Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważył ktoś jakieś zakłócenia?

http://pogodawpolsce.bloog.pl/id,337362 ... aid=610db1

U mnie internet na Liveboxie coś szwankuje i zastanawiam się czy to od tego? :) Niby mało prawdopodobne ale zaczęło się wczoraj późnym wieczorem.

Z kolei u mnie nie było żadnych oznak zakłóceń, nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś prawie cały dzień spędziłem przed TV (oglądałem Polsat, Rodin TV, TV4, Polo tv, Disco TV) zauważyłem że bardzo często jest dziś reklama Media Ekspert z Dodą , widziałem ją już ponad 30 razy dziś . Ciekawe czy to ich jakaś akcja promocyjna poprzez dużą częstotliwość reklamowania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zainteresowałem się zaginięciem przed trzema laty Iwony Wieczorek z Gdańska. Strasznie mnie ciekawi, czy naprawdę przypadkowy gość rozpoznał zaginioną w restauracji McDonald's w Paryżu z dwuletnim chłopcem :> l

 

Czytałam, że jakaś kobieta widziała ją również w paryskim metrze.

Bardziej mnie zastanawia że Polska policja nie powiadomiła o tym Francuskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie powiadomiła?

– Skontaktowaliśmy się już z francuską policją, sprawdzamy, czy istnieje możliwość sprowadzenia do Polski monitoringu z tego miejsca – mówi Maciej Stęplewski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Mnie bardziej zastanawia dlaczego gościu nie zrobił jakiegoś zdjęcia telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam, że jakaś kobieta widziała ją również w paryskim metrze.

A to ciekawe.

 

Powody mogą być różne. Może na myśl mu nie przyszło użycie telefonu albo nie chciał podejmować żadnych podejrzanych ruchów, żeby jej nie przepłoszyć, a i tak nic z tego nie wyszło. Poczekajmy, może uda się dotrzeć Polskiej Policji do nagrania z monitoringu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Krakowskim dworcu PKP odbył się... Ostry sex na peronowej ławce! Wszystkiego się mogłem spodziewać, ale seksu na oczach wszystkich? Konsekwencje będą srogie. Kobitka, lat 19 dostała 500 pln mandatu, a chłoptaś może dostać 5 tyś grzywny. Stare polskie przysłowie się kłania - wszystkiego trzeba w życiu spróbować :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego niby koleś ma dostać 5 tys?

Jakieś to dziwne.

 

 

A propos tej zaginionej. Była widziana w paryskim metrze - bujną jakich mało. Osoba idącą po promenadzie nie wyjeżdża za granice. Że niby porwana? Tez wg mnie bajka.

 

Wg mnie to są dwie opcje. Pierwsza to był wypadek i zmarła. Druga to ktoś ją zabił.

 

To tak jak we Wrocławiu było z tym zaginionym studentem. Poszedł sie wylać i zniknął. Pózniej słyszałem takie bajery jak nie wiem. Tez był widywany na dworcach itp. Okazało sie, że chciał sie wylać do Odry, był podcięty, pewnie sie posliznął. Rzeka go zabrała i koniec historii.

 

Ja sie zastanawiam po co ludzie sobie wkręcają te niesamowite historie. Zdawało im sie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos tej zaginionej. Była widziana w paryskim metrze - bujną jakich mało. Osoba idącą po promenadzie nie wyjeżdża za granice. Że niby porwana? Tez wg mnie bajka.

 

Wg mnie to są dwie opcje. Pierwsza to był wypadek i zmarła. Druga to ktoś ją zabił.

 

To tak jak we Wrocławiu było z tym zaginionym studentem. Poszedł sie wylać i zniknął. Pózniej słyszałem takie bajery jak nie wiem. Tez był widywany na dworcach itp. Okazało sie, że chciał sie wylać do Odry, był podcięty, pewnie sie posliznął. Rzeka go zabrała i koniec historii.

 

Ja sie zastanawiam po co ludzie sobie wkręcają te niesamowite historie. Zdawało im sie i tyle.

Też może być w tym trochę racji. Nie wiem, czy Ci ludzie w ogóle wzięli pod uwagę fakt, że zaginiona przez te 3 lata mogła się zmienić z wyglądu, a klonów nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...