Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Racja, Brazylijczycy jak do tej pory nie zachwycają, Holandia której kibicuje w tym meczu niestety też nie. Jednak mam nadzieje, że pomarańczowi zagrają dziś tak jak potrafią najlepiej i poradzą sobie z Brazylią co może być wielkim zaskoczeniem dla komentatorów, którzy jakoś nie potrafią dostrzec, że Canarinhos nie przekonują na tegorocznym Mundialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczupak (111cm) złowiony w tym roku w jednym z olsztyńskich jezior.

 

20100707144437szcz111a.jpg_m(400x400)

 

Ryba została wypuszczona - zamieściłem film na youtube.pl dokumentujący ten fakt.

Jacek Worobiew

Jestes chlopie prawdziwym wedkarzem! BRAWO! Jestes pierwsza osoba, ktorej skladam gratulacje. Dzięki tobie, jeszcze pewnie wielu bedzie moglo sie cieszyc takimi okazami w naszych jeziorach. Catch and release
Brawo. W końcu jakiś normalny wędkarz... Piękny okaz. Gratuluję. Fajne to chyba uczucie "darować" życie rybie, która już wiele przeżyła, a ma jeszcze szansę zostawić po sobie potomstwo o dobrych genach... Jeszcze raz gratuluję i ryby i ładnego zachowania. Uczcie się inni pseudowędkarze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzis niesamowite upaly u mnie na termometrze jest 33,6 stopni w cieniu. Czy ktos z was ma w domu przenosny klimatyzator ? Ostatnio mialem w domu taki przenosny klimatyzator strasznie glosny byl i oddalem go do sklepu mimo, ze dawal przyjemny chlod. Zastanawiam sie czy sa jakies ciche klimatyzatory i do tego wydajne z tad moje pytanie, bo nic nie moge znalesc na internecie ciekawego odnosnie przenosnych klimatyzatorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Proponuję wentylatory w postaci niedużych wiatraków o średnicy około 15 cm. Na Alledrą chodzą po kilkadziesiąt złotych. Głowy nie urywają, ale jest przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos sie decyduje na Mercedesa klasy C to chyba nie liczy sie z kosztami uzytkowania pojazdu. Jesli decyduje sie na zalozenie klimatyzacji w domu to zdaje sobie sprawe z wiekszych rachunkow za prad. Inna sprawa, ze mieszkam na poddaszu, jesli ktos ma takie mieszkanie to wie o czym mowie a nawet jesli zaplace 100-150 zl wiecej za prad w okresie letnim to napewno nie zbiednieje a w mieszkaniu bede mial przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w ubiegłym roku w całym kraju niemal 500 osób zginęło topiąc się podczas letniej kąpieli. Wielu z tych, których udało się uratować całe życie spędzą na wózkach inwalidzkich. Stowarzyszenie Integracja co roku przestrzega: nie warto ryzykować i ginąć.

Znowu mamy upały, przez kolejne tygodnie temperatura w dzień będzie przekraczać 30 stopni w cieniu. To idealna pogoda na kąpiele w jeziorach, oby nie ostatnie.

Spędziłem w różnych szkołach, 17 lat... Uczono mnie w nich... Mój Boże ! Czegoż mnie tam nie uczono... -?! :roll:

Ale rozkręcić gniazdko elektryczne, zakleić dętkę, naostrzyć nóż, zmienić koło w samochodzie, przepchnąć zlew, wymienić bezpiecznik, naprawić zamek oraz pływać, nauczyć musiałem się sam... - Dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby sam pan Howard "Od internetu" Webb źle sędziował i przychylił się na niekorzyść pomarańczowych Oranje i są teraz naprawdę skrzywdzeni i niesłusznie wicemistrzami świata.

 

Hahaha... :lol2:

 

Może i sędziował nie do końca dobrze, popełnił kilka błędów, ale jak się marnuje dwie "setki" ("R o ł b e n"), to nie należy mieć do niego pretensji. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że jeszcze Webb miał wyręczyć w tym Robbena :>

 

Myślę, że fani Oranje by się nie obrazili :D . Ja również nie mam mu co zarzucić. Dużych wpadek nie zaliczył. Na tym Mundialu były większe. Wyniku meczu nie wypaczył i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...