Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Trudno post pod postem.

 

Za to fajna wypowiedź:

Bogusław Ziętek: Ja bardzo państwa proszę, żebyście państwo w tej kampanii wyborczej szukali odpowiedzi na te pytania, które są dla was ważne, a nie na te, które chce wam się zafundować. Czy chcecie pracować do 67 roku życia zarówno mężczyźni, jak i kobiety? Czy chcecie prywatyzacji służby zdrowia? Czy chcecie nadal być zatrudnionymi na umowach śmieciowych? Czy chcecie mieć własny dach nad głową? Co z budownictwem mieszkaniowym dostępnym dla zwykłych ludzi? Jeżeli państwo znajdziecie odpowiedzi na pytania, tego typu pytania u kandydata, to głosujcie zgodnie z własnym interesem, a wtedy wszyscy wygramy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

O tak, nowy serwer by się przydał. Podchodziło do czterystu, a serwer ledwo co sapał. Miejmy nadzieję, że kolejny rekord padnie, jak najszybciej. Tak na złość Bogdanowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wali z pachy!

 

Moje poczucie estetyki jest dość wyśrubowane. Mogę zrozumieć i
przymrużyć oko na pewne odstępstwa od normy w obecnej sytuacji. Wiadomo, słońce, gorąc, każdy biega z wywalonym językiem, spocony i podkrążonymi
oczami niczym rasowy baset - czempion. Jednak jak widzę pewnych "odważnych"
ludzi, to mam ataki zimnego potu i to w takich miejscach, w których najmniej
bym się tego spodziewał i życzył.

Otóż w autobusie co rusz natrafiam na "skrzydłowych", którzy niczym nie przejmując się, bez żadnych krępacji trzymają się desperacko górnych rurek, racząc tym samym pozostałych pasażerów "cudownymi" aromatami wprost spod pachy. Grunt aby taki "skrzydłowy" oferujący zapachy spod "skrzydła" był świeży, na tyle, na ile jest to
 możliwe, bowiem trafiam na przypadki "skrzydłowych", którzy nie wiedzą co to 
jest mydło, a taki aromat kilkudniowo - ukropowy swoją intensywnością
 przebija najtańsze dezodoranty w spreju wprost zza wschodniej granicy.


Zdarzają się również przypadki takie gdy "skrzydłowy" nie ma pojęcia czym jest mydło, za to doskonale zdaje sobie sprawę, czym jest dezodorant. Nie
 znam jednak przypadku zmycia z siebie przykrego zapachu mgiełką. Pomijam
fakt, że powinno być to uznane za jawną próbę zamachu na moje życie oraz na
życie innych pasażerów.

Jak wiadomo, nikt ze smrodu nie umarł, jednak nie
 chciałbym być tym pierwszym przypadkiem.

 

I jeszcze mały wielki cytat:

 

"Myjcie się chłopaki, bo wam śmierdzą p..."

 

creation_6777.jpg?1274112058

 

- :P:P:P:P:P:P -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w autobusach tak jest. W pociagach też. A to mi przypomina dawne czasy jak z kolega dojeżdżaliśmy do W-wa pociagiem. Aby waracać do domu wsiadaliśmy na stacji W-wa Wschodnia i szliśmy szybko do przedziału dla palących. Od razu za szlugi sie braliśmy. Zamin pociąg pospieszny dojechał do W-wa Centyralnej zdążyliśmy wypalić po dwa papierosy. Oczywiście przy zamkniętym oknie. Sztora taka była że aby coś zobaczyć trzeba było siekiery używać. Mimo tłoku nikt nie wsiadał do naszego przedziału a po wyruszeniu z Centralnego otwieralismy okno i do Żyrardowa spokojnie w pustym przedziale sobie jechalismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając Wasze posty można stwierdzić ze część pasażerów jak to napisał @ bogdan425 "skrzydłowych" wychodzi z założenia że,po co się myć skoro powyżej 2,5 cm samo odpadnie.

Ale musze się z tym zgodzić wąchanie tych "zapachów" nie jest zbyt przyjemne,na szczęście bardzo mało korzystam z komunikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez całą noc tłukłem komary!!

aedes.jpg

i związku z tym, czy zakłóciłem cisze nocną?!

 

A tak w ogóle! Młodzi ludzie! Co tu tak poważnie i smutno? I cisza taka jak ta? Zabraknie wam promocji do następnej klasy? Kasy na wakacje? Czy w ogóle to, że będą już wakacje.

Właśnie! A jakie będą te wasze wakacje?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...