Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 / HY40A / HY40A2 / HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miejcie też na uwadze, że pilot nie posiada klawiatury numerycznej wobec tego wybieranie kanałów odbywa się klawiszami góra/dół, co nie jest takie komfortowe jak w dedykowanych tunerach DVB-T. Nie mniej wbudowany tuner to niewątpliwa zaleta tego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To HDMI-CEC różnie działa z telewizorami. Z jednym lepiej, z drugim gorzej. Na dodatek np. w miboxie ale również w Kaonie od Tmobile lepiej ta funkcję wyłączyć, bo sprawia pewne problemy.

Nie wiem jak w sprzęcie C+ bo akurat go nie posiadam. Być może nie ma z HDMI CEC problemów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z anteną oczywiście. Kolejne "ptaszki" - aktywował się tylko pakiet Canal+, a pozostałe na razie nie mogą być aktywowane, po kontakcie z BOK polecono poczekać do jutra. Do tego w sklepie nie ma aplikacji Amazon Prime Video.

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą granicą zasięgu to nie mogę potwierdzić bo nie mogę dziś znaleźć żadnej mapy i nie jestem pewien, że nie pomyliłem jej z MUX-8.

W każdym bądź razie zaniosłem dekoder do salonu, gdzie mam jedyny w domu TV obsługujący DVB-T2. Na nim kanał 27 z MUX-5 ma 100% siły i jakości sygnału. Dekoder podłączony do tego samego kabla nie znajduje żadnego kanału z MUX-5. Pozostałe MUX-y (1,2,3,8 i lokalny) działają bez problemu.

Aplikacja Live Channels rzeczywiście daje możliwość przełączania kanałów +1/-1 ale nie znalazłem opcji ustawienia ich w dowolnej kolejności.

Dodatkowych pakietów ciągle nie mogę aktywować. 

Generalnie jestem sprzętem nieco rozczarowany i chyba go jutro zareklamuję w związku z DVB-T2.

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bredny napisał:

Eleven będzie osobno za 15 zł, więc łącznie będzie to kosztować 70 zł jakbyś chciał C+HBO+Eleven

C+HBO+Eleven 65 zł.

1 godzinę temu, sebap napisał:

No a EPG jest w ogóle?

Kilka razy było już pisane, że EPG na DVB-T brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, catnip napisał:

torre24 czy kanały masz w kolejności zgodnej z lcn? jeśli nie - zrób reset do fabryki i zacznij od nowa, pisałem stronę wcześniej i dałem link. zajrzyj tam.

Reset dekodera przeprowadzałem trzykrotnie. Nic to nie daje - nie wyszukuje tylko k. 27, reszta jest ok. Co najciekawsze MUX-8 nadawany jest z dużo mniejszą mocą niż MUX-5 i działa bez problemów, dekoder wyszukuje też MUX lokalny, który mam prawie z tyłu anteny kierunkowej. Brak tylko DVB-T2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, torre24 napisał:

Kolejne "ptaszki" - aktywował się tylko pakiet Canal+, a pozostałe na razie nie mogą być aktywowane, po kontakcie z BOK polecono poczekać do jutra. Do tego w sklepie nie ma aplikacji Amazon Prime Video.

Żadne "ptaszki". Na 2 m-ce za free jest tylko pakiet Canal+. Dopóki producent nie dostanie autoryzacji Amazona, to ze sklepu ich apki nie zainstalujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie zmieniają się te pakiety.

 

Jeszcze dziś udało mi się aktywować voucher 10 zł dla pakietu SPORT (łącznie 14 kanałów, w tym Eleveny). Optymistycznie zakładam, że pojawienie się nowych pakietów kosztem dotychczasowych nie spowoduje zamieszania w korzystaniu z obecnego pakietu SPORT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...