Skocz do zawartości

Narzekamy na N


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak P+ i P- przełącza.

Ale pomyśl,po co taka lista skoro numerycznie się nie zmienia?

I tak wybierając numerycznie trafiasz tam gdzie jest to w normalnym układzie,poza tym jeśli mam przełączać P+ i P- to wystarczy w normalnej liście,bo kanaly przełączają się niezwykle szybko i to jest na PLUS!

Miałem tego echostara i to rozwiązanie było dobre,brakuje mi tego w "n" i tyle.

Nie wszystko inne jest lepsze,gdyby tak było nie podpisałbym drugiej umowy...

Są rozwiązania których nie ma inna platforma...Chociażby dobrze prosperujące VOD...Kanały HD...

"jak się nie ma co się lubi,to się lubi co się ma"...i tego się trzymam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność programów jest zastępowana powoli EPG. Zobacz na taki Sky. Oni tam dopiero mają porąbane ułożenie kanałów. Od 1 do 1000. Ale wchodzisz w EPG i wybierasz dany pakiet/ofertę/zestaw, a nr Cię nie interesuje. Przynajmniej "oni" tak chca.

Dlaczego powoli? Od początku w N tak jest. Ja tam wolę porządne EPG niż numerki kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Radze sie zastanowic czy brac N-ke, bo cos z nia nie tak, skoro dzisiaj na jej forum zastosowano cenzure rodem z komuny: wycieto KILKA Tysiecy wpisow abo , ktorzy sie pytali, dlaczego cyfra + dolaczyla kanaly a oni nie :) Sami sie zastanowcie o czym to swiadczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa poprzednika. Jestem abonentem Nki od roku bo dokładnie od 1 września, jest to dla mnie druga platforma gdyż mam cały czas nieprzerwanie od 2002 roku CP. To co napiszę może niektórym otworzyć oczy na pewne sprawy, a niektórych przekonać w słuszności swego zdania. Zacznijmy od początku.

 

Rok temu brałem Nkę z przekonaniem że to dobry wybór wszystkie pakiety za 48 zł (6 miesięcy) plus Nfilmy na 6 miesięcy i HBO w prezencie na 3 miesiące. Uważałem że jest to platforma z przyszłością, kanały HD, dekoder z przyszłości i cały ten marketing wchłonąłem jak zagraniczne kluby polskie w pucharach. Niestety przez ten czas w który jestem w Nce nie zrobiono nic ! Oprócz podwyżek ! Dodano 3 kanały z czego kanałami można nazwać dwa z nich (TVN HD +1nie liczę). Osławiony mulitroom już wzbudza we mnie tylko politowanie. Obraz jakościowo coraz gorszy niestety nbox grzeje się niesamowicie ! To bardzo ważne latem - tak wiem pomyślicie to kolejne urządzenie nie może być tak źle ! Jest gorzej niż myślicie. Nbox jest gorący i parzy rękę ! Temperatura przy upałach około 2-3 stopnie do góry w pokoju przez sam dekoder. W efekcie przed 2 miesiące odłączyłem dziada od prądu. Co ciekawe nie odczułem tego :roll: To pokazuje tylko jak bardzo jest co oglądać w N. N filmy :lol2: N powtórki bo od 1 miesiąca są te same filmy

 

Dziś mija rok, 15ego zapłacę ostatni rachunek za n 54 zł mimo iż podpisałem umowę na 48zł, list o podwyżce dostałem 43 dni po fakcie, nie dało się nic zrobić, dzień później napisałem wypowiedzenie umowy wraz z końcem obecnej. Za 30 dni oddam sprzęt i będę zadowolony że drugi raz już mnie nie nabiorą.

 

Poczekam na świąteczną promocję i do CP dobiorę C+ dziękuję, dobranoc.

 

 

http://img819.imageshack.us/i/11871349.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...