Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NTP + czyli Fibak Chojecki Meretik mogli zrobić naprawdę dobrą stacje

Jak dla mnie, to ty za bardzo żyjesz sentymentami przeszłości. Teraz niby nie ma dobrych stacji? Nawet gdyby kanał powstał i się utrzymał, to nie oferowałby nic ponadto, co mają inne prywatne telewizje obecnie.

 

Wtedy  ludzie oczekiwali nowości ,więc koniec końców oglądali by nowe kanały

Jak startował TVN to też go oglądano. Więcej, wcale nie znaczy lepiej. Gdyby na polskim rynku zaistniały wszystkie te stacje, o których marzysz - niekoniecznie musiałyby się wspaniale rozwijać. Konsolidację są nieuniknione, więc ostatecznie liczba nadawców mogłaby być podobna.

 

Czytałem archiwum GW - i wtedy TVP dostawała po tyłku od Polonii 1  Polsatu czy inny kanałów regionalnych

Dostawać po tyłku od nadawcy, który działa nie do końca legalnie, to żadna sztuka. Jak pokazała przyszłość - Polonia 1 w uczciwej walce nie ma szans.

 

Zmniejszyła się oglądalnośc Publicznej

Jakieś dobry film o 20 w poniedziałkowy wieczór(albo serial) na NTP czy Polsacie i Teatr TV leży i kwiczy

Gdyby tylko można było cofnąć czas i coś zmienić

Gdybologia i sentymenty. Obecnie TVP musi działać na jednym z bardziej rozwiniętych rynków telewizyjnych w Europie. I jakość daje radę. Nawet biorąc pod uwagę jej słabości po zmianie ekipy. Cofanie czasu niepotrzebne. Wystarczy, że poczekasz do emisji na MUX-8 i będziesz miał praktycznie to samo. Ja wielkiej rewolucji bym się nie spodziewał - wtedy i teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać, a chciałem się tylko pochwalić:

 

KKK MOSiR Krosno w Ekstralidze Koszykówki !!!!! :rofl:

 

To ja tyle. Dziękuję. :hello:

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samolot linii EgyptAir zniknął z radarów. Władze lotnicze Egiptu: maszyna rozbiła się

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/egipski-samolot-zniknal-z-radarow-airbus-a320-egyptair-paryz-kair/eyf89x

Źródło: Onet

 

Najprawdopodobniej kolejny zamach... :?

Zastanawia mnie tylko to, jak zamachowiec dostał się do tego samolotu, skoro startował on z Paryża, gdzie ostatnio kontrole bezpieczeństwa na lotniskach (i nie tylko) zostały bardzo zaostrzone... :roll:

Chyba, że samolot ten został zestrzelony z terytorium Egiptu, gdyż piszą, że samolot zniknął z radarów po wejściu w egipską przestrzeń powietrzną.

 

Jak tak dalej pójdzie to strach będzie latać samolotami. :roll:

 

 

Edycja - godz. 16:40:

Skoro już jesteśmy przy zamachach to... mamy chyba pierwszą próbę podobnego zamachu w jednym z autobusów miejskich we Wrocławiu: :arrow:http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/eksplozja-bomby-we-wroclawiu-cudem-nikt-nie-ucierpial/qcysyb

Oczywiście nie na taką skalę, jak samolot, ale kto wie, czym tym samym i u nas powoli już się nie zaczyna... :roll::? Na całe szczęście jeden z pasażerów odpowiednio wcześnie zareagował i powiadomił o tym fakcie kierowcę autobusu, a ten go zatrzymał i wyniósł podejrzany pakunek na zewnątrz. Okazało się, że to faktycznie jakaś bomba... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym, aby Europa, a konkretnie Unia Europejska, całkowicie zamknęła swoje terytorium dla napływających uchodźców. Każdy kto nie posiada legalnego, autentycznego paszportu, nie posiada wizy Schengen, pod żadnym pozorem nie powinien być wpuszczony na teren Europy!

Ja rozumiem, że ci uchodźcy uciekają przed wojną, także z powodów politycznych i gospodarczych w swoim kraju, ale trudno! Unia Europejska też powinna chronić swoje terytorium, swoich obywateli! Tak, jak już napisałem, bez paszportu i wizy nie ma wjazdu i koniec kropka! Bo niestety, ale wśród tych uchodźców z pewnością jest spora grupa terrorystów, którzy wykorzystując sytuację, udają też uchodźców i w ten sposób łatwo i w zasadzie bez spełniania żadnych warunków, dostają się do Europy. Mówi się, że nie każdy muzułmanin to terrorysta. Zgadza się! Ale jakoś dziwnym trafem, praktycznie każdy terrorysta to muzułmanin... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to da skoro jest porozumienie z Erdoganem na podróż Turków bez wiz a paszport turecki kupuje się za 100 dolarów na targu ? To jest pierwsza sprawa a druga chyba najwet poważniejsza, że rzesza pokoleń które są od lat w Europie, które tworze takie getta jak w Molenbeek którzy mają paszporty krajów UE, którzy są dla isis łakomym kąskiem.

 

 

Oczywiście moje merytoryczne posty zostały wyrzucone,  bełkot tego miłośnika diabla został.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goldenboy

Bo to prawda - latanie jest najbezpieczniejsze. Według statystyk IATA, wskaźnik wypadków śmiertelnych w lotnictwie EU wynosi 1 na 1 milion mieszkańców. Dla porównania, wg. KE ten wskaźnik na drogach wynosi - 52 wypadki śmiertelne na 1 milion mieszkańców.

Osobiście uwielbiam latać. Moment startu to wspaniałe uczucie. Im mniejszy samolot, tym frajda większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lataliście kiedyś samolotami? Ja nigdy :( A mówią, że samolot to dalej najbezpieczniejszy środek transportu, a co chwile spadają, rozbijają się ;(

Ja też nie i nie mam zamiaru, choćby kupili mi bilet i opłacili wszystko co się tylko da!!!!

 

 

Z tym co chwile to bez przesady, porównaj to do ilości wypadków samochodowych jednego dnia?  Liczba wypadków jest znacznie mniejsza ale co z tego, jak ginie wtedy bardzo wiele osób.

 

 

No właśnie - jakie masz prawdopodobieństwo "wyjścia" z wypadku samochodowego, a jakie z lotniczego? Liczby nie kłamią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...