Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Ja używam MAGIX Ringtone Maker 2007 silver. Jest to program do robienia dzwonków, ale ja go używam do przycinania mp3, zmieniania jakości. W sumie bardzo fajny programik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam mam pytanie. Poszukuję do Mercedesa z wbudowaną nawigacją GPS w panelu płyt CD z mapami do GPS danego państwa - w tym przypadku Polski, bo Niemcy już mam. Wiecie o co mi chodzi, prawda? Nie muszę pisać dokładniej??

Gdzie mogę takie płyty nabyć? Szukałem w sieci i coś nie znalazłem, a wiem, że co niektórzy są tutaj bardziej kompetentni w takich sprawach więc proszę o porady i pomoc. Proszę o podawanie mi linków gdzie mogę kupić online takie płyty CD z mapą Polski (lub innych krajów) do nawigacji. Również możecie mi na PW wysyłać linki. Proszę o odpowiedzi. Dziękuję z góry za pomoc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nawigację wbudowaną, w standardzie jak oferuje producent Mercedes-Benz. Po prostu jest komputer pokładowy (wyświetlacz) po środku i w nim jest nawigacja, radio / CD, opcja telewizji, telefon itd. I właśnie poszukuję tych płyt z mapami do nawigacji. A czy przez internet dam radę też kupić takie płyty?? Jeśli tak to proszę o to co w poprzednim poście, przede wszystkim linki. Będę wdzięczny. Tak za marginesem w Media Markt też się rozejrzę. Proszę o odpowiedzi. Dziękuję za wszystko z góry. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szkoła czy praca :?:

 

Znajomy zaproponował mi pracę w Irlandii polegającą na montażu anten satelitarnych.Miał bym mieszkanie za darmo i samochód służbowy.Płaca to 400 Euro tygodniowo + napiwki od klientów.Wszystko ładnie ,pięknie tylko jest jeden problem=SZKOŁA.Musiałbym zrezygnowac z nauki.Co o tym sądzicie?Lepiej iśc do fajnej pracy ,czy uczyc się dalej (choc wiem ,że nic z tego nie będę miał). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykształcenie średnie nic nie da. Trzeba mieć wyższe żeby coś sensownego znaleźć.
By mieć wyższe trzeba mieć najpierw maturę. Mam znajomego, skończył zawodówkę, zrobił sobie 3-4 lata przerwy i chciał zrobić maturę. Pochodził 2 miesiące. Minęły kolejne 3 lata. Pracodawca obiecał mu awans pod warunkiem że zrobi technikum, nawet chciał mu sfinansować. Koleś poszedł na jedne zajęcia i zrezygnował. Jeśli wypadniesz z rytmu uczenia się to później już nie wrócisz.

No i z wiekiem głowa już nie ta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykształcenie średnie nic nie da. Trzeba mieć wyższe żeby coś sensownego znaleźć.

 

 

tak jak ten milion bezrobotnych Polaków z wyższym wykształceniem :P w obecnych czasach lepiej skończyć jakieś technikum i mies konkretny zawód i możesz zarabiać na poziomie 3-4 tysięcy złotych w Polsce. A nie pełno teraz u nas zrobiło się ludzi po studiach psychologicznych, marketingu, zarzadzaniu, a potem płaczą że nie mają pracy - bo jest ich za duzo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No maturę to jednak wypadałoby mieć Jeśli teraz nie zrobisz i odłożysz to na później to nigdy jej nie zrobisz.

 

Moja Mama odłożyła rodząc mnie :) A teraz ma wykształcenie wyższe :)

 

 

Nie leć! A co jesli nie bedziesz mial dostepu do neta i nie bedziesz mogl pisac postow na forum SAT Kuriera?

 

Chociaz przyznam ze warunki pracy przedstawili ci wrecz idealne

 

No ciężko by było :D

 

 

To ucz się w Irlandii

 

Musiałbym nieźle władac angielskim ,a znam tylko podstawowe zwroty.

 

 

a ile ci jeszce zostało do skończenia tej szkoły? ogolnie to zależy od ciebie, wykształcenie średnie wypadało by mieć, a praca w Irlandii raczej nie ucieknie , nie ta to inna.

 

1,5 roku.No ale drugi raz taka oferta może się nie zdarzyc.

 

 

Wykształcenie średnie nic nie da. Trzeba mieć wyższe żeby coś sensownego znaleźć.

 

Jak widac można nawet z podstawowym i to chyba lepszą niż niektórzy po studiach :)

 

 

 

Jeszcze się zastanowię nad wszystkim ,może uda mi się pojechac tam w wakacje do pracy na 2 miesiące ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a jak u ciebie wygląda sprawa z WKU?

 

Armia bierze się za poborowych, którzy wolą zarabiać pieniądze za granicą, niż spełnić konstytucyjny obowiązek. Wojsku brakuje poborowych, bo większość oznaczonych kategorią "A" uczy się i korzysta z odroczenia, a ci którzy odroczenia nie mają, wyjeżdżają do pracy za granicę - podaje RMF FM.

Lubelska Wojskowa Komenda Uzupełnień nie kryje, że z powodu wyjazdów za granicę, ma problemy z ilością stawiających się do poboru.

 

- Oni może chcą pójść do wojska, ale nie w tym momencie, gdy wojsko ich potrzebuje - mówi o poborowych jeden z pracowników WKU.

 

Wojsko zaczęło kierować wnioski do organów ścigania, dlatego poborowy, przyjeżdżający do Polski, może mieć problem na granicy.

 

Za uchylanie się od służby wojskowej grozi kara do 3 lat więzienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...