Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 / HY40A / HY40A2 / HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, django napisał:

@Janek Zegarek W serwisie online nie będziesz miał podstawowych kanałów takich jak np. TVP1, TVP2, TVN, TVN 7, TTV, Polsat itp.

Tak, tak. Wiem. Przecież mam teraz C+ Online. Bardziej kluczowe jest dla mnie czy przez kupno Boxa nie od Canala będę mógł się na nim zalogować do C+ Online i sobie to oglądać na Kajmanach, czy innych tropikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, marcos1992 said:

No pierwszy kod aktywujesz bez podawania danych z karty i dostajesz te ileś tam pakietów, czy jeden zależy jak to teraz wygląda w promocji. Dopiero drugi miesiąc przychodzi mail z kodem i trzeba podać dane z karty jeżeli chce się aktywować te pakiety/pakiet na drugi miesiąc. Od razu można zrezygnować po tym z pakietów i odpiąć kartę-do końca okresu rozliczeniowego pakiety będą działać ;)

Rozumiem, że voucher jest na drugi miesiąc. Mam problem przez pierwszy miesiąc aktywuję kodem z dekodera. ale nie mam kanałów na żywo. Proces aktywacji przeszedł do kroku 3 „Pakiet sportowy 30 dni” jest aktywowany, ale nic. Odświeżam moje "prawa do oglądania" na moim koncie w dekoderze. NIC. Ponownie zresetuję skrzynkę i spróbuję jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jako nowy i laik mam do Was pytanie dot. boxa. Co lepiej kupić canal+ czy mi box s4k czytałem o pewnych problemach z xiaomi, że się zawiesza, głos się czasem rozjeżdża itp. A drugie pytanie dot pilota c+ czy da się za pomocą kółka na pilocie zmieniać kanały jeden po drugim (a zależy mi na tym w sumie w xiaomi też nie wiem czy się da) czy też trzeba wychodzić do menu i tam wybierać od nowa, pytam ponieważ fizycznie na pilocie nie widzę przycisku tak jak to jest np w boxie play now. Oraz ostatnie pyt czy faktycznie jest darmowy ten box tzn. gdy odepnę kartę od konta i nie będę chciał subskrypcji c+ czy będzie działał bez problemu. Dziękuję za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@user652

Jak dla mnie canal box, którego sam używam. Wcześniej już miałeś wielokrotnie napisanego jakie są różnice. Xiaomi jest częściej aktualizowane (chodzi też o androida), ale co z tego jak co chwila są jakieś problemy z działaniem (poczytaj forum Xiaomi wpisz w google), to bez problemu znajdziesz tematy w stylu "bo coś nie działa". Używam tego boxa od canal Plus ok. 2 miesięcy i ogólnie działa bez problemów, nie wiesza się, nie ma problemów z wifi itd. Minus to ich launcher więc są pewne ograniczenia w działaniu (nie możesz zmieniać kolejność aplikacji, nie możesz z pendrive usuwać plików).

Możesz zmieniać kanały tym kółkiem jeśli korzystasz z aplikacji od Google "live Channels" jest do pobrania z sklepu Google Play. Mało tego możesz te zmieniać numerycznie jeśli korzystasz z pilota od telewizora i box jest podłączony prze złącze HDMI-cec wtedy możesz pilotem od tv sterować całym boxem (aktualnie w ogóle nie korzystam z tego pilota dołączonego do boxa).

Box jest Twoją własnością. Ja osobiście nawet nie kupiłem ani razu pakietu (nie miałem też podpiętej karty do konta).

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, user652 napisał:

Cześć jako nowy i laik mam do Was pytanie dot. boxa. Co lepiej kupić canal+ czy mi box s4k czytałem o pewnych problemach z xiaomi, że się zawiesza, głos się czasem rozjeżdża itp. 

Zapewne czytałeś żale tych co kupili wadliwe egzemplarze i nie chciało im się im sprzętu reklamować.  Lub komentarze tych co napchali urządzenie aplikacjami na maxa do wytrzymałości pamięci. 

Mam Mi Box S i o wiele słabszy Mi Box Stick. 

