kabel możesz sprawdzić, chociaż wcześniej miałem jakiś najtańszy i też działało. Co do parowania, jest kilka postów wyżej jak to wyłączyć. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z dostępami równoczesnymi?
Wedle c+:

"Jeśli jesteś Subskrybentem serwisu CANAL+ online (wykupiłeś dostęp poprzez stronę canalplus.com) to możesz korzystać jednocześnie z 2 urządzeń.

Jeśli jesteś Subskrybentem serwisu CANAL+ online i dodatkowo zakupiłeś CANAL+ BOX 4K to możesz korzystać z 2 urządzeń jednocześnie oraz dodatkowo z CANAL+ BOX 4K jako trzeciego urządzenia.

Jeśli korzystasz z serwisu CANAL+ online jako Abonent Platformy CANAL+ (telewizji satelitarnej) możesz korzystać z 1 urządzenia, lecz masz również dostęp do nc+ GO."

 

Mam dostęp jako abonent c+ i działa mi na laptopie i c+box4k równocześnie.

Tak ma być, czy niedopatrzenie ze strony dostawcy?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy jest jakaś inna możliwość aby wejść w ustawienia boxa?? Bo zmieniłem DNSy na adguarda i po restarcie nie widzi sieci wifi.

Ok, znalazłem w Wolf launcherze jest ...ustawienia Androida. 

Zna ktoś działającą apke do screenshotów??

Edytowane przez G3orG3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, adam606336 napisał:

No to wina na 100% TV

Stała się rzecz dziwna. Musiałem trochę przeorganizować kable i odłączyłem box na kilka minut. TV był włączony na kanale telewizji naziemnej. Po włączeniu boxa do prądu i włączeniu go z przycisku na pilocie pokazał się komunikat, coś w stylu "łączenie urządzenia Simplink" i TV przełączył się na wejście HDMI, pod które podłączony jest box. To był jednorazowy "wybryk". Jak to rozumieć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sebap napisał:

Stała się rzecz dziwna. Musiałem trochę przeorganizować kable i odłączyłem box na kilka minut. TV był włączony na kanale telewizji naziemnej. Po włączeniu boxa do prądu i włączeniu go z przycisku na pilocie pokazał się komunikat, coś w stylu "łączenie urządzenia Simplink" i TV przełączył się na wejście HDMI, pod które podłączony jest box. To był jednorazowy "wybryk". Jak to rozumieć? :)

Boxa masz podpiętego pod hdmi 1 w TV? Może odłącz tv na chwilę z prądu? Co mi jeszcze przychodzi do głowy to może przywrócić boxa do ustawień fabrycznych? Jeśli to nie pomoże to zrobić to samo z tv? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sebap napisał:

Stała się rzecz dziwna. Musiałem trochę przeorganizować kable i odłączyłem box na kilka minut. TV był włączony na kanale telewizji naziemnej. Po włączeniu boxa do prądu i włączeniu go z przycisku na pilocie pokazał się komunikat, coś w stylu "łączenie urządzenia Simplink" i TV przełączył się na wejście HDMI, pod które podłączony jest box. To był jednorazowy "wybryk". Jak to rozumieć? :)

 

Miewam podobnie na starszym samsungu . Odłącz telewizor od sieci na około 30 min tak żeby zeszło całkowicie z niego napięcie . Podłącz wszystko na nowo . Włącz telewizor a następnie Box . Jeśli nie masz żadnej usterki powinno działać . 

 

Ps oczywiście w boxie w ustawieniach HDMI CEC masz włączone minimum pierwsze dwie pozycje ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, artpaw6 napisał:

oczywiście w boxie w ustawieniach HDMI CEC masz włączone minimum pierwsze dwie pozycje ? 

Oczywista oczywistość.

Następna zagadka - mam też drugi C+ box podłączony do TV LG ale ten nowszy, z 2019 roku. Wszystko działało ok aż tu nagle dziś przestało załączać TV pilotem od boxa. Wyłącza poprawnie ale włączyc nie chce. Czary jakieś?

Jeszcze wczoraj wieczorem jakby nigdy nic TV zaczął włączać się razem boxem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...