Skocz do zawartości

Narzekamy na N


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bogdan - wiem ze to temat o N. Ale mimo ze za cyfre zaplacilem karta (wplate ksiegowali 4 dni mimo ze mieli ja widoczna w systemie) to i tak pobrali mi drugi raz z polecenia zaplaty za fakture ktora byla juz zaplacona. Napisalem pismo o zwrot srodkow i wiecie ile im zajelo przelanie ich na moje konto ? 20 dni ... kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mnie dziś przyszła faktura do zapłaty na sume 1zł za antene satelitarną którą brałem rok temu :lol2: problem w tym że za takową antene zapłaciłem w sklepie przy podpisywaniu umowy... poza tym rozwiązałem umowe z N-ka i przesiadłem się na cyfre w grudniu zeszłego roku więc skąd ta złotówka..

 

NIE PŁACE I JUŻ niech mnie scigają :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddać antene używaną z dachu......... zadymioną.... zardzewiałą....... takie numery to tylko w N'ędzy chyba...... :brawo::brawo::brawo:

W Syfie+ robią gorsze, np każą płacić co miesiąc haracz za dekoder HD z softem zerżnięym z Atari. Poza tym wolę dać złotówkę za antenę eNki niż tą którą musiałem zapłacić za powizyjnego staruszka Philipsa, żebym nie musiał się bawić ze zwracaniem tego złomu, który do niczego mi się już nie przyda a antena i owszem.

 

Się wysiliłeś z tym narzekaniem o złotówkę. Ważniejsze problemy mamy po dodaniu do softu e-fatkur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie piter masz racje z tego wynika że musze zapłacić im hehe te 1 zł za antene.... no nic leży gdzieś biedna w piwnicy to ją sprzedam i tym razem to ja zarobie na N-ce a nie ona na mnie

Nie do końca. Ogólnie tak to było policzone, żeby zarobić na tobie, mimo anteny za 1 zł. Fakt, że teraz część kosztów Ci się zwróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, sprawa wygląda tak:

Wygrałem w konkursie netii na własność nbox recordera full pakiet [jak się dowiedziałem full pakiet to nie opcje dodatkowe...] na 6 miesięcy. Działały wszystkie pakiety 5 miesięcy, potem zgasło. Już gdzieś mam ten miesiąc, ale chcę przedlużyć umowę, a tu się dowiaduję że nie mam w ogóle spisanej umowy.. Fakt faktem nie dostałem żadnego papiuru, tylko kurierowi podpisywałem potwierdzenie odbioru... Śmiechu warte.. Nbox do wyrzucenia, muszę kupować nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ustawioną antenę na dachu na HotBirda i Astrę. Czasza 90 cm. Odbiór super wspaniały każdej stacji, która nadawana jest w cywilizowanej jakości. Dotyczy to aż 95% kanałów Astry. Postanowiłem zaprosić całe kierownictwo N -ki, aby na własne oczy przekonali się jaką jakością i bezpłatnie nas urzekają nadawcy z Niemiec, których nawet najniższej jakości kanały są dużo lepszej jakości od tych HD nadawanych przez N-kę.

Śmiem twierdzić, że ci panowie z N - ki nie mają wstydu czerpać korzysci finansowych za nadawane HD, które dla mnie jest zwykłym badziewiem.

Nie mam ani jednego słowa pozytywnego o N -ce. Ten pan, (nadgorliwie broniący N-ki, chyba nie widział wspaniałej jakości kanałów SD ), może mój post usunąć, ale nie usunie mi Astry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż to ten słynny efekt placebo zwany często "niemiecką super jakością na wszystkich kanałach". Częsta przypadłość "forumowych profesorów". I choćby Polsat Sport czy TVN stale trzymał 10Mbit/s zamiast średnio 7bit/s to i tak takie Sat1 czy RTL ze średnio 2-3 Mbit/s jest na pewno, ale to na pewno lepsze. I choćby Canal+SportHD czy film dawał ze 30 Mbit/s to i tak PremiereHD ze średnio 8-9 Mbit/sjest na pewno, ale to na pewno lepsze. Bo niemieckie. Bo Tata Marcina tak powiedział.

Każdy mit, ciągle powtarzany, w końcu staje się religią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wczoraj był jeszcze jeden mit, że nSport wycofał się z walki o LM, albo że Canal+ da każdą kwotę byle zniszczyć nSport.

 

Jeżeli chodzi o wszelkie mity to radzę zgłaszać do jednego z programów na Discovery, tam pogromcy mitów sprawdzą czy mit jest mitem czy rzeczywistością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...