Aplikacja C+ na obu chodzi płynnie.  Tak samo HBO Go, Netflix, Amazon, YT, CDA, CP Go.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@user652Ja mam i C+ Box i Xiaomi MiBox 3 (tzn starszy model niz obecnie dostepny MiBox S, ale różni sie tylko kształtem obudowy). Z obu urządzeń jestem zadowolony. Jeśli nie korzystasz z niszowych apek typu Prime Video czy AppleTv, to w zasadzie bez znaczenia co wybierzesz. Brakujące apki zawsze możesz doinstalować ręcznie, nawet bez podpinania pendrive. Podczas oglądania, za pomocą kółka (chyba wciskając górę lub dół) mozesz wywołać liste kanałów z podziałem na kategorie i stamtąd wybrać inny interesujący Cię kanał. Nie musisz wychodzić do menu. Box jest Twój na własność. Nie musisz mieć wykupionych pakietów żeby móc korzystać z innych apek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, electro69 napisał:

 

@user652

Jak dla mnie canal box, którego sam używam. Wcześniej już miałeś wielokrotnie napisanego jakie są różnice. Xiaomi jest częściej aktualizowane (chodzi też o androida), ale co z tego jak co chwila są jakieś problemy z działaniem (poczytaj forum Xiaomi wpisz w google), to bez problemu znajdziesz tematy w stylu "bo coś nie działa". Używam tego boxa od canal Plus ok. 2 miesięcy i ogólnie działa bez problemów, nie wiesza się, nie ma problemów z wifi itd. Minus to ich launcher więc są pewne ograniczenia w działaniu (nie możesz zmieniać kolejność aplikacji, nie możesz z pendrive usuwać plików).

Możesz zmieniać kanały tym kółkiem jeśli korzystasz z aplikacji od Google "live Channels" jest do pobrania z sklepu Google Play. Mało tego możesz te zmieniać numerycznie jeśli korzystasz z pilota od telewizora i box jest podłączony prze złącze HDMI-cec wtedy możesz pilotem od tv sterować całym boxem (aktualnie w ogóle nie korzystam z tego pilota dołączonego do boxa).

Box jest Twoją własnością. Ja osobiście nawet nie kupiłem ani razu pakietu (nie miałem też podpiętej karty do konta).

Też tak próbowałem schować pilota od boxa do szafy ale niestety box sam co jakiś czas wyświetla na ekran parowanie pilota i szuka tego oryginalnego i muszę choćby tym pilotem od tv wciskać exit by to wyłączyć wkurzało mnie to i w szafie wylądował pilot od tv zamiast od boxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, user652 napisał:
Cześć jako nowy i laik mam do Was pytanie dot. boxa. Co lepiej kupić canal+ czy mi box s4k czytałem o pewnych problemach z xiaomi, że się zawiesza, głos się czasem rozjeżdża itp. A drugie pytanie dot pilota c+ czy da się za pomocą kółka na pilocie zmieniać kanały jeden po drugim (a zależy mi na tym w sumie w xiaomi też nie wiem czy się da) czy też trzeba wychodzić do menu i tam wybierać od nowa, pytam ponieważ fizycznie na pilocie nie widzę przycisku tak jak to jest np w boxie play now. Oraz ostatnie pyt czy faktycznie jest darmowy ten box tzn. gdy odepnę kartę od konta i nie będę chciał subskrypcji c+ czy będzie działał bez problemu. Dziękuję za odp.

Hej.

Zarówno w Xiaomi mi box s, jak i Canal+ Box można zmieniać kanały kółkiem w aplikacji "live channels". Box od Xiaomi ma tą aplikację preinstalowaną, do Canal+ trzeba dograć ze sklepu. Apka obsługuje EPG! Standardowo w C+ tego nie ma.

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli przy pierwszym uruchomieniu prawdopodobnie nie skorzystałem z darmowych 2 miesięcy pakietu FULL (z tego co pamiętam zalogowałem się na konto powiązane z usługą satelitarną Canal+) to czy jest jakaś możliwość żeby wywołać ten ekran z kodem jednorazowym wymaganym do wpisania na stronie https://kup.pl.canalplus.com/aktywacja-box/aktywuj? Czy jedyną opcją jest przywrócenie ustawień fabrycznych albo w ogóle wtedy się już ten kod nie pojawi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Majestic12 said:

Czy jeśli przy pierwszym uruchomieniu prawdopodobnie nie skorzystałem z darmowych 2 miesięcy pakietu FULL (z tego co pamiętam zalogowałem się na konto powiązane z usługą satelitarną Canal+) to czy jest jakaś możliwość żeby wywołać ten ekran z kodem jednorazowym wymaganym do wpisania na stronie https://kup.pl.canalplus.com/aktywacja-box/aktywuj? Czy jedyną opcją jest przywrócenie ustawień fabrycznych albo w ogóle wtedy się już ten kod nie pojawi?

