Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sobotni wieczór 28 sierpnia to już było duże przegięcie ze strony Cyfry. Co mamy do oglądania wieczorem na kanałach Canal+? Oczywiście tylko sport. O 20.00 na czterech kanałach nadawano sport, do tego na Canal+ transmisja z żużla skończyła się dużo wcześniej więc zrobili tzw. zapchajdziurę - puścili jakiś mało interesujący film. I tak o to w sobotni wieczór w primtime, czasie o największej oglądalności na kanale premium za który już od września przyjdzie płacić prawie 40 zł nie ma co oglądać. Totalna kpina z abonentów. I tylko niech nikt nie pisze, że są jakieś zapisy koncesyjne zobowiązujące Canal+, aby na głównej antenie emitował sport, bo żyjemy w dobie tv cyfrowej i mamy trzy kanały sportowe. Czas aby Canal+ pomyślał też o pozostałych widzach i zaczął emitować porządne filmy przynajmniej w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotni wieczór 28 sierpnia to już było duże przegięcie ze strony Cyfry. Co mamy do oglądania wieczorem na kanałach Canal+? Oczywiście tylko sport. O 20.00 na czterech kanałach nadawano sport, do tego na Canal+ transmisja z żużla skończyła się dużo wcześniej więc zrobili tzw. zapchajdziurę - puścili jakiś mało interesujący film. I tak o to w sobotni wieczór w primtime, czasie o największej oglądalności na kanale premium za który już od września przyjdzie płacić prawie 40 zł nie ma co oglądać. Totalna kpina z abonentów. I tylko niech nikt nie pisze, że są jakieś zapisy koncesyjne zobowiązujące Canal+, aby na głównej antenie emitował sport, bo żyjemy w dobie tv cyfrowej i mamy trzy kanały sportowe. Czas aby Canal+ pomyślał też o pozostałych widzach i zaczął emitować porządne filmy przynajmniej w weekend.

100% racji, na głównych C+ i C+ Film sportu nie powinno być w ogóle.

Tyle jest innych programów , filmów, dokumentów itd.

 

Powinieneś przewartościować swoje życie na sport - byłbyś bardzej optymistycznie nastawiony na przyszłość - i nie żył byś wymaginowaną rzeczywistościa wymyślona przez reżysera. Piłka no.zna jest pieknym sportem. :D

A Ty może przewartościuj swoje życie na dokument - to dopiero nie jest wyimaginowane jak sport = komercja w najwyższym wydaniu, wtedy dopiero będziesz realistą.

Piłka jest może pięknym sportem, ale w polskim wydaniu to tylko namiastka tej właściwej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka no.zna jest pieknym sportem. :D

 

 

Szczególnie w wykonaniu naszych polskich piłkarzy :brawo:

 

Są wybitni , wspaniali i ich gra jest warta każdej wydanej złotówki :brawo:

 

Jak oglądasz film to nigdy nie znasz zakończenia natomiast w polskiej piłce zawsze nie wiesz ile teraz przegrają nawet z najgorszą drużyną świata :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej denerwującą sytuacją w Cyfrze jest ta z kanałami Orange. Chore jest to, że mając np. pakiet Powitalny (obecnie "Start"), przy zakupieniu opcji Orange Sport nie mamy dostępu do Orange Sport Info i nawet możliwości jego indywidualnego dokupienia. Jeśli przeglądamy ramówki obu kanałów to widzimy że coraz więcej meczów jest w OSI (Liga Francuska, Portugalska) a w OS pozostaje tylko Ekstraklasa. W tej sytuacji 14 zł za OS już w ogóle przestaje się opłacać. Pakiet Orange powinien zawierać oba kanały. Myślę że nie tylko Ja mam do tego zastrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej denerwującą sytuacją w Cyfrze jest ta z kanałami Orange. Chore jest to, że mając np. pakiet Powitalny (obecnie "Start"), przy zakupieniu opcji Orange Sport nie mamy dostępu do Orange Sport Info i nawet możliwości jego indywidualnego dokupienia. Jeśli przeglądamy ramówki obu kanałów to widzimy że coraz więcej meczów jest w OSI (Liga Francuska, Portugalska) a w OS pozostaje tylko Ekstraklasa. W tej sytuacji 14 zł za OS już w ogóle przestaje się opłacać. Pakiet Orange powinien zawierać oba kanały. Myślę że nie tylko Ja mam do tego zastrzeżenia.

 

zgodze się z tobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobna sytuacja jest z opcją Filmbox.

