Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, może ktoś mi pomoże. Od dwóch lat borykam się z problemem zablokowanej możliwości doładowywania konta, i o dziwo jeszcze mi nie zablokowali numeru (mi na nim bardzo zależy, ale zazwyczaj Sieci komórkowe mało to obchodzi), i co rusz przedłużają mi ważność konta. Dlatego też mam cały czas możliwość odblokowania go. Wiecie może co trzeba zrobić bez jeżdżenia po salonach i dzwonienia po Biurach Obsługi? Jestem w T-Mobilu jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdź w iBOA (Centrum abonenta) na stronce tam masz możliwośc zmiany usług może coś tam coś znajdziesz :)

 

http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/strona-glowna masz po prawej stronie "ZARZĄDZAJ KONTEM" wpisz nr telefonu i przyjdzie Ci sms z jednorazowym kodem, który musisz wpisac, zeby tam sie zalogowac, może w usługach masz poprzestawiane to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. godziny 14 nastąpił wybuch gazu w Jankowie Przygodzkim. Spłonęło kilkanaście domów i część lasu. Trzy osoby nie żyją, a 8 rannych trafiło do szpitala (w tym dwie w stanie krytycznym). Prawdopodobnie przyczyną wybuchu była pracująca koparka, która uszkodziła rurociągi z gazem.

 

Filmik nagrany przez jednego ze światków:

 

Wszystkie drogi dojazdu do Jankowa Przygodzkiego są zablokowane przez patrolujących policjantów. Nie udało mi się podjechać bliżej. Poniżej zdjęcia mego autorstwa.

hljt.jpg

 

t6d5.jpg

 

b9zy.jpg

 

iirm.jpg

 

2hs8.jpg

 

m2z4.jpg

 

kvf8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super, pokazywali kilka dni temu właśnie pracowników prokuratury i komend jacy są zajęci natłokiem "zwolnionych pijaczków", którzy zostali skazani za jazdę po pijaku :D

 

masakra, ale 1 więzień = 4000 zł na miesiąc (+ ma ciepło, ma jedzenie, picie, czasami rozrywkę, żyć nie umierać), a średnia krajowa to około 1600 zł... i gdzie tutaj sprawiedliwość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej byłym skazanym bo na pewno nie ofiarom, a i trochę miejsc w więzieniach się zrobi, jeżeli chodzi o pijanych rowerzystów to moim zdaniem dobry ruch bo po co karać bezwzględnym pozbawieniem wolności, jeżeli szkodliwość społeczna czynu nie jest duża, bo chyba że taki pijak wpadnie pod samochód to wtedy są problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra, ale 1 więzień = 4000 zł na miesiąc (+ ma ciepło, ma jedzenie, picie, czasami rozrywkę, żyć nie umierać), a średnia krajowa to około 1600 zł... i gdzie tutaj sprawiedliwość :D
Na dzień dobry "koledzy" z celi sprawiają niezłe manto. No i zależy z kim się trafi... Ci, którzy już siedzieli nie chcą tam trafiać nigdy więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Fakcie wyczytałem informację o chłopaku, który zabił swego chrzestnego, zamiast ojca na skutek pomyłki. A zaczęło się tak. Syn przychodzi późno do domu, a ojciec na niego z rykiem, gdzie się tak długo podziewał. Chłopak się wkurzył, poszedł po siekierę i zatłukł ją swego chrzestnego, który już spał. Ojciec wcześniej wyszedł z domu. A najgorsze było to, że morderca nawet się nie opamiętał i już szedł szukać ojca, by go zabić, po czym matka się spostrzegła, co się dzieje i go powstrzymała. Siedemnastoletni cichy morderca. Resztę życia może spędzić za kratami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Fakcie wyczytałem informację o chłopaku, który zabił swego chrzestnego, zamiast ojca na skutek pomyłki. A zaczęło się tak. Syn przychodzi późno do domu, a ojciec na niego z rykiem, gdzie się tak długo podziewał. Chłopak się wkurzył, poszedł po siekierę i zatłukł ją swego chrzestnego, który już spał. Ojciec wcześniej wyszedł z domu. A najgorsze było to, że morderca nawet się nie opamiętał i już szedł szukać ojca, by go zabić, po czym matka się spostrzegła, co się dzieje i go powstrzymała. Siedemnastoletni cichy morderca. Resztę życia może spędzić za kratami.

 

Niczym w W11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...