Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 / HY40A / HY40A2 / HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie i Panowie... Zakupiłem w Euro RTV Boxa z outletu całe 133zeta.. i mam taki problem ze nie mogę sparować go z kontem.. Po wpisaniu kodu wyskakuje komunikat "Nie udana próba autoryzacji" box startuje ale nie jest połączony z kontem wogole... Problem jest od wczoraj.. Na infolini co niektórzy nawet nie wiedzą co to jest ten Box a inni mówią że mają awarie.. Czy ktoś aktywował swojego Boxa wczoraj lub dziś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adasko33 Jesteś pewien, że wpisujesz poprawnie login i hasło, z uwzględnieniem wielkich liter? Pytanie też dlaczego ten box znalazł się na outlecie? Teoretycznie zwrot aktywowanego boxa jest niemożliwy, ale jak jakiś janusz zaczął straszyć prokuraturą, to może przyjęli i wystawili na outlet zamiast dać do recyklingu. Może jest coś nie tak z tym egzemplarzem. Pozostaje czekać i próbować, lub dzwonić na infolinie w nadziei, że trafisz na kompetentnego konsultanta.

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FazaFm Twoj tv ma tuner dvb-c (do kablówki), dvb-t (do naziemnej) i prawdopodobnie dvb-s (do satelity) więc odbiera kanały "naziemne" z dvb-t ale w ramach sieci kablowej - dvb-c. C+ box ma tuner tylko dvb-t więc nie odbierze dvb-c, ani dvb-s.

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Emilio1985 napisał:

@Adasko33 Jesteś pewien, że wpisujesz poprawnie login i hasło, z uwzględnieniem wielkich liter?..

Login i hasło poprawne... Normalnie loguje się i tylko podczas aktywacji jest błąd i lipa... Fajnie by było gdyby ktoś się wypowiedział komu udało się aktywować w tych dniach... Bo może zeczywiscie to jakaś awaria...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FazaFm napisał:

Ok wszystko rozumiem. W kablówce gość powiedział że na każdym tunerze dvb-t. Może tak mu się tylko wydawało.

Tak się akurat składa, że mam tego boxa i mamy tą samą kablówkę. U mnie kanały naziemne (dvb-t jak i dvb-t2) na tym boxie korzystając z infrastruktury HTK normalnie działają. DVB-T jest od 834MHz(k.66) do 858MHz(k.69). DVB-T2 (MUX-TVP) na 618MHz(k.39).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adasko33 napisał:

Login i hasło poprawne... Normalnie loguje się i tylko podczas aktywacji jest błąd i lipa... Fajnie by było gdyby ktoś się wypowiedział komu udało się aktywować w tych dniach... Bo może zeczywiscie to jakaś awaria...

Czy box był przywrócony do ustawień fabrycznych? przy pierwszym uruchomieniu w którymś kroku pojawia się opcja "Aktywacja CANAL+ BOX przez stronę www", powinien pojawić się kod, który wpisujesz na stronie www, która podana jest na dekoderze, na której najpierw się logujesz, potem wpisujesz ten kod. Jeśli nie był przywrócony do ustawień fabrycznych to zrób to, może wtedy zadziała. U mnie za pierwszym razem właśnie w ten sposób to robiłem, nie było opcji wpisania loginu i hasła. Powinieneś mieć kolejno kroki jak w instrukcji na stronie.

Edytowane przez connor07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, connor07 napisał:

Czy box był przywrócony do ustawień fabrycznych? przy pierwszym uruchomieniu w którymś kroku pojawia się opcja "Aktywacja CANAL+ BOX przez stronę www", powinien pojawić się kod, który wpisujesz na stronie www, która podana jest na dekoderze, na której najpierw się logujesz, potem wpisujesz ten kod. Jeśli nie był przywrócony do ustawień fabrycznych to zrób to, może wtedy zadziała. U mnie za pierwszym razem właśnie w ten sposób to robiłem, nie było opcji wpisania loginu i hasła. Powinieneś mieć kolejno kroki jak w instrukcji na stronie.

Tak był przywrócony.. powiawia się kod który po wpisaniu na stronie występuj błąd "Nie udana próba autoryzacji".. przywracalem go do ustawień fabrycznych już z 5 razy i nic nie pomaga..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...