Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety. Za to co tam wypisywali powinni ponieść karę. Widzę wiele komentarzy, że to wina rodziców - po części też. Ale to przegięcie jest z takim pisaniem. Swoją drogą co oni od niej chcieli, wyglądała całkiem fajnie. Kojarzę nieco to ask.fm, znajomi ze szkoły mają tam konta. Mnie to nie ciekawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pierwszy przypadek, w którym za sprawą znęcania się w Internecie doszło do samobójstwa - niecały rok temu było głośno o sprawie Amandy Todd: http://en.wikipedia.org/wiki/Suicide_of_Amanda_Todd

Likwidowanie stron niewiele pomoże, powstaną następne. Trzeba gnoi, którzy dopuścili się prześladowania, ścigać, sadzać, karać skutecznie, by nigdy więcej nikomu do głowy nie przychodziły pomysły gnębienia kogoś innego przez Internet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, czy w komentarzach pod artykułami na portalu media2.pl to kłócą się ograniczeni umysłowo? Ogólnie czy ten portal nie jest dla ograniczonych?

Redaktor Szewczyk wali takie byki, że... Pamiętam jak napisał że "Barcelona w półfinale ligi miszczów zmierzy się z Bayernem Mönchen"

;)

 

Czasem myślę że naprawdę to portal dla ulomnych, dowiedziałem też się tam że spotkanie Legii ze Stuea komentuje Jan Ciszewski ze Zdzisławem Kręciną... (to akurat z komentarzy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Za to co tam wypisywali powinni ponieść karę. Widzę wiele komentarzy, że to wina rodziców - po części też. Ale to przegięcie jest z takim pisaniem. Swoją drogą co oni od niej chcieli, wyglądała całkiem fajnie. Kojarzę nieco to ask.fm, znajomi ze szkoły mają tam konta. Mnie to nie ciekawi.

To jeszcze ludzie czy już zwierzęta? :crazy:

 

A ja mam pytanie, czy w komentarzach pod artykułami na portalu media2.pl to kłócą się ograniczeni umysłowo? Ogólnie czy ten portal nie jest dla ograniczonych?

Redaktor Szewczyk wali takie byki, że... Pamiętam jak napisał że "Barcelona w półfinale ligi miszczów zmierzy się z Bayernem Mönchen"

;)

 

Czasem myślę że naprawdę to portal dla ulomnych, dowiedziałem też się tam że spotkanie Legii ze Stuea komentuje Jan Ciszewski ze Zdzisławem Kręciną... (to akurat z komentarzy)

Sam widzisz jaki jest poziom tej strony - zarówno newsów, jak i komentarzy pod nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na weekend zapowiadana jest kolejna fala upałów, temperatura ma wzrosnąć znowu powyżej 30 stopni, Ja zwolennikiem upałów nie jestem, taka pogoda jak jest teraz w granicach 25 stopni mi jak najbardziej odpowiada, przynajmniej właściciele ośrodków turystycznych w te wakacje na zarobek nie mogą chyba narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, czy w komentarzach pod artykułami na portalu media2.pl to kłócą się ograniczeni umysłowo? Ogólnie czy ten portal nie jest dla ograniczonych?

Redaktor Szewczyk wali takie byki, że... Pamiętam jak napisał że "Barcelona w półfinale ligi miszczów zmierzy się z Bayernem Mönchen"

;))

 

Redaktor Szewczyk to chyba jedyna osoba tam pisząca, jak ktoś jedzie na ilość (media2.pl) to co się dziwić? Ma na karku kilkanaście artykułów z różnych dziedzin.

Potem nie ma co się dziwić że portal jest mocno ograniczony i takie osoby też tam się udzielają. Wchodzę tam tylko już z przyzwyczajenia.

 

Likwidowanie stron niewiele pomoże, powstaną następne. Trzeba gnoi, którzy dopuścili się prześladowania, ścigać, sadzać, karać skutecznie, by nigdy więcej nikomu do głowy nie przychodziły pomysły gnębienia kogoś innego przez Internet.

 

Likwidowanie nie pomoże a do tego to by było bez sensu wg mnie gdyz jest wielu użytkowników którzy traktują ten portal jako czystą zabawę nie wadząc nikomu. Już coś takiego ścigają ale może wstyd nastolatki nie pozwolił jej na to by pójśc z rodzicami na policje? Portal powinien kontrolować takie zachowania użytkowników a rodzice powinni być bardziej czujni i uczulać dzieci na takie zachowania w internecie i uczyć je reagować na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie dziwi, że mimo tylko jednego aktywnego redaktora media2.pl całkiem dobrze ciągnie. Choć z drugiej strony wiem, że to nie jedyny przypadek, kiedy mała grupa osób ogarnia portal na którym można nieźle zarobić (z reklam rozliczanych za ilość odwiedzin).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...