Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 / HY40A / HY40A2 / HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman
W dniu 12.05.2021 o 08:43, Wanderer napisał:

Nie podoba mi się jak działa na dekoderze Canal+ DVB-T. Live Channels też nie jest dużo lepszy.  Czy próbował już ktoś z was zmienić w tym boksie launcher? Znalazłem apkę która powinna na nim działać ale ponieważ nie mam w tym temacie doświadczenia podchodzę do tego tematu jak do jeża.

https://forum.android.com.pl/topic/373592-launcher-manager-proste-wyłączenie-domyślnego-launchera-na-tv-boxie/  

 

Dlaczego nie odpowiada Tobie funkcjonalność boxa , jeśli chodzi o DVB- T?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak, albo nie potrafię tego uruchomić.

EPG, listy programów i jej edycji, informacji o parametrach wyszukanego programu (siła-jakość, kompresja wideo, format dźwięku itp, itd), wyszukiwanie wg. wybranej częstotliwości.

Nie będę się więcej rozpisywać aby nie wydziwiać. Przydałby się timeshift. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, zresetuj do fabryki, masz naprawde typowe objawy braku resetu.

brak wyszukiwania kanalow t2 = reset

wyszukane, ale brak obrazu = reset

kanaly nie pokolei = reset

 

szczegolnie objaw,ze kanaly sa nie po kolei to jest wskazanie, ze trzeba reset do ust. fabrycznych przez resetowanie w menu boxa na dole.

 

robi sie raz, sytuacja sie nie powtarza, nie wraca. dotyczy niektorych boxow swiezo wypakowanych, 

nie wiem czemu, podobno blad w konfiguracji domyslnej

 

sprawdzone w punkcie, pomaga 100/100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam na CANAL+BOX z oferty satelitarnej i mam problem z odpaleniem na tym dekoderze kanałów "eventowych". 

Sytuacja dość nietypowa, bo na aplikacji w telefonie te kanały działają, a na tym boxie nie. 

Chociażby taka sytuacja miała miejsce przy ostatniej "Bitwie o Anglie" - kanał z komentarzem neutralnym załączał się bez problemu, a któryś z komentarzem "pro" - tylko czarny ekran. 

Ktoś z Was ma podobne problemy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, torre24 napisał:

Hehe, nic z tego - przywróciłem ustawienia fabryczne, skonfigurowałem i ciągle brak MUX 5. Znalezione kanały są poukładane w dobrej kolejności. Jutro zabiorę to do rodziców, zobaczę na innej antenie czy złapie.

 

Jeśli kupiłeś to coś m.in. do NTC, to zakup najgorszy z możliwych. Opcja telewizji naziemnej jest wykastrowana praktyczne ze wszystkiego; nawet z EPG. Brak pilota z numeryczną klawiaturą powoduje, że skakanie po kanałach jest drogą przez mękę. 

Edytowane przez salva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem do rodziców. MUX-5 nie złapałem ale MUX-a z kanałami TVN (w HD) odebrał bez problemu. Antena zbiorcza w bloku skierowana prawdopodobnie na Łódź. Ja mam antenę na domu wycelowaną w Częstochowę.

7 godzin temu, amstat napisał:

Za stówę było warto sam bym kupił a jeśli ci zależy na NTC to w tej cenie kupisz dekoder DVB-T2 w każdym markecie.

 

Nie potrzeba mi dekodera DVB-T - mam tam Darmowy HD w module i starcza. Tak jak pisałem, DVB-T2 byłoby miłym dodatkiem.

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, salva said:

Zależy na których kanałach. Na Eleven, zarówno obraz jak i płynność oceniłbym na 3 w skali 1 - 6. Canal+ Sport; płynność 4+, obraz 4.

Głownie c+Sport. Miałem aplikację myCanal z pakietem w zeszłym roku na jakimś chińskim androidBoxie i działało to co najwyżej średnio. Dlatego zastanawiam się czy jest jakaś poprawa, bo niestety nie mam dostępu do anteny satelitarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fekom8 napisał:

Głownie c+Sport. Miałem aplikację myCanal z pakietem w zeszłym roku na jakimś chińskim androidBoxie i działało to co najwyżej średnio. Dlatego zastanawiam się czy jest jakaś poprawa, bo niestety nie mam dostępu do anteny satelitarnej.

Jest poprawa na Canal+ Sport tylko ów chiński box musi mieć certyfikat L1, by to odczuć. Można sprawdzić instalując DRM Info ze sklepu Google Play. Eleveny bez zmian, taka sama kaszana jak wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, salva said:

Jest poprawa na Canal+ Sport tylko ów chiński box musi mieć certyfikat L1, by to odczuć. Można sprawdzić instalując DRM Info ze sklepu Google Play. Eleveny bez zmian, taka sama kaszana jak wcześniej.

A w zwykłej przeglądarce na PC jest szansa na coś więcej niż L3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...