Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eh, nie widziałem tego materiału. Powiedzieli coś więcej, niż my tutaj na forum?
Chyba z 1,5 godziny wałkowali. Generalnie to było o tym jak zapobiegać temu zjawisku, rozmowy z samymi nastolatkami, ludzie też dzwonili i przedstawiali swoje zdanie na antenie i takie tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentence chyba bardzo dużo archiwizuje. Też mam sporo, ale w w tej chwili nagrywam tylko F1 (jutro ostatni wyścig sezonu) i Drużynę A. Muszę kupić większy dysk (2 TB), bo z obecnych 400 GB 30 idzie na sam system, a wolnego miejsca na drugiej partycji mam tylko 25 GB. Oczywiście wspomagam się płytkami DVD, ale potem nie mam jak za bardzo do tych nagrań wracać, trzeba za każdym razem szukać odpowiedniej płyty. Jak kupię ten dysk to sobie będę mógł pozgrywać nagrania z płyt do jednego wielkiego folderu PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakoś z niewiadomych obszarów przypomniałem sobie dziś o @sweet autorce tegoż tematu.

Kiedyś przedstawiła się tak: szalona - studentka, w przyszłości szalony naukowiec. Dziś zapewne panna lub pani. Ciekawe, czym obecnie się zajmuje?

Już tu nie zagląda.

 

ssssssskoda...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentence chyba bardzo dużo archiwizuje.
Nie jestem wstanie powiedzieć ile tego wszystkiego mam, zatem powiem tak. Po raz drugi nie zdążyłbym tych nagrań obejrzeć w tymże wcieleniu :]
Tak jakoś z niewiadomych obszarów przypomniałem sobie dziś o @sweet autorce tegoż tematu. [...] Już tu nie zagląda.
Niestety. To były piękne chwile, gdy tutaj była (nawet się kiedyś pokazała...) :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę, że na początku miałem avatar ze sobą, więc nie ona jedna! :P
Ha! Pamiętam Twój pierwszy avatar i teraz wiem jak wyglądasz. Jako ciekawostkę dodam, iż @mateo.poznan również ma w swym avatarze swe zdjęcie :D
Swoją drogą, zagląda tu (i pisze) w ogóle jeszcze jakaś osoba płci pięknej? :)
@SummerCruisin, @Julita, @Ania28, @Anita Kaźmierska i wiele, wiele innych :lol:
A jakże! - choćby Sentence.
Haha :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, zagląda tu (i pisze) w ogóle jeszcze jakaś osoba płci pięknej? :)
@SummerCruisin, @Julita, @Ania28, @Anita Kaźmierska i wiele, wiele innych :lol:

Ty, patrz, a nawet nie wiedziałem. :P:mrgreen: Mało aktywne, może dlatego. :)

Przypomnę, że na początku miałem avatar ze sobą, więc nie ona jedna! :P
Ha! Pamiętam Twój pierwszy avatar i teraz wiem jak wyglądasz.

Mogę do niego wrócić, jak ktoś chce. :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W półfinałowym odcinku trzeciej edycji "The Voice of Poland" Marzena Ugorna zaśpiewała utwór "Zegarmistrz światła" z repertuaru Tadeusza Woźniaka.

Były achy i ochy z zachwytu. A mnie się po prostu nie spodobało. No tak! Tylko, że ja nie jestem muzykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SatExpert, to wiadomo że teraz to trzeba się nowych bluzgów uczyć. K...a nie wystarczy. Teraz to YouTube wychowuje dzieci. Kamil Steinbach, BaśkaBlog. To teraz jest modne. Ale Baśka jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem przeklinać w gimbazie. Wcześniej tylko czasami się zdarzało i bardzo mi z tym źle było. Teraz też nie jestem z tego dumny, ale lubię sobie zakląć nie powiem, lżej wtedy. Jednak nie rzucam bluzgami na prawo i lewo by być cool, ja nie z tych. Gdy siedzę na przystanku obok takiego towarzystwa co jara faje i klnie co drugie słowo to załamuję ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podziwiam i ciesz się z tego. Jak już się zacznie to coraz więcej i więcej, aż potem często się wyrywa niekontrolowanie.

 

Przypominam 17 grudnia dzień bez przekleństw. Niestety moja ostatnia reakcja rok temu na ten dzień była taka: "O kur.. to już dziś?" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...