Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 / HY40A / HY40A2 / HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

On 10/8/2021 at 9:23 PM, Lamcza said:

W aplikacji activity menager z goole play jak nie ma to z usb i możesz w niej  wbić w opcje zawansowane kliknać com.droidlogic.tv.settings,display.hdr.HDRSettingActivity i ew. właczyć konwertowanie hdr do sdr 

 

Da się parować z boxem co się chce, ale trzeba wyjąc baterie z pilota bo jest [beep] i on się paruje ze wszystkim zamiast boxa

Możesz połączyć się z pilotem i innym urządzeniem Bluetooth w tym samym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Malcolmjcrobinson napisał:

Możesz połączyć się z pilotem i innym urządzeniem Bluetooth w tym samym czasie.

Nie czaisz 😧 to pilot się pcha xD u mnie do np. słuchawek dosłownie się z nim parują xD :D po czym ich nie połączę z tv boxem bo są sparowane z pilotem :D jak wyjmę baterie na moment parowania to spokojnie box sparuję się z słuchawkami  :D wy tak nie macie xD? chyba mam uszkodzony box albo pilot bez kitu :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2021 o 21:23, Lamcza napisał:

W aplikacji activity menager z goole play jak nie ma to z usb i możesz w niej  wbić w opcje zawansowane kliknać com.droidlogic.tv.settings,display.hdr.HDRSettingActivity i ew. właczyć konwertowanie hdr do sdr 

 

Jak wejść w pamięć usb na tym ustrojstwie i zainstalować activity menager? Goole play niestety ne znajduje tej apki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, Lamcza said:

Nie czaisz 😧 to pilot się pcha xD u mnie do np. słuchawek dosłownie się z nim parują xD :D po czym ich nie połączę z tv boxem bo są sparowane z pilotem :D jak wyjmę baterie na moment parowania to spokojnie box sparuję się z słuchawkami  :D wy tak nie macie xD? chyba mam uszkodzony box albo pilot bez kitu :D

Mogę podłączyć odbiornik bluetooth i pilot bluetooth w tym samym czasie. Bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, a ja mam taki problem mam apke apple tv+ i jest skonfigurowana, jednak jak chcę cokolwiek odtworzyć wywala mi błąd, że nie można odtworzyć tego pliku wideo itd. Macie pomysł o co w tym chodzi, bo reszta aplikacji działa poprawnie? na drugim tv juz z android tv te same dane dostepowe i wszystko śmiga, więc dla mnie jak nic problem przystawki

Edytowane przez vandl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vandl napisał:

Hejka, a ja mam taki problem mam apke apple tv+ i jest skonfigurowana, jednak jak chcę cokolwiek odtworzyć wywala mi błąd, że nie można odtworzyć tego pliku wideo itd. 

Skąd pobrałeś? Z tego co widzę to ta aplikacja ma takie oceny, że na przystawkę to ja bym tego nie zwalał xD. 

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vandl napisał:

 

Przez jakieś tam strony się nie pobiera ze sklepu google :D Ze sklepu google sie pobiera w sklepie google.

 

https://www.apkmirror.com/apk/apple-inc/apple-tv-android-tv-2/apple-tv-android-tv-2-2-2-release/ albo  https://m.apkpure.com/pl/apple-tv/com.apple.atve.sony.appletv sprawdz jedna jest w wersji 4.0 druga w niby w 5.0 

Edytowane przez Lamcza
Ortografia. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MikeStorm

Czy na pewno masz zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji. Z reguły te aplikacje z plików apk same nie informują o nowej aktualizacji do pobrania i trzeba samemu sprawdzać czy jakaś się nowa pojawiła i wgrywać. Sprawdź ewentualnie starszą wersję może w tej najnowszej coś popsuli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MikeStorm napisał:

No ale przecież pisałem że pobrałem z https://m.apkpure.com/pl/prime-video-android-tv/com.amazon.amazonvideo.livingroom/download-apk-info i mam problem z zacinaniem. Może przez wolf launcher lub to że mam 50Hz ustawione na boxie. 

może ci Internet nie wyrabia ustaw niższą jakość czy coś. Jeśli to wina odświeżania to cięło by ci wszystko a nie jedna aplikacja, ja bym kombinowal z usatwieniem jakosci i dzwieku w apce jeszcze. 

W ogóle to jakiej marki masz tv? 

Edytowane przez Lamcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Lamcza napisał:

może ci Internet nie wyrabia ustaw niższą jakość czy coś. Jeśli to wina odświeżania to cięło by ci wszystko a nie jedna aplikacja, ja bym kombinowal z usatwieniem jakosci i dzwieku w apce jeszcze. 

W ogóle to jakiej marki masz tv? 

Net chodzi na maxa jeżeli chodzi o zasięg a mam światłowód. Apka odpalona bezpośrednio na tym tv (smart jakiś samsung 40 cali) działa idealnie tylko na boxie są tnie. Tnie się regularnie równo co około 1 sekundę mam mikroprzycięcie. Jakby procesor boxa nie wyrabiał. Ok sprawdzę ustawienia aplikacji jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...