Główny kanał Filmbox znajduje się od pakietu Optimum [ dotychczasowy Komfortowy+ ], także jak ktoś ma Kompakt [ Podstawowy+ ] i dokupi sobie opcje nomen omen 'filmbox' to głównego kanału mieć nie będzie, a jedynie FilmBox Extra, Filmbox Family & Filmbox HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mnie najbardziej denerwuje tolerowanie tak zwanych przedstawicieli handlowych. chodza i mowia, ze sa z urzedu i takie tam inne brednie. od takiego oferta i umowa to tylko wyludzenie pieniedzy. oficjalnie nie ma na to przyzwolenia, ale oko jest przymykane. inna sprawa to oplata za zmiane pakietu 50zl po zakonczeniu umowy lojalnosciowej. co to ma byc? jeszcze inna to opychanie starych tunerow po francuskim tps. olewaja takze jak sie ma umowe, a jak sie wysle wypowiedzenie, to zaczynaja sie propozycje ofert. mozna przeciez inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sobie ponarzekam, na jakość canal+ sport i canal+ sport2 i... canal+ gol (ufff ile tego). Otóż mam LG2000 37 cali i po prostu nie da się tych kanałów oglądać. Wiem, że telewizor nie jest jakiś super, ale na przykład na eurosport2 czy ostatnio tvn turbo oglądanie meczu jest przyjemnością, a na canal plusach... i szkoda bo naprzykład filmy na canal+ czy canal+ film mają bardzo dobrą jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ daje coraz mniej filmów do tego zapycha ramówkę czym się da koncerty, dokumenty i coraz więcej seriali, za HD się płaci ale jakoś transmisji sportowych w HD jak kot napłakał, C+Film HD to hmmm trzeba szukać tych filmów w HD....C+ na 15 lecie Dał wielki prezent swoim abonentom - wykpił ich i dał i podwyżkę oraz coś co trudno nazwać kanałem telewizyjnym czyli C+GOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kowalll że oferta filmowa Canal+ jest bardzo słaba. Poniżej wstawiam fragemnt postu z forum canal+:

 

"A oto jakie PREMIERY "FILMOWE" przygotował FILMOWY kanał premium czyli Canal+ na nadchodzący tydzień (06.09.2010 - 12.09.2010):

06.09.2010 Poniedziałek, 21:00 Film fabularny z 2003 roku "Biker boyz" - BRAK PREMIERY FILMU FABULARNEGO

07.09.2010 Wtorek, 21:00 PONYO - film animowany - BRAK PREMIERY FILMU FABULARNEGO

08.09.2010 Środa, 21:00 CYPRESS HILL NA FESTIWALU W BELFORT - koncert - BRAK PREMIERY FILMU FABULARNEGO

09.09.2010 Czwartek, 21:00 MENTALISTA i ROCKEFELLER PLAZA 30 - seriale - BRAK PREMIERY FILMU FABULARNEGO

10.09.2010 Piątek, 21:00 POIROT - PRZYJDŹ I ZGIŃ - PREMIERA FILMU FABULARNEGO - pierwsza w tym tygodniu !!!!

11.09.2010 Sobota, 18:50 Żużel - GRAND PRIX NORDYCKIE - BRAK PREMIERY FILMU FABULARNEGO

12.09.2010 Niedziela, 20:00 COCO CHANEL PREMIERA FILMU FABULARNEGO - druga w tym tygodniu !!!"

 

Gdyby nie to że mam zniżkę 50% do końca umowy to zrezygnował bym z opcji Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam się z tezą poprzednika, według mnie (kibica piłki nożnej) jest super nic lepszego w Polsce nie znajdę(jasne każdy chciałby by było więcej jego ukochanej drużyny), a co do filmów to nie wypowiadam się, bo się nie znam (może faktycznie dla kinomanów nie jest dobrze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jest to 20+ premier miesięcznie m.in. z Universalu i Foxa.

Nic nie jest dane na wieki: https://satkurier.pl/news/59367/vivendi- ... ersal.html

Na razie niewiele z tego wynika ale przynajmniej jedna z twoich teorii że Universal zawsze będzie w Canal+ bo Vivendi ma w nim udziały właśnie upada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie niewiele z tego wynika ale przynajmniej jedna z twoich teorii że Universal zawsze będzie w Canal+ bo Vivendi ma w nim udziały właśnie upada.

Pokaż mi gdzie tak napisałem. Te udziały nie miały żadnego znaczenia na obecność Universalu w Cyfrze. W 2008 roku została podpisana 5 letnia umowa między Cyfrą a Universalem i na tej podstawie jest on obecny w C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...