Tylko Resetowanie "przywrócić ustawienia fabryczne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie jeszcze tego zaniku 1-2 sekundowego podczas oglądania dvb-t chyba znalazłem winowajcę. Oglądam olimpiadę od ponad godziny nie było żadnych zaników do momentu aż z kuchni usłyszałem jak ktoś włącza zapalarkę elektryczną w kuchence  gazowej. Trzy razy miałem zanik sygnału i za każdym razem przez czas zapalania gazu. Teraz co zrobić żeby to jakoś zniwelować (mam ten kabel z filtrem  ferrytowym). Tym bardziej to dziwne, że mieszkam w domu jednorodzinnym w pokoju nad kuchnią więc jest dość spora odległość.

ps.

Czy może pomóc przedłużacz z filtrem przeciwzakłóceniowym ?

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy używa ktoś aplikacji Eurosport Player? Właśnie to zainstalowałem, i coś mi pilot od C+ Box za bardzo nie działa. Musze używać pilota od TV, żeby poruszać się po tej apce. No i nie pojawia mi się ze to w zakładce Moje Aplikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ta nowa aktualizacja to tylko popsuła działanie boxa. Jest teraz wyraźnie wolniejszy i zauważyłem, że przy przeskakiwaniu między kanałami DVB-T (trzymam ciągle przycisk w prawo na pilocie), to potrafi samoczynnie wyrzucić do "wszystkich kanałów". Jest to coraz bardziej irytujące. Można jakoś cofnąć te aktualizację i wrócić do poprzedniej wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po ostatniej aktualizacji u was też przestało działać wyjście optyczne ? Używam często Chromecast wbudowany w to pudełko do słuchania muzyki przez amplituner.  Nie wiem czy coś się popsuło w tym pudle czy to ostatnia aktualizacja zabiła wyjście optyczne :(. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji zawsze wieczorem na programie z kluczykiem jak wlacze to wyswietla mi Ten materiał wideo jest niedostepny ze wzgledu na szkodliwosc dla nieletnich,dzwonilem wczraj powiedzial mi ze na komputerze na swoim koncie musze to zmienic ale tam nie widze takich ustawien,przed aktualizacja tego nie bylo moze to oni cos popsuli.ktos wie jak to zrobic?

Edytowane przez jacewluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na mój voucher na drugi  miesiąc (e-mail). Nigdy nie dotarł. Wysłałem e-mail do obsługi klienta. Mówią, że to problem techniczny?

To dla mojego pierwszego dekodera aktywowanego w zeszłym miesiącu. moja rodzina żony użyj tego konta.

Edytowane przez Malcolmjcrobinson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, odja napisał:

Też nie znalazłem ustawienia do odblokowania programów z kluczykiem.

Programów live chyba się nie da.Ale z kolekcji tak.Ja na moim Play boxie wciskam w pilocie OK i film leci a na komórce wystarczy puknąć w kluczyk i się odkoduje.Na kompie nie próbowałem być może najechanie na kluczyk l kliknięci da ten sam efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na urządzeniu C+ BOX 4K nie ma możliwości odblokowania kanałów z kluczykiem, można je oglądać na komórce i/lub komputerze . To jakiś błąd ich oprogramowania, związanego z blokadą rodzicielską. Pytałem o to support jakiś czas temu i taką odpowiedź otrzymałem... 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2021 o 14:19, electro69 napisał:

Odnośnie jeszcze tego zaniku 1-2 sekundowego podczas oglądania dvb-t chyba znalazłem winowajcę. Oglądam olimpiadę od ponad godziny nie było żadnych zaników do momentu aż z kuchni usłyszałem jak ktoś włącza zapalarkę elektryczną w kuchence  gazowej. Trzy razy miałem zanik sygnału i za każdym razem przez czas zapalania gazu. 

U mnie dziś wystąpił analogiczny problem, jakieś pół sekundy przed tym, gdy zaczął mi dzwonić telefon komórkowy. Przez kilka sekund podczas oglądania dvb-t nie było obrazu. Później - na wszelki wypadek - zrobiłem test i sytuacja się powtórzyła.

 

Gdy kabel antenowy przełożyłem bezpośrednio do telewizora i zaczęła dzwonić komórka, nie było żadnych zakłóceń.

 

Tak na "chłopski rozum", o co w tym może chodzić? Telewizor nie reaguje na przychodzące połączenie telefoniczne, a w przypadku korzystania z boxu C+ zacina obraz przy dvb-t.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...