Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 / HY40A / HY40A2 / HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałby ostatecznie zweryfikować, czy oglądanie na tym boxie C+ Online wyczerpuje limit 1 urządzenia przy ofercie Sat.
Czy ktoś z posiadaczy boxa mógłby mi pomóc? podałbym dane do logowania na C+ online z oferty Sat i zalogowalibyśmy się na 2 urządzeniach  jednocześnie.
Osoby mogące pomóc proszę o priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bushiken mogę potwierdzić. Też mam umowę na sat w C+ I C+Box. Uruchomiłem jednocześnie na boxie i w aplikacji na telefonie. Po ok. 10 minutach wyrzuciło mnie z urządzenia, które włączyłem jako drugie z informacją, że został przekroczony limit urządzeń. 

Niestety,  C+Box nic nie daje przy ofercie tv sat. Jako "dodatkowy ekran" funkcjonuje tylko poza ofertą sat.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bushiken napisał:

Chciałby ostatecznie zweryfikować, czy oglądanie na tym boxie C+ Online wyczerpuje limit 1 urządzenia przy ofercie Sat.
Czy ktoś z posiadaczy boxa mógłby mi pomóc? podałbym dane do logowania na C+ online z oferty Sat i zalogowalibyśmy się na 2 urządzeniach  jednocześnie.
Osoby mogące pomóc proszę o priv.

Przy korzystaniu z C+ Online w ramach abonamentu tv sat (niewazne czy c+ box, czy aplikacja np na MiBox), mozesz korzystać jednoczesnie tylko z jednego urządzenia. Jest to w pewnym sensie darmowy multiroom. Jednoczesne korzystanie z C+ Online na 2-3 urządzeniach jest możliwe tylko w czystej ofercie online, tzn bez abonamentu tv sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@electro69 Masz antenę zewnętrzną czy wewnętrzną? Jak masz ustawiony c+ box? Czemu pytam? Jeśli jest w pobliżu np jakiegoś gniazdka elektrycznego albo listwy z nawpinanymi wtyczkami i zasilaczami to może być zakłócany sygnał. Ja mialem tak z wifipremoimboxem. Co pewien czas wyskakiwała na chwile informacja "ten program nie jest obecnie nadawany..." Czasami komunikat pokazywał sie co 15 minut. Przestawiłem dekoder na najniższą półkę żeby maksymalnie go odizolować od listwy zasilającej która znajduje się za telewizorem i problem zniknął.

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emilio1985

Antenę mam taką małą siatkową, wystawiona na zewnątrz na parapet okna na wysokości ok. 5 metrów od ziemi. Box jest pod telewizorem (szafka "telewizyjna") obok jest wzmacniacz Denona. Listwa zasilająca jest gdzieś nie więcej jak metr od boxa jeszcze niżej z tyłu na ziemi. Do listwy firmy Ever wpięty jest box, telewizor, wzmacniacz i zasilacz od anteny.

ps.

teraz w odstępie ok. 2 minut, 3 razy pojawił się czarny ekran.

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emilio1985

Dzisiaj mi się już nie chce grzebać ;) za dużo gimnastyki z tym jest, bo listwa zasilająca jest za szafą schowana. Ogólnie to średnio jestem do tego przekonany, bo te zaniki pojawiają się na prawdę bardzo losowo. Akurat teraz miałem wyłączony wzmacniacz ale nie wyciągnięty kabel z gniazdka.

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, electro69 napisał:

@Emilio1985

Dzisiaj mi się już nie chce grzebać ;) za dużo gimnastyki z tym jest, bo listwa zasilająca jest za szafą schowana. Ogólnie to średnio jestem do tego przekonany, bo te zaniki pojawiają się na prawdę bardzo losowo. Akurat teraz miałem wyłączony wzmacniacz ale nie wyciągnięty kabel z gniazdka.

Spoko. Ale w wolnej chwili sprawdź z ciekawości. A nóż zadziała choćby przestawienie dekodera. Kiedyś, jeszcze za czasów Nki i białego nboxa miałem tak, że gdy rozmawiałem przez telefon i stałem w pobliżu dekodera, to niektóre kanały zaczynały szatkować tak jakby za oknem było gradobicie. Później sprawdziłem i okazało się że wszystkie kanały na których występował problem nadawały z tego samego tp. Jakiś czas poźniej wymieniłem dekoder na taki z nagrywarką i problem zniknął. Prawdopodobnie w białym głowica była bardziej czuła lub źle zaizolowana i to powodowało zakłócenia gdy w pobliżu pracował telefon.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie też migało raz na czasem 5, czasem 15 czy 20 minut, na każdym kanale z DVB-T2, na szczęście jeszcze rok można oglądać na zwykłym DVB-T w TV, więc szybka przepinka anteny i można się dalej ,,cieszyć" z oglądania :D Też przepinałem, zmieniałem gniazdka, kabel hdmi, listwę, przestawiałem ustawienia, w opcjach programistycznych grzebałem i nic, widocznie ten dekoder jest bardziej czuły od innych. Żeby nie było-wszystkie canały+ i te pakiety co dali na dwa miesiące działają bez żadnego ,,mignięcia". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, electro69 napisał:

@Gadom92

Chodzi o to, że musisz wypiąć z tyłu boxa kabel lan, kabel od dvbt i pendrive, żeby box się włączył ?

Próbowałeś uruchomić go za pomocą pilota od telewizora (połączyć boxa z tv przez hdmi-cec).

Nie, z pilota kable wszystko działa, chodzi o pierwsze uruchomienie boxa gdy podłączy się go do prądu. Potem gdy już się go uśpi normalnie z pilota się odpala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadom92 nie mamy, sprobuj wypiac pojedynczo, zaczynajac od usb, moze pendrive robi jakis problem

 

electro69 i maks27 najpierw ustalmy co zanika. wydaje mi sie, ze mieszacie dwa tematy. czy zanika sygnal dvb-t/t2, ale menu boxa jest - czyli banner info widac, a ciemnosc dotyczy tylko kanalu; czy zanika w ogole wszystko, nie ma tez przez moment osd boxa? audio jest, czy nie ma? roznica jest spora, bo jesli wszystko, to - zmiana kabla hdmi i wejscia hdmi w tv. w stb mozna sprobowac zmienic 60 hz na 50 hz, ewentualnie przez apke https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.chainfire.tv.hz&hl=pl&gl=US

jesli sam kanal - sygnal do weryfikacji. to ze na tv dziala jeszcze nic nie znaczy, czulosc glowic bywa lepsza lub gorsza.

 

jak pisalem, u mnie gra bez najmniejszych problemow i zadnych zanikow.

Edytowane przez catnip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@catnipkolega electro69 kiedys wspominał, że używa tylko dvbt, a kolega marcos1992 kilka postów wcześniej pisał że pakiety internetowe działają bez zakłóceń. Problem jest w głowicy dvbt. Albo koledzy mają jakieś lipne egzemplarze, albo coś zakłóca ich prace

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...