Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie mam pojęcia jak to się robi. Chodzi mi o gotową listę kanałów ułożonych przeze mnie w odpowiedniej kolejności, wyszukiwanych ręcznie. Chcę mieć wszystko szybciej zrobione niż ręcznie wyszukiwać na Opticum'ie i przestawiać kolejność. To zajmuje godziny.

Edytowane przez A&G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanie.

 

Po ile w Polsce można opchnąć tuner DVB-C z Conaxem i HDMI?

 

Dokładnie chodzi o model Smart MX83, zastanawiam się czy sprzedawać go w Niemczech (gdzie go teraz mam i raczej wiele za niego nie dostanę, 15 euro w zestawie z małym kineskopowym telewizorem), czy w Polsce.

Edytowane przez Kpc21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chipsach się kiedyś zdarzało drugą paczkę wygrać (najlepsze było, jak się macało paczkę, aby był kupon) :).

Co do Amino to wszystko jest obliczone, aby mało kto wygrał (są takie nominały, że mają się dzielić przez n.p. 13 i przez 2,3 etc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wywieszacie flagę w święta majowe czy w święto niepodległości? Ja tak robię od wielu lat i zauważyłem, że coraz więcej osób tak robi. W tym roku pierwszy raz u mnie flaga była przykryta śniegiem. Więcej czerwonego i cała okolica byłaby w nasze barwy.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywieszacie flagę w święta majowe czy w święto niepodległości? Ja tak robię od wielu lat i zauważyłem, że coraz więcej osób tak robi. W tym roku pierwszy raz u mnie flaga była przykryta śniegiem. Więcej czerwonego i cała okolica byłaby w nasze barwy.

 

Nad klatką w bloku była wywieszona (mieszkanie nie ma balkonu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, teraz wspominają lata 90-te.
Mi chodzi o KRRiT i koncesje TV.
Wiadomo, ustawa o Radiofonii i Telewizji weszła dopiero pod koniec 1992 roku. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji powstała w 1993, a koncesje rozdawano od 1994 roku.
Koncesja była ustawiona pod Polsat, takie moje zdanie
Kurczę, gdyby posłowie przyjęli ustawę pod koniec 1990 roku, KRRIT tak od 1991, koncesje od 1992 roku to może nie tylko Polsat by dostał koncesję. Inni ludzie, te sprawy, wiecie o co chodzi.
Mirosław Chojecki wtedy się starał o koncesję dla NTP + Mariusz Walter dla TV 7 i jeszcze paru innych.

Gdyby wtedy koncesje dostali Polsat, TV 7 i NTP to byłaby większa konkurencja.

Były 3 stacje radiowe: Zetka, RMF FM i Maryja. To dlaczego nie było 3 stacji TV?
 

Zobaczcie, co znalazłem w sieci:
Mirosław Chojecki wspomina, że kiedy starał się o koncesję dla telewizji NTP i jej nie dostał (wyścig koncesyjny wygrał wówczas Polsat), dopytywał się potem członków KRRiTV (przewodniczącym był wówczas Marek Markiewicz), dlaczego odrzucili jego projekt. - Wielu z tych ludzi było moimi dobrymi znajomymi od wielu lat, pewnie dlatego mówili ze mną otwarcie - opowiada. - Jeden z nich wyraził się tak: bo lobbing był u ciebie za słaby. I wyjaśnił, w czym rzecz, pocierając kciukiem o palec wskazujący. Inny członek Krajowej Rady nie owijał w bawełnę. Powiedział, że koncesja kosztuje, a głupio im było mnie taką rzecz proponować.

Chojecki twierdzi, że podobnie jak Adam Michnik o Rywinie opowiadał tę historię dziesiątkom osób. - Robiłem to specjalnie, żeby sprawę nagłośnić. To straszne, ale nikogo ten przypadek nie zbulwersował. Tak jakby uznano, że to po prostu norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, czy byłaby większa konkurencja. Całkowicie nie bierzesz pod uwagę konsolidacji. Przykłady "RTL7" i "TV4" pokazują, że to niewykluczone. Nawet gdyby "NTP" dostało koncesję KRRiT, to później sprawy nie musiałyby się potoczyć tak samo. Mógłby nie powstać np. "TV Puls".

 

Obecnie, nowi nadawcy mają w większości kanały nierentowne. Taka konkurencja nie musi zostać na stałe. Więc, nie ma co rozstrząsać kolei losu.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę wóz transmisyjny TVP z wejściem na żywo. Jest i TVN24. Są na boisku SP1 w TM. Będą transmitowali pomysły ministra obrony. ;) Trochę wojska w odblaskach na ulicach.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Regulamin II. 5. 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coraz dziwniejsza ta nasza żywność. Kiedyś pisałem, że napój czereśniowy nie ma soku czereśniowego, tylko wiśniowy, a ostatnio chipsy cebulowe były całe czerwonawe, bo nie wiadomo, po co ktoś sypał tam paprykę.

Edytowane przez Barti
Poprawiono pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...