Skocz do zawartości

Narzekamy na N


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki, że tak piszę ale ci technicy od "n" to są k.....mać chyba jacyś niedorozwinięci. Niby nowy soft jest, ale usterki pozostały, a i wróciły poprzednie mankamenty - zacinanie się obrazu na własnych nagraniach, a w konsekwencji brak synchronizacji obrazu z dźwiękiem, kanały w dalszym ciągu zanikają - po włączeniu jakiegokolwiek pojawia się czarny ekran. A na dodatek znów nie można słuchać radia na kinie domowym, bo po wyłączeniu telewizora pojawia się "Błąd HDCP". Kogo oni tam zatrudniają? Przecież to można dostać [beep]...cy. W ubiegłym tygodniu wysłałem im reklamację, powołałem się na ustawę z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Oto jej fragment: "Sprzęt został nabyty w konkretnym celu (odbiór satelitarnych kanałów SD i HD, korzystanie z usługi VOD oraz możliwość prawidłowego nagrywania programów telewizyjnych na wbudowany w dekoder dysk twardy), od ponad dwóch tygodni wszystkie te funkcje są nie możliwe lub ich realizacja jest znacznie utrudniona. Dekoder nie spełnia swojego przeznaczenia, a więc towar jest niezgodny z umową zawartą w dniu 24 lutego 2009r." Zażądałem obniżki abonamentu, jeśli tego nie zrobią rozwiązuję umowę - mam do tego prawo, co potwierdziła miejscowy Rzecznik Praw Konsumenta. Zobaczymy, co odpiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę krótko, że są "w Krajowym Rejestrze Długów" Wtedy to, zapewniam, oddadzą z nawiązką :lol:

Nie tak szybko! Bo ta "Ustawa" jest jeszcze w "robocie" :|

 

Ale:

"W odpowiedzi na złożoną w dniu _____ reklamację, dotyczącą zwrotu opłat abonamentowych informujemy, iż niniejsza reklamacja została rozpatrzona pozytywnie.

Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy"

 

"Z poważaniem

Tu: imię i nazwisko - oraz nieczytelny podpis

Konsultant ds. Korespondencji i Reklamacji"

- :wink: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo,

mam bialego n-boxa ale ten soft ze znikajacymi programami jest juz smieszny ,bo w koncu ile czasu mozna potrzebowac na naprawienie czegos co sie samemu zepsulo.Nawet nikt nie umie przeprosic za to co sie stalo-a tu sie chwala ze telewizja nowej generacji.Nie wiem czy po uplywie mojego abonamentu pomysle jesze kiedykolwiek o ""N""

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja NARZEKAM, bo przez ostani weekend maja nie lecial odkodowany FilmBox - jak to drzewniej bywalo

:lol2:

 

a nikt z N-ki nie uprzedzil, ze tak bedzie

:read:

teraz tylko czekam na pretekst i sie zegnam z N, choc bylem jej wierny 2,5 roku -

 

w dodatku kanalow HD w wersji FTA jest jak na lekarstwo, i tu mam na mysli akurat Astre, co nie jest wina N-ki, ale po co mi dekoder HD skoro ten standard dziwnie powoli sie przebija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lecial odkodowany FilmBox - jak to drzewniej bywalo

:lol2: a nikt z N-ki nie uprzedzil, ze tak bedzie

:read:

 

Może najpierw naucz się czytać?

Na miłośników i koneserów dobrego kina czeka wyjątkowa niespodzianka.

Teraz mogą Państwo oglądać wszystkie kanały opcji FILMBOX:

Filmbox HD, Filmbox Family i Filmbox Extra w każdy ostatni weekend miesiąca od stycznia do kwietnia bez żadnych dodatkowych opłat. Zobaczcie, czym jest prawdziwa uczta filmożerców również w jakości HIGH DEFINITION!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W odpowiedzi na złożoną w dniu _____ reklamację, dotyczącą zwrotu opłat abonamentowych informujemy, iż niniejsza reklamacja została rozpatrzona pozytywnie.

Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy"

 

"Z poważaniem

Tu: imię i nazwisko - oraz nieczytelny podpis

Konsultant ds. Korespondencji i Reklamacji"

- :wink: -

Stało się! Z datowaniem 01.06.2009r. stwierdzam, że od dziś (ciekawa sprawa, że na koncie widnieje dopiero od 03 czerwca 2009 roku :roll: ) zwrot nadpłaty do umowy 17779????? /ITI NEOVISION SP. Z O.O./

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis dostalem pismo od n odnosnie reklamacji kolekci nScreen (wtedy jak siadlo VOD w n) i postanowili mi przyznac rekompensate za caly maj 2009 (w wysokosci 30zł) mimo ze dziala od 14 maja 2009r, no i przepraszaja za zaistniala sytuacje. reasumujac mnie to satysfakcjonuje gdyz mogli udzielic tylko za okres kiedy nie dzialalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pytanie z innej beczki. Dlaczego, skoro N-ka ma prawa do LM nie można nigdzie obejrzeć meczy eliminacyjnych Wisły Kraków? Dziś przeczytałem, że będą w... Polsacie, bo N-ka nie ma kasy na produkowanie programu. To może niech się zastanowi po co jej prawa do LM, skoro nie ma kasy na produkowanie transmisji. Jakaś paranoja normalnie. Dobrze, że chociaż Polsat udostępni transmisje na TV4, to obejrzę w Cyfrze...

Rozważałem dokupienie Nki właśnie z uwagi na LM, ale jeśli oni tak podchodzą do tematu, to dziękuję bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki. Dlaczego, skoro N-ka ma prawa do LM nie można nigdzie obejrzeć meczy eliminacyjnych Wisły Kraków?

Bo Nka ma prawa do fazy grupowej i 4 rundy eliminacji. Mecze z wcześniejszych rund sprzedawane są oddzielnie przez kluby lub pośredników. Wisła ponoć nie była zainteresowana sprzedażą praw do eliminacji nSportowi ze względu na to że ITI posiada konkurencyjny klub (Legię Warszawa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po [beep] brać N ze wzgledu na LM jak LM pokazuja na TVP i to przeważnie te same mecze pokazywane s a na n-sport i na tvp parodia. Dobrze ze juz sie pozbylem N bo bym chyba do listopada nie wytrzymal

TVP od nowego sezonu już nie będzie transmitować LM. Liga Mistrzów przechodzi do Polsatu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...