Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie czytam książek. Nie lubię. I też nigdy nie lubiłem. Zdecydowanie wolę obejrzeć film.

Jak już coś czytam to codzienną gazetę, a także różne czasopisma. No i oczywiście portal "Sat Kurier" i jego forum. :-8

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

63% Polaków nie przeczytało w zeszłym roku ani jednej książki. Będzie program, który ma to zmienić. http://dzieje.pl/kultura-i-sztuka/polacy-czytaja-coraz-mniej-rzadowy-program-ma-naprawic

Ja też tak jak dwaj poprzedni użytkownicy nie czytam książek. Wyjątkiem są lektury. Tak to czytam komiksy lub oglądam filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, tak! Za czasów szkolnych też czytałem lektury. Oczywiście nie wszystkie. Starałem się, gdzie tylko się dało, czytać streszczenia, jeśli jakaś lektura była "grubsza". ;) Czytanie lektur to było dla mnie czysto z przymusu, a nie z przyjemności. W lekturach tych nie było nic, co by mnie mogło zainteresować. Same głupoty.

Po ukończeniu szkoły wszelkiej maści książki już dla mnie nie istnieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja najgorzej wspominam chyba "Pana Tadeusza". Dziadostwo straszne! Pisane wierszem. W większości tekst taki, że ciężko to zrozumieć. :doh:

Pamiętam, jak w podstawówce musieliśmy się też nauczyć na pamięć jakiś tam większy, wyznaczony przez nauczycielkę, fragment "Pana Tadeusza" właśnie. To był koszmar! Ciężko się to było nauczyć, bo ten tekst za Chiny Ludowe nie chciał wejść do głowy. ;) Ciężko to było zapamiętać. Pamiętam, że dostałem wtedy za to ocenę 3+. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w poprzednim roku przeczytałem ok 15 książek, głownie przygodowe, kryminalne oraz książki Stephena Kinga. Moim zdaniem w Polsce za dużo czasu spędza się przed tv, przez co większość Polaków nie czyta książek. Następnie taki osobnik, który w ciągu roku nie przeczytał ani jednej książki, wchodzi na forum, i pisze jakieś posty, które są pozbawione polskich znaków, interpunkcji, lub po prostu post jest zbudowany tak, że nie wiadomo, o co chodzi.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. nie zdołałem do końca przeczytać lekturę "Krzyżacy", dlatego obejrzałem film.

 

"Krzyżaków" to ja przeczytałem chyba z "ćwiartkę". ;) Potem też obejrzałem film.

Pamiętam, jak potem nauczycielka na lekcji, gdy omawialiśmy tę lekturę, stwierdziła, że "co niektórzy czytali film, a oglądali książkę". :brawo:

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wieku 96 lat zmarł Cliff Michelmore, jeden z najbardziej znanych dziennikarzy BBC, autor programu "Tonight", jednego z pierwszych magazynów aktualności w BBC TV. Był także sprawozdawcą podczas relacji z lotów w kosmosie, w tym także lądowania na Księżycu. Prowadził również wieczory wyborcze w 1966 i 1970 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...